موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مؤسسه استعدادیابی رهرو

مؤسسه استعدادیابی رهرو

توسط 16 نفر دنبال می‌شود

استعدادیابی و توسعه مهارت های فردی

وبینارهای برگزارکننده

شرکت می‌تواندو بایداز ایده‌ها ومسیرهای داخل وخارج ازشرکت به بازار، به‌عنوان وسیله‌ای برای سرعت بخشیدن و بهبود فناوری و نوآوری محصول خود استفاده کنند.
26 آبان 00 - ساعت 17:00
مهارت تاب آوری: چرا بعضی از افرادو شرکتها درشرایط سخت وبحران های شدیدجان سالم به درمیبرند وچرا بعضی دیگر زیر این فشارها تاب نمی آورندواز بین میروند؟
17 آبان 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
عکس العمل مناسب در برابر سختی های زندگی/تاب آوری/سرزنش کردن دیگران/شادی وخوشبختی/راه میانبر موفقیت/احساسات و رفتار/انگیزه یا دیسیپلین/فروتنی وماندگاری
9 اردیبهشت 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
این وبینار ویژه افرادی است که دارای عطش راه اندازی کسب وکار شخصی خود وبه دنبال رهایی از کارمندی هستند.کارمندی یا کارآفرینی یا فریلنسری؟ کدام بهتر است؟
11 اردیبهشت 99 - ساعت 16:00
در این وبینار سعی داریم شما را با انواع هوش و مهارتهایی که فرزندان ما برای داشتن یک زندگی خانوادگی و اجتماعی و شغلی خوب در آینده نیاز دارند، آشنا کنیم
16 اردیبهشت 99 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi