موضوعات
سبد خرید (0)

آکادمی تغییر

آکادمی تغییر

توسط 130 نفر دنبال می‌شود

مرکز تخصصی آموزش های توسعه فردی و رشد و بهبود کسب و کار

وبینارهای برگزارکننده

اگر تو این شرایط میخوای قوی شی و زود به هم نریزی و دنبال تکنیک های کاربردی بالابردن صبر و تحمل هستی همین الان این وبینار ثبت نام کن!
15 دی 01 - ساعت 16:30
این وبینار برگزار شده است
رازها و رمزهایی از مغز ناشناخته ما که کل زندگی و کسب و کاره شما رو برای همیشه دگرگون میکنه! اگر جرات تغییر و پیشرفت نداری ثبت نام نکن!
28 آذر 00 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
اگر مشکل مالی داری، هرچی کار میکنی اوضاع بهتر نمیشه، دنبال رشد و سرمایه گذاری هستی، حتما حتما حتما این وبینار رایگان هوش مالی و کسب درآمد شرکت کن!!
29 آبان 00 - ساعت 19:00
پارتی سازی و ایجاد ارتباطات حرفه ای آموختنی است و پر است از تکنیک و مدل! با محتوای این وبینار یک گام بلند به سمت موفقیت شغلی و شخصی بر میدارید
22 آبان 00 - ساعت 19:00
اتیکت یعنی داشتن آداب معاشرت حرفه ای تنها شرط جذابیت و جنتلمن بودن را در این وبینار آموزش می بینید که کیفیت ارتباطات شما خیلی بهتر میکنه!
15 آبان 00 - ساعت 19:00
اگر به دنبال یادگیری کارکرد مغز به زبان ساده هستید و کنجکاو هستید تشریح مغز در روانشناسی و موفقیت را بدانید، این وبینار آموزشی بی نظیر را از دست ندهید
8 آبان 00 - ساعت 19:00
اگر به دنبال درمان کامل گرایی هستی و یا تفاوت بین کمال گرایی مثبت و منفی رو نمی دونی،در این وبینار رایگان هم علت کامل گرایی یاد میگیری و هم راهکارهاشو
1 آبان 00 - ساعت 19:00
دروغ هایی از پول و درآمدزایی که هیچ کس به شما نمیگه! اگر به دنبال درآمدزایی پایدار و زندگی آبرومندی حتما شرکت کن
16 خرداد 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار با 400 دقیقه فایل آموزش ویدئویی توسعه فردی تخصصی رایگان به عنوان هدیه به همراه مشاوره و پشتیانی-در یک کلام بهترین سرمایه گذاری آموزشی شما 1400
28 فروردین 00 - ساعت 17:45
این وبینار برگزار شده است
ثبت نام رایگان تو این دوره میتونه بهترین تصمیم و سرمایه گذاری کل زندگی شما در مسیر موفقیت و پیشرفت تون باشه. حتما توضیحات شو بخونید!
30 مهر 99 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar