موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده

آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده

توسط 37 نفر دنبال می‌شود

وبینارهای برگزارکننده

۶ ساعت آموزش فشرده و حرفه ایی بازاریابی به صورت آنلاین و با کیفیت با حضور مدیران بازاریابی  صنایع کشور و متخصصان بازاریابی    در زمان بحران اقتصادی،
7 آذر 99 - ساعت 15:00
در این وبینار به شما نشان می دهیم چطور تقویم محتوایی خود را طراحی کرده، آن را اجرا نموده و مستمراً از آن استفاده نمایید.
29 فروردین 99 - ساعت 18:00
مسیر تبدیل شدن یک مشتری بالقوه به مشتری واقعی (و سپس مشتری وفادار)، معمولاً مسیری طولانی و چندمرحله‌ای است؛ مسیری که می‌توان آن را به یک سفر تشبیه کرد
29 فروردین 99 - ساعت 15:00
شما در این دوره در خواهید یافت که چطور حداکثر ارتباطات را با مخاطب خود برقرار کرده و فرهنگی مبتنی بر تفکر قصه گونه در سازمان خود ایجاد کنید.
15 فروردین 99 - ساعت 21:00
در این وبینار می‌خواهیم یادبگیریم که در سال ۹۹ جزء کسب و کارهایی باشیم که کاسبیمان رونق داره. یادبگیریم که از تهدید‌ها را به فرصت بدل کنیم.
15 فروردین 99 - ساعت 18:00
خیلی ها فکر می کنندوقتی سایتی طراحی شود دیگر از فردا یوزرها وارد سایت می شوند. اما اینگونه نیست ما در این وبینار کاربردی به شما تکنیک هایی را میگوییم
23 اسفند 98 - ساعت 18:00
در این وبینار سعی می کنیم علاوه بر آموزش اصول اولیه تولید محتوا به نحوه تدوین استراتژی محتوا و به کارگیری آن نیز بپردازیم.
20 اسفند 97 - ساعت 14:01
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar