موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی

وبینار طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی

وبینار طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
بلیت ویدئو
یورو
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

دانلود ویدیوی تبلیغات در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام مارکتینگ

این عصر، عصر گسترش و تاثیرگذاری شبکه های اجتماعی است. با گستردگی دسترسی به اینترنت و اسمارت‌فون‌ها کمتر کسی را می‌توان یافت که دسترسی به این امکانات نداشته باشند. به همین دلایل استفاده از این فضاها و کمپین در شبکه‌های اجتماعی از اصول مهمی است که در دیجیتال مارکتینگ اهمیت ویژه دارد.

در واقع سوشال مدیا فضای مناسب و در دسترسی هستند که با علم و آگاهی از سازوکار آن‌ها می توان کسب و کار را با طراحی کمپین تبلیغاتی و بازاریابی معرفی و پروموت کرد. دوره تبلیغات و معرفی کار با کاغذ های تبلیغی به پایان رسیده و بستر این کار به سوشیال مدیا منتقل شده است.

لزوم طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی و مراحل آن:

طبق آمارهای رسمی حدود 30 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام و تلگرام عضویت دارند. تعداد شبکه‌های اجتماعی و حضور مخاطب در این فضا؛ لزوم طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی را مشخص می کنند.

به همین سبب برای جا انداختن یک برند و تبلیغ آن در میان مخاطب با طیف وسیع نیاز به حضور در سوشال مدیا حس می شود. البته نباید فراموش کرد که این کار به گذراندن دوره و آموزش در این زمینه دارد تا مواردی مثل پست گذاری موفق، برندینگ، کمپین تبلیغاتی موفق تر انجام شود.

طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی چند مرحله اساسی دارد که در طول آموزش بیش از پیش به آن‌ها پرداخته شده و اهمیت آن ها روشن تر خواهد شد به صورت خلاصه این مراحل عبارتند از:

هدف گذاری:

طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی نیاز به هدف گذاری دارد. این اهداف یا کوتاه مدت هستند یا بلند مدت و با توجه به نوع شبکه اجتماعی که قصد طراحی کمپین و تبلیغات در آن هست، کاملاً با هم متفاوت هستند.

سن افراد، میانگین زمانی که در هر کدام از شبکه های اجتماعی صرف می شود و فضای آن‌ها در انتخاب استراتژی مناسب و هدف گذاری موفق به کمک شما خواهد آمد.

مخاطب شناسی:

نمی توان از اهمیت مخاطب و جلب نظر او در تبلیغات و شبکه های اجتماعی غافل شد. در واقع هر عمل و کنشی در این فضاها با هدف جلب نظر مخاطب است. با تعریف روشن از کسب و کار و طیف مخاطبان آن می توان کمپین بازاریابی و تبلیغات موفقی را در شبکه های اجتماعی راه اندازی کرد. سن، جنسیت و نیاز مخاطبان  و البته علایق و سلایق کاربران، نیاز به بررسی کامل و جامع دارد؛ که با آگاهی و آموزش و آنالیز دقیق سوشال مدیا این مخاطب شناسی به دست می آید.

تولید محتوا:

نقش تولید محتوا را نمی توان در هیچ یک از گام های دیجیتال مارکتینگ فراموش کرد. در واقع بعد از هدف گذاری و اتخاذ استراتژی مناسب با کسب و کار و پژوهش های کافی درباره مخاطب گام اصلی برای طراحی کمپین در شبکه های اجتماعی؛ تولید محتوای مناسب خواهد بود.

دو مرحله قبل در بحث کمپین تبلیغاتی و شبکه های اجتماعی فاز تحقیقاتی و تئوریک بودند و تولید محتوا فاز عملیاتی این کار به شمار می رود که نیاز به رعایت ریزه کاری ها و ظرافت هایی دارد تا در جذب مخاطب و رسیدن به نتیجه مطلوب موفقیت حاصل شود که جز با گذراندن دوره، به روز بودن در این زمینه و کسب دانش مربوطه نمی توان به درستی یک جشنواره موفق را شبکه های اجتماعی راه اندازی کرد.

افزایش فالور و تبلیغات:

در انتها باید گفت که تفاوتی ندارد کسب و کار کوچک باشد یا یک شرکت بزرگ، فضای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی دسترسی یکسانی را در اختیار همه قرار داده تا با طراحی کمپین هدفمند و تبلیغات موثر به مشتریان وفادار در این عرصه دست پیدا کنند که نتیجه آن چیزی جز افزایش درآمد برای شما نخواهد بود.

----------------------------------------------------

  • در پایان آموزش ابزارها و منابع مفید و رایگان معرفی خواهد شد.
  • از دیگر مزایای آموزش میتوان به پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و پشتیبانی دائمی از طریق آدرس ایمیل Info@sheragim.ir اشاره کرد.

 

   
سرفصل‌های وبینار
  • تکنیک های موفقیت در شبکه های اجتماعی
  • طراحی کمپین تبلیغاتی
  • ارزیابی شبکه های اجتماعی
 
 
مخاطبین
  • مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند
  • مدیران استارت آپها
  • علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار
  • مدیران و کارشناسان بازاریابی و شبکه های اجتماعی
 
 
سوالات متداول

حامیان
آژانس مسافرتی روژانو
زهرا راسار
زهرا راسار

کارشناس دیجیتال مارکتینگ اسبق دیجی‌کالا

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3.3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.5 از 5
3.3 از 5 ( 8 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آموزش گسترش بازار در شبکه های اجتماعی
شنبه 20 مهر 1398
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم
adds-cart
 انتخاب بلیت