موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آژانس دیجیتال مارکتینگ باما استار

آژانس دیجیتال مارکتینگ باما استار

توسط 13 نفر دنبال می‌شود

باما استار در سال ۱۳۹۹ با هدف ارتقاء کیفیت عملکرد کسب و کارهای آنلاین شکل گرفت و در شروع کار خود موفق به افزایش راندمان کاری مشتریان خود شد. هدف ما در باما استار افزایش مشتری و افزایش فروش کسب و کار های آنلاین می باشد . تیم تحقیقاتی باما استار پس از سال ها تحقیق و بررسی با بهره گیری از افراد لایق و برجسته دانشگاهی توانسته است مجموعه ای از غنی ترین و کاربردی ترین اطلاعات مربوط با دیجیتال مارکتینگ را جمع آوری و در این سایت به منظر عموم برساند . هدف ما در این شرکت در ابتدا شناخت دقیق وضعیت کنونی شما است و با توجه به شناخت وضعیت فعلی برای شما برنامه ریزی می کنیم تا در کوتاه ترین زمان به بیشترین فروش محصول و یا خدمات خود برسید . اما همه چیز اینجا تموم نمیشه مجموعه باما استار با بهره گیری از اساتید مطرح و بنام کشور در زمینه برندیگ و خدمات دیجیتال مارکتیگ رویای برند شدن شما رو در زمان کوتاه محقق می کنه.

وبینارهای برگزارکننده

تو این وبینار با آموزش تکنیک های لازم بهت کمک می کنم تا بتونی در اینستاگرام فالور هدفمند و رایگان جذب کنی
13 تیر 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
برای یک دفعه هم که شده باید خجالت رو بزاری کنار و بیای جلوی دوربین در حال حاضر انجام هر کاری در اینستاگرام بدون بلاگری در اون حوزه جواب نمیده
16 تیر 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
تو این وبینار تمام نکات لازم برای دستیابی به فالوور هدفمند در اینستاگرام رو بهت یاد میدم
2 تیر 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar