موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سامانه جامع کسب و کار میدون

سامانه جامع کسب و کار میدون

توسط 30 نفر دنبال می‌شود

درباره میدون به میدان بیایید! میدون، سامانه‌ای مردمی جهت شناسایی، آموزش، پشتیبانی و اتصال ظرفیت‌های بالقوه موجود در جامعه است. این سامانه بستری برای به میدون آوردن مردم در جهت تولید و اشتغال کشور در سطوح و حوزه های مختلف است. سامانه میدون توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور با استفاده از پیشینه تجربیات چندین ساله اساتید و سبقه مطالعاتی و پیمایش‌های میدانی متمرکز، در جهت رفع معضلات اقتصادی جامعه و فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه کشور، طراحی شده است. نتیجه این بررسی های کارشناسی منجر به طراحی سامانه میدون گردید. در این سایت هرآنچه که برای ایجاد و توسعه یک کسب¬وکار لازم دارید را پیدا خواهید کرد. آزمون شخصیت شناسی: با توجه به اهمیت انتخاب کسب‌وکار مناسب برای هرفرد براساس ملاک‌های دقیق و چهارچوب‌های صحیح و آگاهانه، در ابتدای ورود مخاطب به سامانه میدون یک آزمون شخصیت شناسی از او گرفته می‌شود و براساس نتایج به‌دست آمده، کسب‌وکارهای متناسب با شخصیت فرد پیشنهاد می‌گردد. دوره‌های آموزشی: در این بخش تاکنون بیش از 70 کسب‌وکار کوچک در حوزه‌های مختلف شناسایی شده‌ که این کسب و کارها بصورت مجازی و با استفاده از ابزارهای مختلف متنی و رسانه‌ای به مخاطب آموزش داده می‌شود. آموزش‌ها به‌صورت صفر تا صد و بر پایه چهار مهارت اصلی شامل مدیریت بازار، مدیریت ریسک، مدیریت مالی و مدیریت فنی متناسب با هر کسب‌وکار می‌باشد. ستاد پیگیری کسب و کار: تولیدکنندگان و صاحبان مشاغل با ورود به این بخش، مشکلات ایجاد شده در کسب و کار خود را مطرح می‌نمایند و این مشکلات توسط سامانه میدون پیگیری می‌شود. مشکلاتی که پس از پیگیری‌ها رفع نگردند و نیاز به پیگیری بیشتر داشته باشند نیز طی هماهنگی‌های انجام شده بین سامانه میدون و صدا و سیما، در برنامه تلوزیونی پایش کسب و کار مطرح می‌گردند و مسئول مربوطه برای پاسخگویی به روی آنتن زنده صدا و سیما می‌آید. آمایش سرزمینی: در این بخش ظرفیت‌های کسب‌وکار مناطق مختف کشور به تفکیک استان بیان می‌شود و باتوجه به ویژگی‌های منطقه جغرافیایی مدنظر فرد برای تشکیل کسب و کار، بهترین فعالیت پیشنهاد داده می‌شود. شبکه همکاران: با هدف حذف واسطه‌ها، در سامانه میدون قسمتی به نام «شبکه همکاران» قرار داده شده است. در این قسمت شرکت‌های مکمل چرخه تولید برای تضمین موفقیت مخاطبان به آنها معرفی می‌شوند. این شرکت‌ها اصلی‌ترین منابع تولید محصول در هر کسب‌وکار می‌باشند. نیازمندی‌ها: ظرفیت‌های اقتصادی مختلفی در سراسر کشور وجود دارد که در حال حاضر به دلیل عدم آگاهی و معرفی از آن‌ها استفاده نمی‌شود، برای رفع این موضوع بخشی تحت عنوان «نیازمندی‌ها» در سامانه میدون در نظر گرفته شده است که در آن موارد متفاوتی مانند: بازارچه، ملزومات، سرمایه، نیروی انسانی، ایده و تخصص وجود دارد. در این بخش ظرفیت‌های موجود مردمی به یکدیگر متصل می‌شوند و موارد منتخب آن از طریق برنامه تلوزیونی معرفی می‌گردند. مشاوره: برای رفع مشکلات و ابهاماتی که در فرآیند ایجاد و فعالیت در هر کسب‌وکاری ممکن است ایجاد شود، بخشی تحت عنوان «مشاوره» در سامانه میدون قرار داده شده است که افراد با مراجعه به آن و طرح سوالات و ابهامات خود، از نظرات کارشناسی مشاوران سامانه میدون بهره‌مند می‌شوند. در میدون همه دست به دست یک دیگر با شعار «به میدان بیایید» برای تحقیق هر چه بهتر تولید و اشتغال در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ارتقا ایران اسلامی سعی و تلاش می‌کنیم.

وبینارهای برگزارکننده

12 قدم تا تسخیر قلب سرمایه گذار
16 اردیبهشت 99 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
صفر تا صد آموزش رایگان بازاریابی ویروسی اینستاگرام برای کسب و کار ها ، استارتاپ ها و بالابردن فروش محصولات در وبینار کروناگرام
9 فروردین 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi