موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
7 مورد یافت شد

همه وبینارها

دسته‌بندی‌ها:
نوع وبینار:
زمان وبینار:
براساس ارز:
مرتب‌سازی براساس:
جعبه‌ابزار فردی محصولی جامع و فراگیر که براساس ۳ بخش، ۹ مرحله و ۴۳ ابزار برای رشد فردی طراحی شده و در این وبینار به معرفی آن می‌پردازیم.
5 مهر 99 - ساعت 19:00
مدیریت ۲.۰ سطح بالای نوآوری است. یعنی اگر بتوانیم ابزارهای مدیریت را نوآوری کنیم، بقیه سطوح پایین‌تر را خواهیم داشت. چون که ۱۰۰ آمد ۹۰ هم پیش ماست!
17 شهریور 99 - ساعت 17:00
جعبه‌ابزارهای تغییر از سطح ۱ تا ۵ راهکارهای عملی، کاربردی و کارآفرینانه برای عضویت در یک شبکه همکاری دگرگونی برای اجرای الگوی جنبش هارمونی تغییر است.
24 شهریور 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار آیا حاضری تغییر کنی؟

17 شهریور 99 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
تغییر با سه عنصر مقاومت، ترس و ریسک روبرو است. ما نسبت به تغییر مقاومت داریم، از آن می‌ترسیم و در نهایت، نمی‌خواهیم ریسک تغییر را بپذیریم. چه باید کرد
10 شهریور 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
تغییر به جنبش، هارمونی و تبدیل شما از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب بستگی دارد، اما امروزه مهم‌تر از تغییر، هارمونی است.
3 شهریور 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار جامع مدیریت زمان و برنامه ریزی بعد از این وبینار دیگر هیچ کار عقب افتاده ای نخواهید داشت و از زندگیتان لذت بیشتری می برید.
16 مرداد 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi