موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مرکز مهارت اوج

مرکز مهارت اوج

توسط 65 نفر دنبال می‌شود

توسعه دهنده مهارت های فردی و سازمانی

وبینارهای برگزارکننده

در وبینار با مهارت 12 که توسط مرکز مهارت اوج برگزار می شود، اقای شریفی در رابطه با آشنایی با قواعد عمومی قراردادهای نکاتی کاربردی را ارائه خواهد داد.
1 دی 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در وبینار با مهارت 11 که توسط مرکز مهارت اوج برگزار می شود، خانم دکتر نیک سخن در رابطه با مهارت خودآگاهی نکاتی کاربردی را ارئه خواهد داد.
17 آذر 99 - ساعت 19:00
در وبینار با مهارت 10 که توسط مرکز مهارت اوج برگزار می شود، آقای بهمند  نکاتی در رابطه با پرسونا و مطالب مربوط به آن ارائه خواهد داد.
5 آذر 99 - ساعت 19:00
در وبینار با مهارت 9 مهندس شیخ علی در رابطه با مهارت ارتباط با مشتری برای متقاعد سازی در فروش و مذاکره نکاتی کاربردی را ارائه خواهد داد.
22 آبان 99 - ساعت 17:00
در وبینار با مهارت 8 که توسط مرکز مهارت اوج برگزار می شود، مهندس علی رضوانی تبار در رابطه با تکنیک های های ارتباط کلامی موثر با مشتریان صحبت خواهد کرد
10 آبان 99 - ساعت 19:00
در وبینار با مهارت 7 که توسط مرکز مهارت اوج برگزار می شود دکتر هادی صفری در رابطه نقش بهداشت روان در افزایش انگیزش شغلی، نکات خوبی ارائه خواهند داد.
28 مهر 99 - ساعت 19:00
در وبینار با مهارت 6 که توسط مرکز مهارت اوج برگزار می شود دکتر شریفی در رابطه با نکات حقوقی مربوط به استفاده از چک صحبت خواهند کرد
16 مهر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
دکتر مصطفی ملایی با سابقه 17 سال آموزش خلاقیت و نوآوری در این وبینار مرکز مهارت اوج قصد دارد شما رو با مبانی پرورش خلاقیت و نوآوری آشنا کند.
20 اردیبهشت 99 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
محمد رضوانی تبار در این وبینار مرکز مهارت اوج قصد دارد به صورت ساده و کاربردی به روش های تحلیل مالی برای مدیران بپردازد
11 اردیبهشت 99 - ساعت 22:00
دکتر هادی صفری در این وبینار مرکز مهارت اوج ابزارهایی را به ما معرفی خواهند کرد که به وسیله آن ها می توانیم مختصات وجود خود را به درستی تعیین کنیم.
3 اردیبهشت 99 - ساعت 19:00
در این وبینار که سوال اصلیش " چه محتوایی تولید نکنیم؟" است، با مهارت‌هایی کاملاً کاربردی و موثر در تولید محتوا آشنا خواهید شد.
30 فروردین 99 - ساعت 19:00
برای خیلی از ما اتفاق افتاده است که علی رغم بهره مندی از محصولات و خدمات عالی، توانایی متقاعد کردن مشتریانمان را نداشته ایم.
14 اسفند 98 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar