موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آرش رحمانی

آرش رحمانی

توسط 46 نفر دنبال می‌شود

استاد دانشگاه

وبینارهای برگزارکننده

وبینار جامع «هگل و فلسفه‌ی دیالکتیک» سعی می‌کند تا شما را با نظریات این فیلسوف برجسته و مهم آشنا نماید.
20 تیر 99 - ساعت 16:00
در این وبینار فراگیران با اجزای تشکیل‌دهنده‌ی جملات انگلیسی آشنا شده و یاد می‌گیرند چگونه جملات پیشرفته، مدرن و بی‌نقصی بسازند.
5 اردیبهشت 99 - ساعت 16:00
جامع‌ترین وبینار IELTS Writing Task 2 به زبان‌آموزان یاد می‌دهد چگونه در این بخش از آزمون آیلتس بالاترین نمره‌ی ممکن را کسب کنند.
22 فروردین 99 - ساعت 16:00
وبینار صفر تا صد اپلای کردن و گرفتن پذیرش فول‌فاند به دانشجویان کمک می‌کند تا بصورت مستقل بتوانند از دانشگاه مدنظر خود پذیرش بگیرند.
8 فروردین 99 - ساعت 18:00
در این وبینار صفر تا صدآزمون بین‌المللی آیلتس رابرای شرکت‌کنندگان تشریح کنم. هدف از برگزاری این وبینار، آشنایی فراگیران با بخش‌های مختلف این آزمون است
22 اسفند 98 - ساعت 17:00
در این وبینار قصد داریم تا با مهم‌ترین ویژگی‌های نقد ادبی روانکاوانه (Psychoanalytic Literary Criticism) آشنا شویم.
2 اسفند 98 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قصد داریم تا ابتدا با مبانی اصلی نقد ادبی آشنا شده و سپس بصورت تخصصی با مکتب نقد «واکنش خواننده» آشنا شویم. 
18 بهمن 98 - ساعت 15:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi