موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آناهیتا آتشبیز

آناهیتا آتشبیز

توسط 114 نفر دنبال می‌شود
مشاور مهاجرت به کانادا

وبینارهای مدرس

وبینار PNP کانادا: آشنایی با برنامه‌های استانی، مزایا، برنامه‌های معتبر، نحوه ارسال درخواست و پاسخ به سوالات مهاجرت به کانادا.
22 خرداد 03 - ساعت 20:00
در این وبینار، با روشی کارآمد برای مهاجرت به کانادا آشنا شده و جدید ترین اطلاعاتی جامع از شرایط و سیستم این مسیر را برای سال 2024 کسب کنید.
8 خرداد 03 - ساعت 20:00
در این وبینار درباره دو مسیر مهاجرتی برای پرستاران به کانادا صحبت خواهد شد. این وبنیار با حضور یک وکیل مهاجرت و یک پرستار رسمی کانادا برگزار می شود.
15 اسفند 02 - ساعت 20:00
با نزدیک شدن به ددلاین استفاده از برنامه ویژه کانادا برای ایرانیان، از یک فرصت ویژه برای دریافت ویزای توریستی و تبدیل آن به اپن ورک پرمیت استفاده کنید
18 شهریور 02 - ساعت 20:00
در این وبینار وبینار مهاجرت از طریق اکسپرس انتری با روشی کارآمد برای مهاجرت به کانادا آشنا شده و اطلاعاتی جامع از شرایط و سیستم این مسیر کسب کنید.
14 شهریور 02 - ساعت 20:00
این وبینار، راهنمایی کاملی درباره مراحل، مستندات و نکات مهم اپلای کار در کانادا ارائه می‌دهد. از نوشتن رزومه و نامه ارائه تا مصاحبه کاری و غیره
9 خرداد 02 - ساعت 20:00
بررسی نکات کلیدی در روش مهاجرت از طریق اکسپرس انتری با داشتن جاب آفر برای کسب امتیاز لازم ظرف مدت ۶ ماه
27 اردیبهشت 02 - ساعت 19:30
یکی ار راه های جذاب و آسان مهاجرت به کانادا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایالت منیتوبا است. در این وبینار در این مورد به صورت کامل توضیح داده می شود
8 شهریور 02 - ساعت 20:00
کالج IBT یک کالج خصوصی فنی و حرفه ای، در کاناداست تحصیل در این کالج فرصتی میده تا بعد از دریافت جاب آفر در کانادا اقامت دائم دریافت کنید.
18 مرداد 02 - ساعت 20:00
یکی ار راه های جذاب و آسان مهاجرت به کانادا استفاده از مسیر مستقیم برای کارکنان ماهر و فارغ‌التحصیلان از طریق برنامه های استانی حوزه آتلانتیک است
12 تیر 02 - ساعت 20:00
استان مانتوبای کانادا یکی از قوی ترین و متنوع ترین اقتصاد، بین استان های کانادا را داراست. در این وبینار درباره مهاجرت به این استان توضیح داده می شود.
7 تیر 02 - ساعت 20:00
اگر به دنبال افزایش دانش و مهارت در رشته IT هستید و به دنبال فرصتی برای تحصیل و کار در این رشته در کانادا هستید این وبینار برای شما است.
31 خرداد 02 - ساعت 19:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar