موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آیدین داریان

آیدین داریان

توسط 84 نفر دنبال می‌شود
موسس باشگاه محتوا / متخصص بازاریابی محتوایی

وبینارهای مدرس

در وبینار چگونه از تولید محتوا کسب درآمد کنید؟آیدین داریان به موضوعات زیر می‌پردازد :تولید محتوا چیست و چرا؟ مسیر رشد در تولید محتوا به چه شکل است؟...
23 مهر 99 - ساعت 19:00
در این وبینار شما با تکنیک‌ها و ابزارهای بسیار ساده یاد خواهید گرفت که چطور می‌توانید به سادگی در اینستاگرام، تولید محتوای موثر و جذاب داشته باشید
18 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
ده سال پیش هیچکس فکر نمی‌کرد که یکی از منابع اصلیِ سودآفرینی برای کسب‌وکارها یا اشخاص، "تولید محتوا" است.
22 اسفند 98 - ساعت 18:00
در اين وبینار به موضوعِ مهم ریپورتاژ آگهی می‌پردازم تا یاد بگیرید چطور محتوای موثرتری برای مخاطبین بالقوه خود خلق و توزیع کنید.
15 اسفند 98 - ساعت 18:00
در این وبینار ساخت برند ناب، فرآیند برندسازی به همراه پروژه‌های واقعی و ساخت داستان برند با هویتی متمایز را یاد می‌گیرید.
15 مهر 98 - ساعت 19:00
چرا شما باید تکنیکهای نویسندگی را یاد بگیرید؟ بگذارید من با گفتن یک راز کوچک شروع کنم: "نوشتن حتی برای نویسندگان حرفه ای هم سخت است.
10 شهریور 98 - ساعت 18:00
وبینار "بازاریابی محتوا به سبک هاب اسپات" بر اساس دوره هاب اسپات طراحی شده و چشم‌اندازی وسیعی برای شما ایجاد می‌کند.
25 مرداد 98 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi