موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مصطفی طاهری

مصطفی طاهری

توسط 32 نفر دنبال می‌شود

استراتژیست بازرگانی خارجی

وبینارهای برگزارکننده

در این وبینار، مصطفی طاهری به بررسی راهکارهای فروش به بازار ترکیه، قوانین گمرکی و‌رود کالا، شرایط و چگونگی آن می‌پردازد.
2 مهر 01 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
مصطفی طاهری با معرفی راهکارهای عملی و تجربی، مسیر ورود فروش اینترنتی به بازار عراق را بررسی و شما را برای فروش کالای خود در این کشور آگاه می‌کند.
27 شهریور 01 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
مصطفی طاهری با ارائه یک فرآیند آغاز تا انتها حاصل از تجربه‌ای نوین برای تبدیل شدن شما به یک صادرکننده و جهانی شدن به شرکت‌ها کمک می‌کند.
1 مهر 01 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
مصطفی طاهری شما را برای خلق فروش موفق جهانی آماده و به شما کمک می کند تا با مشتریان ارتباط برقرار کنید و معاملات و قراردادهای بیشتری را منعقد نمایید.
19 شهریور 01 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
مدیریت جلسات مجازی یک شایستگی حیاتی برای مدیرانی است که یک تیم از راه دور یا ترکیبی را مدیریت می‌کنند. با مصطفی طاهری به چالش‌های موجود می‌پردازیم.
12 شهریور 01 - ساعت 18:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar