موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مجموعه فرهنگی آموزشی موثرباش

مجموعه فرهنگی آموزشی موثرباش

توسط 36 نفر دنبال می‌شود

مجموعه “موثــــر باش” مجموعه‌ای فرهنگی آموزشی با رویکرد آموزش مهارت های رشد فردی است که در حال حاضر در حوزه مجری گری، سخنوری و فن بیان فعالیت می کند. این مجموعه با بهره گیری از امکان برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری سعی دارد اثری نیک از خود بر جای بگذارد و به دیگران نیز کمک کند تا با کسب مهارت های اثرگذار فردی، موثر باشند و نیک اثر.

وبینارهای برگزارکننده

این یک وبینار آموزشی و کاربردی است برای کسانی که نمی دانند چطور مجری شوند و چطور یک برنامه را اجرا کنند.
29 دی 99 - ساعت 19:00
دوره آموزش مجری گری مقدماتی و پیشرفته به صورت آنلاین و مجازی زیر نظر محمدرضا مبارکی (مجری و نویسنده کتاب آموزش مجری گری و مدیر مجموعه آموزشی موثرباش)
5 بهمن 99 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
اگر به مجری گری علاقه داری یا تازه وارد عرصه مجری گری شدی، دوره آموزش مقدماتی مجری گری می تونه شما را وارد مسیر حرفه ای شدن کند.
14 آبان 99 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
اگر نمی دونی برای وارد شدن به حرفه مجری گری باید چه مهارت هایی کسب کنی، در این وبینار رایگان آموزشی شرکت کن.
7 آبان 99 - ساعت 19:00
افراد موفقی چون برایان تریسی اعتقاد دارند 85درصد عامل پیروزی انسانهای موفق، مهارتهای ارتباطی، نحوه صحبت کردن و به صورت کلی هوش اجتماعی آنها است. خوب ص
22 اردیبهشت 99 - ساعت 17:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi