موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آکادمی فروش

آکادمی فروش

توسط 20 نفر دنبال می‌شود

اولین آکادمی تخصصی آموزش فروش در کشور

وبینارهای برگزارکننده

اینستاگرامی دیگه جواب نیست، فروشمان کم شده، دیگر نمی‌توانیم دوره‌های آموزشیمان را بفروشیم . چرا وبینار مارکتینگ را امتحان نمی‌کنید ؟
23 اسفند 01 - ساعت 11:00
این وبینار برگزار شده است
فروش برای صاحبین کسب و کار حکم خون در رگ‌های سازمانشان را دارد تکنیک‌های افزایش فروش را یاد بگیرید و در راستای رشد و برون رفت از بحران استفاده کنید
3 اسفند 01 - ساعت 12:00
این وبینار برگزار شده است
وبیناری برای صاحبان کسب و کار که ایده‌هایی را پیدا کنند که به سرعت باعث افزایش فروششان می‌شود .
10 خرداد 01 - ساعت 23:00
این وبینار برگزار شده است
بعضی از فروشندگان کار خاصی نمی‌کنند اما فروش آنها سر به فلک می‌کشد راز آنها را می‌دانید ؟ در این وبینار یک ساعته با راز فروشندگان باهوش آشنا می‌شوید
22 اسفند 00 - ساعت 19:00
وبیناری که انگیزه‌ای پولادین در شما ایجاد می‌کند که به تمام خواسته‌هایی که می‌خواهید برسید . این زندگی به شما بیشتر از اینها بدهکار است حقت را بگیر.
11 اسفند 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar