موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب

آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب

توسط 12 نفر دنبال می‌شود

آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب فعالیت خود را از سال 96 با هدف ارائه راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین، به ویژه بازاریابی درونگرا در قالب طراحی سایت، سئو سایت، تولید محتوا و تبلیغات گوگل ادز شروع کرد. تیم ما متشکل از متخصصین جوان، پویا و فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ(ارائه خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو، سئو داخلی و محتوا، تحقیقات کلمات کلیدی و کیورد تارگتینگ، سئو خارجی و لینک سازی، طراحی سایت، تبلیغات در گوگل، تولیدمحتوا) می‌باشد. در راستای هدف فوق، شرکت سحاب، موفق به اجرای پروژه‌های متعددی در ارتباط با کسب و کارهای مختلف اعم از پروژه‌هایB2C و پروژه‌های B2B گردید که محرکی برای اجرای پروژه های موفق دیگر گردید. آژانس دیجیتال سحاب، به امید یاری رساندن به کسب و کارهایی که در دنیای بدون وب در حال مرگ هستند، کمک می کند تا هوای تازه‌ای در دنیای کسب و کار خود استشمام نموده و افق جدیدی را با آژانس ما ترسیم نمایند. با آژانس دیجیتال مارکتینگ سحاب رتبه یک صنف خودت باش ...

وبینارهای برگزارکننده

در این وبینار با روش های بازاریابی آنلاین برای مدیران و صاحبین کسبوکارها آشنا خواهید شد و از مزایا و معایب انواع روش ها اطلاع کامل پیدا خواهید کرد.
24 فروردین 02 - ساعت 21:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar