موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آکادمی مسیحا

آکادمی مسیحا

توسط 18 نفر دنبال می‌شود

آکادمی مسیحا افراد رو بر اساس ویژگی های فردی،نوع هوش و سبک یادگیری در جهت مناسبی هدایت می کند.

وبینارهای برگزارکننده

کارگاه جمع بندی کنکور با ارائه برنامه ای جامع و منسجم به شما کمک می کند تا از این دوران به بهترین نحو استفاده کنید و به موفقیت در کنکور دست پیدا کنید.
23 اسفند 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
MBTI تحصیلی_مشاوره بر اساس تفاوت های فردی_درگاه یادگیری گاردنر_رغبت سنجی هالند_سبک های یادگیری_سیستم های انگیزشی_نیاز های اساسی_شخصیت و ویژگی های فردی
4 اسفند 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
تعریف عشق_شهوت یا عشق_تعریف کمالگرایانه عشق_دوپامین_سروتونین_وازوپرسین_هورمون های جنسی_مرکزجزا وپاداش مغز_ولنتاین_عشق هورمونی_انواع عشق_چطور عاشق شیم؟
23 بهمن 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
خودشناسی _ ابزار های خودشناسی _ تحلیل MBTI _ هوش گاردنر _رغبت سنجی هالند _ ارتباط تاثیرگذار _ تعامل در محیط کاری _ بهبود رابطه _ همسریابی
22 دی 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar