موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

احمدرضا نصیری

احمدرضا نصیری

توسط 22 نفر دنبال می‌شود
مدیرعامل موسسه نابغه درون

وبینارهای مدرس

وبینار " خلق مشتری وفادار " با روشی دانش محور ولی بسیار کاربردی و ساده ارائه خواهد شد و باعث افزایش سودآوری سریع تا سه برابر خواهد گردید.
13 مهر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با ساده‌ترین و در دسترس‌ترین امکاناتی که در اختیار دارید ، محتوایی اثرگذار و جذاب تهیه کنید و مشتریان وفاداری را به مجموعه خود دعوت کنید.
30 اردیبهشت 99 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
زبان بدن پسران ویژه دختران بسیار کاربردی و مفید شکل دادن یک رابطه واقعی و جذاب افزایش مهارت ارتباطی بخصوص با جنس مکمل خود
16 اردیبهشت 99 - ساعت 15:00
همه مخلوقات زبان بدن خاص خودرا دارند، قطعاً زبان بدن انسان پیشرفته‌تر و پیچیده‌تربوده و نیاز به فراگیری آن واجب‌تر می باشد.
31 فروردین 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار ریزنکات ارزشمندی را بیان خواهم کرد که به جرأت می توان گفت برای اولین بار از چنین تریبونی تقدیم شما خوبان خواهد شد.
24 اسفند 98 - ساعت 20:00
در این وبینار با انواع رابطه و روش های اثرگذراتر شدن آن ها آشنا شده و در حین یک تعامل شیرین به باورهای تازه و دست یابی به روش های اثرگذارتر نائل خواهیم شد
30 بهمن 98 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار جذاب با اصول اولیه این پدیده عشق بصورت کاملاً علمی و کاربردی آشنا خواهید شد و نگاه زیباتری به مسائل پیرامون آن پیدا خواهید کرد.
5 دی 98 - ساعت 11:00
در این وبینار با انواع زبان بدن و نحوه استفاده مناسب از آن آشنا می شوید.
7 آذر 98 - ساعت 11:00
در این وبینار به روش های برنامه ریزی توسعه فردی، فرآیندهای مختلف توسعه فردی ، چگونگی شروع توسعه، پرورش استعدادها و توانایی های فردی پرداخته می شود.
21 آبان 98 - ساعت 11:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi