موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علیرضا رهبانی

علیرضا رهبانی

توسط 9 نفر دنبال می‌شود

مدرس زبان انگلیسی و آیلتس سلام. AR7 هستم یه عاشق! سالهاست عاشق زبان انگلیسی ام تا حدی که کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی رو تو دانشگاه علامه دارم تموم میکنم و با شور و اشتیاق کامل همیشه دنبال بهترین تکنیک های عملی تدریس زبانم. چون تئوری تا بگین خوندم تو کارشناسی و کارشناسی ارشد و با علم کامل به تاریخ تدریس زبان در جهان و انواع رویکردها بالاخره خودم با ترکیب بهترین قسمت همه رویکردها دارم زبان انگلیس رو تدریس میکنم. با من همراه باشین تا اول عاشق زبان انگلیسی بشین، بعد ازش لذت ببرین و بعد باهم یادش بگیریم!!

وبینارهای برگزارکننده

این دوره برای آشنایی زبان آموزان با انواع فعل زمان آینده انگلیسی تهیه شده که مهمترین بخش گرامر زبان انگلیسی برای اسپیکینگ و رایتینگه!
3 تیر 99 - ساعت 18:00
این دوره برای آشنایی زبان آموزان با انواع فعل زمان گذشته انگلیسی تهیه شده که مهمترین بخش گرامر زبان انگلیسی برای اسپیکینگ و رایتینگ هستش.
18 خرداد 99 - ساعت 19:00
این دوره برای آشنایی زبان آموزان با انواع فعل زمان حال تو انگلیسیه که تمام نکات راجب انواع فعل مربوط به زمان حال رو به ساده ترین شکل یادتون میده.
8 خرداد 99 - ساعت 18:00
تو این وبینار میتونید انواع حروف اضافه رو با کامل ترین دسته بندی و تمامی کاربردها به ساده ترین شکل برای همیشه یاد بگیرید و تو جمله بدرستی بکار ببرید.
30 اردیبهشت 99 - ساعت 18:00
این دوره برای آشنایی زبان آموزان با انواع زمان فعل انگلیسی تهیه شده که مهمترین بخش گرامر زبان انگلیسی برای اسپیکینگ و رایتینگ است.
2 اردیبهشت 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi