موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آکادمی تخصصی تنظیم قرارداد فشارکی

آکادمی تخصصی تنظیم قرارداد فشارکی

توسط 160 نفر دنبال می‌شود

تخصصی ترین و مهارت محور ترین دوره آموزشی برای کسب مهارت و تخصص تنظیم قراردادهای داخلی به صورت حرفه ای. این آکادمی به مدت 6 ماه و قدم به قدم، آموزش های لازم برای تنظیم قرارداد را انجام می دهد و بیش از آنکه شبیه یک دوره آموزشی باشد، شبیه یک کارآموزی است! آدرس وبسایت: www.fesharakiacademy.com

وبینارهای برگزارکننده

این وبینار نسبت به نحوه ی تنظیم یک قرارداد کار به صورت ماده به ماده با ذکر تمامی توضیحات لازم و تجارب مفید مدرس، اقدام می نماید.
21 اردیبهشت 03 - ساعت 18:00
اگر کارآموز وکالت، وکیل دادگستری و یا حقوقدان هستید و شناخت دقیقی از ابعاد عملی و تجاری حوزه های تجارت بین الملل ندارید، این وبینار برای شماست!
7 دی 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
نکات مهمی که هر وکیل جوانی برای برندسازی و جذب موکل باید از آن ها آگاه باشد!
4 دی 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
اگر کارآموز وکالت، وکیل دادگستری و یا حقوقدان هستید و شناخت دقیقی از آیین و اخلاق حرفه ای وکالت ندارید، این وبینار برای شماست!
14 آذر 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
اگر کارآموز وکالت، وکیل دادگستری و یا حقوقدان هستید و شناختی از کار تمام وقت حقوقی در شرکت ها ندارید، این وبینار برای شماست!
7 آذر 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
اگر در ابتدای مسیر انجام کار حقوقی هستی یا کارآموز وکالت هستی اما نمی دانی چطور باید مسیر حرفه ای شدن را پیش بگیری، این وبینار برای توست!
30 آبان 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar