موضوعات
سبد خرید (0)

آکادمی مشاوره امیدوار

آکادمی مشاوره امیدوار

توسط 12 نفر دنبال می‌شود

مجموعه آموزشی

وبینارهای برگزارکننده

اگر میخوای در تایم طلایی عید بهترین برنامه رو داشته باشی و نتیجه کنکورت رو تغییر بدی این وبینار رو از دست نده تا یاد بگیری چه جوری درست درس بخونی !
26 اسفند 00 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
اگر اصول مطالعه و برنامه ریزی درست رو بدونی و به هدفت متعهد باشی میتونی مثل رتبه برترا درس بخونی ! این وبینار رو از دست نده تا تکنیکاشو یاد بگیری !؟
16 اسفند 00 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
5 گام تا موفقیت در کنکور هنر اگر داوطلب کنکور هنر هستی این وبینار رو از دست نده قراره راه و رسم موفقیت تو تایم باقی مونده رو بهت بگم!
25 دی 00 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
برای موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه ی برتر باید 5 گام اصلی موفقیت تا کنکور رو طی کنی ! تو این وبینار میخوایم این 5 گام اساسی روکامل براتون بگیم !
25 دی 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در وبینار چطوری حرفه ای انتخاب رشته کنیم میخواین در مورد اصول و علم انتخاب رشته و شناخت همه رشته های صحبت کنیم
13 مرداد 00 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar