موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سرمایه‌گذاری بنسای

سرمایه‌گذاری بنسای

توسط 18 نفر دنبال می‌شود

ما در بنسای در حوزۀ بازار پول و سرمایه، فعال هستیم؛ و قصد داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید از سرمایه‌گذاری‌های پُراسترس و ریسک‌بالا گذر کرده و یک سرمایه‌گذاری هوشمند، آسان و مطمئن را تجربه کنید. در این راستا تیم متخصصین ما در کنار شما خواهند بود تا بتوانید ضمن آشنا شدن با اصول اولیه و مقدمات حضور در بازار پول و سرمایه، در مسیر پیشرفت و ارتقای دانش سرمایه‌گذاری خود گام بردارید؛ و هم‌چنین در کنار آن، سرمایه‌گذاری باآرامش و هدفمند را تجربه کنید. سرمایه‌گذاری بنسای به همۀ ایرانی‌هایی که در پی فرصت‌های شکوفایی مالی جدید هستند، بدون توجه به سطح درآمدشان، کمک خواهد کرد. تیم بنسای یک هدف بزرگ دارد: کمک به شما برای دست‌یابی به آزادی مالی و پیشرفت اقتصادی.

وبینارهای برگزارکننده

در سال‌های اخیر با افزایش نرخ تورم و کاهش سود سپرده‌های بانکی، سرمایه‌گذاری در بازارهای دیگر اهمیت زیادی یافته است. در این میان نوسانات زیاد بازار ارز
19 اسفند 98 - ساعت 19:00
در سال‌های اخیر با افزایش نرخ تورم و کاهش سود سپرده‌های بانکی، سرمایه‌گذاری در بازارهای دیگر اهمیت زیادی یافته است.
19 بهمن 98 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi