موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

رایا کالج

رایا کالج

توسط 13 نفر دنبال می‌شود

گروه آموزشی رایا کالج ، فعال در حوزه ارائه آموزش های مهارتی و کاربردی اعم از برنامه نویسی با رویکرد مهارت افزایی دانشجویان در زمینه خود اشتغالی و کارآفرینی، به برگزاری دوره های آموزشی ، ایونت ها و بوت کمپ های برنامه نویسی جهت آمادگی افراد برای ورود به بازارکار اقدام نموده است . با توجه به جایگاه ارزشمند آموزش مهارت های خوداشتغالی و کار آفرینی در شرایط کنونی جامعه و همچنین استفاده از ظرفیت و پتانسیل دانشجویان در این زمینه با محوریت کسب مهارت و درآمدزایی برای دانشجویان ، به برگزاری سه کارگاه آموزشی اندروید و کارگاه دیجیتال مارکتینگ اقدام کردیم و در نظر داریم در قدم بعدی تحت عنوان بوت کمپ برنامه نویسی اندروید بتوانیم گام بزرگی در جهت ارتقای سطح رشد و پیشرفت دانشجویان در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین آماده سازی افراد جهت ورود به بازار کار برداریم. گروه آموزشی رایا کالج با اهداف گفته شده در نظر دارد در زمینه های تخصصی برنامه نویسی از جمله برنامه نویسی اندروید ، IOS ، React،UI/UX ، Php ، هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و مواردی از این قبیل به برگزاری دوره های آکادمیک ، ایونت ها ، بوت کمپ ها و مسابقات برنامه نویسی در سطح کشور اقدام نماید.

وبینارهای برگزارکننده

فریلنسینگ از طریق پلتفرم های واسط موضوع اصلی این وبینار است و کسب درامد ارزی کسب درامد دلاری با مهارت های خود اموزش داده می شود.
27 تیر 99 - ساعت 18:01
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi