موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کارگاه آموزشی مشاوره پیش از ازدواج

وبینار کارگاه آموزشی مشاوره پیش از ازدواج

وبینار کارگاه آموزشی مشاوره پیش از ازدواج

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار کارگاه آموزشی مشاوره پیش از ازدواج
توضیحات وبینار

مشاوره ازدواج چیست و چگونه می تواند به ما کمک کند؟ آیا تمام نامزدها و زوجینی که قصد ازدواج با هم دارند، باید به مشاور قبل از ازدواج مراجعه کنند؟ یک مشاور ازدواج حرفه ای از چه راه هایی می تواند به ما کمک کند؟ در چه مرحله ای از آشنایی باید به مشاور ازدواج مراجعه کنیم؟ و ...

می دانیم که بسیاری از این سوال ها در ذهن شما است و برای پیدا کردن جواب این پرسش ها اینجا هستید، منتهی قبل از آنکه در این مقاله به صورت مفصل به جواب این سوالها بپردازیم به این نکته توجه کنید:

خيلی ها هنوز بر اين باور هستند که ازدواج هندوانه دربسته‌ای است که تا باز نشود، خوبی و بدی آن مشخص نمی شود. اکثر افرادی هم که اين حرف را می زنند، خودشان تجربه ناخوشايندی از ازدواجشان داشته‌اند و بيشتر قسمت و تقدير الهی را مقصر می دانند و نه انتخابی که خودشان کرده‌اند. 

اما يادمان نرود موقع خريد‌کردن همان هندوانه دربسته‌ای که نگران سالم يا خراب‌بودن آن هستيم، از تجربه آقای ميوه‌فروش استفاده می کنيم و از او می خواهيم که خوبش را برايمان سوا کند (البته اگر ميوه‌فروش قابل‌اعتمادی باشد).

مشاوره قبل از ازدواج هم همين نقش را برای ما بازی می کند:
شما هرچقدر هم که فکر کنيد بهترين مرد يا زن روی کره زمين را پيدا کرده‌ايد، باز هم به‌دليل هيجانات ناشی از علاقه زياد ممکن است دچار خطا شويد و تصميم اشتباهی بگيريد. مشاوره پيش از ازدواج، همين دوراهی ها و چاله‌هايی را که ممکن است در آن بيفتيد و خود و طرف مقابلتان را بدبخت کنيد، برايتان مشخص می کند و يک نقشه راه درست برای تشکيل يک زندگی مناسب را در اختيارتان قرار می دهد.

زهره شمس
زهره شمس

روانشناس و مدرس کارگاه های تخصصی روانشناسی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
19 آبان 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: مرکز سلامت روان ققنوس
گزارش دادن