موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه

توسط 72 نفر دنبال می‌شود

وبینارهای برگزارکننده

قطب‌نمای تجارت ترکیه، معیارهای کلیدی در صادرات و واردات ترکیه
19 تیر 02 - ساعت 8:42
ویدیوی ۸ ساعت کاربردی آموزش تجارت با ترکیه با حضور دکتر محمود استقلال
27 اردیبهشت 02 - ساعت 13:41
دوره آموزشی نقش داوری سازمانی در تجارت بین‌الملل با رویکرد ویژه ارائه راهکارهای مناسب و عملی به سوالات و چالش‌های شرکت کنندگان دوره خواهد بود.
13 اسفند 01 - ساعت 8:30
متاسفانه عدم تنظیم مناسب قراردادهای تجاری یکی از موانع اصلی موفقیت تجار و فعالان اقتصادی است.کارگاه آموزشی فشرده “۶ ساعت” تنظیم قرارداد برگزار می گردد
16 بهمن 01 - ساعت 8:00
اقتصاد ترکیه در یک نگاه آشنایی با ساختار جغرافیایی و نکته های سرزمینی ترکیه اهمیت ترکیه در منطقه آشنایی با نرخ های بهره، سود بانکی و ساختار مالیاتی
12 دی 01 - ساعت 9:00
اتاق مشترک به منظور توانمندسازی فعالان تجاری در حوزه تجارت بین‌الملل، هدف ارتقای دانش و مهارت‌های تجاری اولین دوره هیبریدی را برگزار می نماید.
23 شهریور 01 - ساعت 9:00
اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه وبینار رایگان آشنایی با مفهوم استارت آپ ها، چالش‌ ها، نحوه سرمایه گذاری برگزار می نماید.
26 بهمن 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar