موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آکادمی کوشش

آکادمی کوشش

توسط 15 نفر دنبال می‌شود

وبینارهای برگزارکننده

برای اینکه یک نوآموز و یا متخصص مسیر پیشرفت کاری و زندگی را سریعتر و آسان تر طی کند نیاز به تجربیاتی دارد که لازم نیست همه آنها را خودش تجربه کند
30 آذر 98 - ساعت 19:00
در این وبینار یاد می گیرید چطور یک متخصص بازاریابی محتوا شوید.
25 آذر 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار با متخصص روابط عمومی و جایگاه آن در شرکت ها و کسب و کارها آشنا می شوید و مسیر کلی تبدیل شدن به یک متخصص روابط عمومی را یاد می‌گیرید.
28 آبان 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار با کارشناس توسعه کسب و کار و جایگاه آن در شرکت های تکنولوژی محور آشنا می شوید و مسیر کلی تبدیل شدن به یک بیزینس دولوپر را یاد می گیرید.
23 آذر 98 - ساعت 19:00
در این وبینار ابتدا با بازاریابی و متخصص بازاریابی آشنا می شوید. سپس مسیر کلی تبدیل شدن به یک متخصص بازاریابی موفق را یاد می‌گیرید.
24 آذر 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار با مهارت های طراح محصول و وظایفش آشنا می شویم و سپس مسیر کلی تبدیل شدن به یک طراح محصول موفق را می آموزیم.
27 شهریور 98 - ساعت 19:00
در دوره چگونه یک مدیر محصول شویم؟، ابتدا مدیریت محصول و جایگاه مدیر محصول در شرکت های تکنولوژی محور آشنا می شویم.
23 مرداد 98 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi