موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

LinguHub

LinguHub

LinguHub در سال 1398 توسط استاد قاراخانی تاسیس شد و به عنوان مرکز تخصصی مشاوره و مربی‌گری آیلتس مشغول به فعالیت می‌باشد. برگزاری چندین دوره تخصصی در این حوزه از جمله فعالیت‌های این موسسه تاکنون می‌باشد. کوچینگ آیلتس و تصحیح رایتینگ از جمله دیگر خدمات این موسسه به شمار می‌آید.

وبینارهای برگزارکننده

**** شما می‌توانید نمونه تدریس یکی از کارگاه‌های پیشین را در ویدیوی این وبینار مشاهده بفرمایید ****   رایتینگ آیلتس یکی از چالش‌برانگیزترین مهارت‌ها
1 تیر 99 - ساعت 21:00
دوره ی نوروزی آیلتس مناسب کسانی است که زمان کمی دارند و می‌خواهند هرچه سریع‌تر نمره‌ی خود را افزایش دهند.
2 فروردین 99 - ساعت 16:00
ما قراره به افرادی که قصد دارن به زودی آزمون آیلتس بدن کمک کنیم که از فرصت نوروز به بهترین شکل برای آمادگی خودشون استفاده کنن.
27 دی 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
این روزها راتینیگ IELTS به سخت‌ترین بخش آزمون برای عمده داوطلبین شرکت در این آزمون تبدیل شده است. در این وبینار به این دغدغه پاسخ داده می شود.
11 بهمن 98 - ساعت 18:30
در این وبینار با یکی از ساختارهای به اصطلاح پیچیده انگیسی یعنی ساختار Relative clause یا عبارتهای موصولی و کاربرد آن آشنا می‌شوید.
13 دی 98 - ساعت 18:00
در این وبینار به تفاوت ساختارهای گرامری active و passive در زبان انگلیسی پرداخته می شود.
15 آذر 98 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi