موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار هشت خان موفقیت - خان اول

وبینار هشت خان موفقیت - خان اول

وبینار هشت خان موفقیت - خان اول

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار هشت خان موفقیت - خان اول
توضیحات وبینار

افسون تفکرات مثبت و ارتباطات عمیق و توهمات شکست‌ناپذیر بودن انسان‌ها، متاسفانه تا کنون هزارها و چه بسا صدها هزار نفر را به کام ورشکستگی و سیاه‌روزی و افسردگی انداخته است!!

این بلبشوی آموزشهای موفقیت و شبه موفقیت از کی و کجا نشات گرفته است؟

استفاده از سفسطه ماورالطبیعه برای این که ما فکر کنیم به هر چه می‌خواهیم دست خواهیم یافت فارغ از این که اصلا چه چیزی برای ما خوب یا بد است یا اصلا لازم است که به این‌ها دست یابیم یا خیر؟ بلایی است که همچنان گریبانگیر جوامع بشری از جمله ما ایرانیان است.

فرقه‌هایی برگرفته از شاخه‌های مسیحیت که در آمریکا شکل گرفتند و بعدها خود را به دنیای موفقیت انسان‌ها و کسب‌وکارها رسانیدند!!

مدرسانی از قبیل دیپاک چوپرا و راندا برن که یک شبه علم 150 ساله را دوباره تفکرات نوین نامیدند و جیب‌های خودشان را از میلیونها دلار پر کردند و در ایران هم کم نداریم و کم نداشته‌ایم از این دست مدرسان و موفقیت فروشان!!

افرادی مثل آقای پیتر سنگه که کتابی نوشت در خصوص 50 فرمان موفقیت برای  کسب وکارها و موفقیت برندهایی مثل اپل و فورد را به انگیزه‌های ماور‌الطبیعه مالکان و مدیران این برندها نسبت داد که البته توهمی بیش نبوده و نیست و ده‌ها و صدها اتفاق دیگر افتاده تا این برندها برند شده‌اند.

همه و همه از مواردی هستند که ما در خان اول موفقیت، برداشت و ادراک ما از موفقیت به آن کاملا خواهیم پرداخت و یک شفاف‌سازی خارق‌العاده که بعید است تا کنون شنیده باشید را برای شما انجام خواهیم داد.

آیا شما دوست دارید سوار هواپیمایی شوید که طراحان، سازندگان و خلبان آن صرفا تفکرات مثبت داشته و از جذب تفکرات منفی به دور بوده باشد به امید این که برای او و مسافرانش هیچ اتفاق بدی نخواهد افتاد؟

و  جالب است بدانیم که کم نیستند مدرسانی که با همین استدلال به مخاطبان آموزش می‌دهند به خطرات و اتفاقات غیرمنتظره هیچ توجهی نداشته باشند!! درست مثل کسی که می‌گوید ماسک نزن، کرونا نمی‌گیری اگر باور داشته باشی که نمی‌گیری...

دوست من می‌دانی چه می‌گویی؟ تو می‌توانی بهای این حرفت را بپردازی؟

اما خب، این ما هستیم که باید آگاه باشیم که این طرز تفکرات خطرناک و باورهای اشتباه از کجا ناشی شده و این شبه اساتید از چه آشپزخانه‌ای غذا می‌خورند و این جنبش کم‌فایده 150 ساله را چطور به ما نو و نوین جلوه می‌دهند!

موفقیت واقعی ما در زندگی و کسب وکار خیلی به این بستگی ندارد که امروز برنامه 5 ساله آینده خود را چطور می‌نویسیم؟

بیشتر به این ربط دارد که چطور می‌توانیم آنچه برای موفقیت در زندگی و کسب وکار لازم داریم را بیاموزیم و چطور در بزنگاه‌های تصمیم‌گیری با قدرت انعطاف درست‌ترین تصمیم را بگیریم.

چه کسی پیش‌بینی کرده بود 5 سال پیش که دلار به 30هزار تومان می‌رسد و البته خودش هم رفته بود و بر اساس همین پیش‌بینی صدها هزاردلار ذخیره کرده بود؟

من که نمی‌شناسم!

چه کسی پیش بینی کرده بود که کرونا می‌آید و ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده تا به این حد مهم و پرفروش می‌شود و بر همین اساس کلی سرمایه‌گذاری در این عرصه کرده بود؟ 

من که نمی‌شناسم!

چه کسی پیش بینی کرده بود که چنین بلایی سر هزاران صنعت و کسب و کار کوچک و بزرگ می‌افتد از جمله خوابیدن صنعت گردشگری و حمل و نقل بین‌المللی و کشوری؟

من که نمی‌شناسم!

و این ها همه نشان از این است که دنیا بسیار غیرقابل‌پینی‌تر از چیزی است که ما تصور می‌کنیم یا توهم تصور و پیش‌بینی‌اش را داریم.

این موارد و ده‌ها مورد دیگر همه و همه از مسائلی ریشه‌ای و بسیار مهم در خان اول موفقیت هستند که در این وبینار به آن خواهیم پرداخت.

 

با شرکت در وبینار خان اول موفقیت با مهم‌ترین مهارت‌ها و نگرش‌ها در زمینه موفقیت حرفه‌ای آشنا می‌شوید و در می‌یابید چگونه در جهانی که هر روز به ابهامات و پیچیدگی‌های آن افزوده می‌شود، بتوانید مسیر رشد و تعالی‌تان را یافته و با تمرکز و قدرت بیشتر در آن حرکت کنید.

پس اگر کارآفرین و مدیر کسب‌وکاری هستید که این روزها با دغدغه‌های بی‌شماری در رهبری خود و بیزینس‌تان روبرو شدید یا آینده شغلی‌تان با ابهامات زیادی روبروست، برای حضور در این وبینار موفقیت تردید نکنید!

همچنین اگر هنوز کسب ‌وکار شخصی خودتان را راه‌اندازی نکرده‌اید و در پیچ و خم آموزشهای گوناگون موفقیت سردرگم شده‌اید هم باز نگران نباشید، برای شما پاسخ‌هایی مفید در دست داریم

 

مدرس وبینار خان اول موفقیت

احسان مهدی‌نژاد مدرس و نویسنده برندینگ است و طی سالهای گذشته به آموزش بیش از 12 هزارنفر به صورت آنلاین و آفلاین پرداخته است

او نویسنده سه عنوان کتاب با نامهای برندباز، برند ضدگلوله و نامهای تجاری تنبل زرنگ خنثی است

مجموعه آموزشی او هزارمدیر نام دارد که سالهای سال است به آموزش برندسازی  و موفقیت کسب وکارها و اشخاص می‌پردازد

وی عضو انجمن علمی بازاریابی ایران و انجمن مدیریت ایران است

او کارشناس برنامه وقت‌کار در شبکه ایران کالای تلویزیون سراسری است.

همچنین او به تدریس سرفصل‌ برندسازی در مدارس عالی کسب وکار ایران همانند ماهان در مقطع MBA می‌پردازد

 

 

 

سرفصل‌های وبینار
 • تعریف دقیق موفقیت چیست؟
 • اصلا این واژه یعنی موفقیت از کی و کجا به فرهنگ بشریت افزوده شده است؟
 • مهمترین عواملی که می‌توانند موفقیت را برای ما رقم بزنند کدام هستند؟
 • فیل موفقیت!
 • ما و سایرین چگونه و چرا نسبت به موفقیت دیدگاه‌هایی تا این حد متفاوت داریم؟
 • اثر پیگمالیون!
 • میلیونها انسان جهان خوشبختی واقعی را چگونه تعریف می‌کنند؟ تحقیق پروفسور کانمن
 • عینک ادراک
 • مسیر عصبی
 • پوست کلفتی
 • چطور واضح و شفاف تفکر کنیم؟
 • در جمع دوستان خیلی قدیمی‌ات شرکت نکن!!
 • تعاریف زاویه‌دار و خطرناک از موفقیت!
مخاطبین

هرکسی که صاحب کسب وکار کوچکی است و با ده‌ها ابهام و چالش روبروست

هر کسی که ایده‌هایی دارد اما نمی‌داند از کجا شروع کند؟

هر کسی که نمی‌تواند به درستی بین کار و زندگی‌ شخصی‌اش تعادل ایجاد کند

هر کسی که دوست دارد مستقل کار کند و برند شخصی خودش را بسازد

سوالات متداول

آیا شرکت در این وبینار گارانتی بازگشت وجه دارد؟

بله دارد، اما دیگر فیلم وبینار را دریافت نخواهید کرد

آیا این خان اول ارتباط به خان‌های بعدی ندارد؟

این دوره به صورتی طراحی شده است که در هر خان مساله به صورت جداگانه‌ای باز و بسته می‌شود. شما اگر دوست داشته باشید می‌توانید بعدا در خان‌های دیگر ثبت نام فرمایید

من تا الان در چندین دوره موفقیت شرکت کرده‌ام و نتوانسته‌ایم هیچ دستاورد ملموسی داشته باشم از کجا بدانم این دوره هم مثل همان‌ها نیست؟

رویکرد مدرس این دوره شاید کاملا با دوره‌های دیگر متفاوت باشد، اگر متن این صفحه را بخوانید حتما بهتر متوجه خواهید شد که نظر ایشان این است که بتوانیم موفقیت اصیل و واقعی را کشف کنیم و نه آنچه که بر اساس توهم و انگیز‌ه‌های بی‌فایده به ما خورانده شده است

آیا اگر نتوانیم در این وبینار به صورت آنلاین شرکت کنم فیلم را دریافت خواهم کرد؟

بله حتما فیلم برای شما ارسال می‌گردد اما بهتر است که آنلاین باشید تا چنانچه سوالاتی از مدرس داشتید به شما همانجا پاسخ دهند

احسان مهدی‌نژاد
احسان مهدی‌نژاد

نویسنده، مدرس، مشاور برندینگ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول دوره
7 آبان 1399
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: مدرسه کسب‌وکار سی‌حامی
گزارش دادن