موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مدرسه بینام

مدرسه بینام

توسط 84 نفر دنبال می‌شود

مدرسه بینام

وبینارهای برگزارکننده

در این وبینار تجربیات مدیر یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را می‌شنویم و راه‌هایی برای تعامل سازنده با مشتریان را می‌آموزیم.
23 اردیبهشت 99 - ساعت 19:00
محتوای آموزشی این وبینارها با تکیه بر مباحث عملی و کاربردی مارکتینگ تدوین شده‌اند، که باعث می‌شود شما در کنار آموزش مفاهیم، از تجربه عملی اساتید هم بهره‌مند شوید.
7 اسفند 98 - ساعت 19:00
داشتن تقویم محتوا یکی از قدم‌های اولیه و بسیار مهم در تولید و انتشار محتواست. در این وبینار همه‌چیز در مورد تقویم محتوا و روش تدوین آن را می‌آموزیم.  
6 اسفند 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
موفقیت و درآمدزایی در اینستاگرام اتفاقی نیست حضور در اینستاگرام باید با برنامه و استراتژی مشخص باشد‌.
4 اسفند 98 - ساعت 19:00
در این وبینار ترفندهایی را می آموزیم که به وسیله آنها روند رشدمان در اینستاگرام را سرعت ببخشیم.   این وبینار از سری وبینارهای زمستانه مدرسه بینام است.
3 اسفند 98 - ساعت 19:00
به تجربه ثابت شده است که برنامه‌های بازاریابی دیجیتالی که بدون استراتژی اجرا شده‌اند فقط باعث دور ریختن پول بوده‌اند.
12 اسفند 98 - ساعت 19:00
دراین وبینار روشهای طراحی پروموشن‌های فروش دراینستاگرام رامی آموزیم تادرفروش محصولات بهترین نتایج رابه دست بیاوریم.این وبینار از سری وبینارهای زمستانه مدرسه بینام است.  
26 بهمن 98 - ساعت 19:00
برندینگ هیچوقت آسان نبوده وهیچوقت آسان نخواهدبود.دراین وبیناربایدهاونبایدهای برندینگ درفضای دیجیتال رامی‌آموزیم.  این وبینار از سری وبینارهای زمستانه مدرسه بینام است.
23 بهمن 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وقتی تعدادفالورهاازحدبیشترباشدمدیریت پیج اینستاگرام سخت می‌شودارتباط باهمه فالورهازمان زیادی می‌گیرددرعین حال سلایق متنوع ممکن است تنشهایی به وجوداورد
11 اسفند 98 - ساعت 19:00
مدیریت کمپین‌ها در شبکه‌های اجتماعی نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد تا نتایج خوبی داشته باشد. دراین وبینارهمه‌چیزدرمورداجرای یک کمپین درشبکه‌های اجتماعی را می‌آموزیم.
5 اسفند 98 - ساعت 19:00
این وبینار خصوصیات تیتر خوب و تکنیک‌هایی برای تیترنویسی را می‌آموزیم.این وبینارازسری وبینارهای زمستانه مدرسه بینام است.این وبینارها زمستان امسال با تکیه برمباحث مهم دیجیتال مارکتینگ برگزارمی‌شوند.
20 بهمن 98 - ساعت 19:00
خیلی‌هاازترس هزینه‌های بالاعکاسی وفیلمبرداری به سراغ تولیدمحتوای تصویری نمی‌روند.دراین وبینارمی‌آموزیم چطورباکمترین هزینه محتواتصویری پربازده بسازیم.
29 بهمن 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
چطوردرسرچ اینستاگرام بالاتر ازبقیه قراربگیریم؟ازچه تکنیک‌هایی میشودبرای این کاراستفاده کرد؟دراین وبینار راهکارهایی برای سئواینستاگرام را می اموزیم.
28 بهمن 98 - ساعت 19:00
گاهی یک عکس می‌تواندهزاران کلمه حرف بزنددراین وبینارمی‌آموزیم که چطورازمحتوای تصویری برای اثرگذاری هرچه بیشتردرفضای مجازی استفاده کنیم.
22 بهمن 98 - ساعت 19:00
چطور می‌توانیم یک صفحه اینستاگرام را تبدیل به یک محل درآمد کنیم؟ در این وبینار می‌آموزیم که چطور یک کسب و کار اینستاگرامی موفق داشته باشیم.   این وبین
21 بهمن 98 - ساعت 19:00
این وبینار از سری وبینارهای زمستانه مدرسه بینام است. این وبینارها زمستان امسال با تکیه بر مباحث مهم دیجیتال مارکتینگ برگزار می‌شوند.
15 بهمن 98 - ساعت 19:00
در کدام شبکه اجتماعی باید حضور داشته باشیم و در کدامیک نباید حضور بیابیم؟ در هر شبکه اجتماعی چه گروهی از مخاطبان را هدف بگیریم و با چه لحنی صحبت کنیم؟
14 بهمن 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
هیچ‌چیز مثل داستان‌سرایی قدرت کلاممان را افزایش نمی‌دهد. به همین خاطر است که امروز داستان‌سرایی را بهترین ابزار بازاریابی می‌دانند.
13 بهمن 98 - ساعت 19:00
در این وبینار می‌آموزیم که چگونه به عنوان یک دیجیتال مارکتر با افراد مختلف از جمله هم‌تیمی‌ها، مشتریان و مخاطبان ارتباط درست برقرار کنیم.
9 بهمن 98 - ساعت 19:00
اگر می‌خواهیم در اینستاگرام رشد خوبی داشته باشیم لازم است تا از استراتژی درستی پیروی کنیم. در این وبینار استراتژی محتوا در اینستاگرام را می‌آموزیم.
7 بهمن 98 - ساعت 19:00
قدم اول در راه استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای رشد کسب و کار یا برند شخصی داشتن یک پروفایل حرفه‌ای است.
30 دی 98 - ساعت 19:00
رپورتاژ آگهی در پروسه سئو آنقدر مهم است که کسب و کارها حاضرند هزینه‌های زیادی برای آن بپردازند. در این وبینار می‌آموزیم که چگونه رپورتاژ آگهی بنویسیم
29 دی 98 - ساعت 19:00
اگر اصول بازاریابی را ندانیم هرگز نمی‌توانیم یک دیجیتال مارکتر موفق باشیم. در این وبینار اصول بازاریابی و استفاده از آنها را می اموزیم.
16 بهمن 98 - ساعت 19:00
همه متون وبلاگ‌ها خوانده نمی‌شوند و این واقعیتی تلخ است. تنها بلاگ‌هایی خوانده می‌شوند که موثر و درست نوشته شده باشند. در این وبینار می‌آموزیم که چگون
28 دی 98 - ساعت 19:00
اگر کانال تلگرام دارید یا می‌خواهید داشته باشید، حتماً برایتان مهم است که تعداد ممبر قابل قبولی هم داشته باشد. در این وبینار تکنیک‌هایی آموزش داده می
19 اسفند 98 - ساعت 19:00
چطور برای مخاطب  بنویسیم که اعتمادش را جلب کند و برای خرید محصولمان متقاعد شود. در این وبینار روش‌های نوشتن متون صفحات وب برای فروش بیشتر را می‌آموزیم
6 بهمن 98 - ساعت 19:00
وبینار دیجیتال مارکتر شو! برای موفقیت در مسیر دیجیتال مارکتر شدن چه باید کرد؟
24 مهر 98 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar