موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه از طریق تخصص و مهارت مهاجرت کنیم؟

وبینار چگونه از طریق تخصص و مهارت مهاجرت کنیم؟

وبینار چگونه از طریق تخصص و مهارت مهاجرت کنیم؟

شروع وبینار:   16 اردیبهشت 00 - ساعت 21:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار چگونه از طریق تخصص و مهارت مهاجرت کنیم؟
توضیحات وبینار

چگونه از طریق تخصص و مهارت، مهاجرت کنیم؟

در این وبینار تمام مسائل مربوط به مهاجرت از طریق تخصص و کار را مورد بررسی قرار میدهیم و دیدی عالی نسبت به این موضوع پیدا می کنید. بعد از گذارندن این وبینار، متوجه می شوید مهاجرت برای چه تخصص هایی مناسب است و برای چه تخصص هایی نه.

به شما یاد خواهیم داد چطوری یک راه درست و قانونی برای مهاجرت پیدا کنید و با کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهید.

 

توجه: این روشی که ما ارائه می کنیم فقط برای افراد متخصص جواب میدهد.

 

تا حالا به این سوال ها فکر کردید؟

 • اینکه چطور در یک حوزه ای متخصص شویم؟
 • چگونه مهارت های ممکن را کسب کنیم؟
 • اصلا برای متخصص شدن چند ساعت باید کارکرد؟
 • حالا که متخصص شدم چطور به دنبال مهاجرت باشم؟
 • آیا مهاجرت کار درستی است؟
 • پیش از مهاجرت به چه چیزاهایی باید فکر کرد؟
 • ویزای کار چیست؟
 • چطور باید ویزای کار گرفت؟
 • آیا ویزای کار کشورهای مختلف، متفاوت است؟ اگه آره با رسم شکل می خوام:)
 • مقصد کجاست و چگونه کشور مناسب را انتخاب کنیم؟
 • بهترین کشورها برای برنامه نویس ها و طراحان سایت، کدام کشورها هستند؟
 • گام اول اقدام برای مهاجرت چیه؟
 • با این شرایط بازم ارزش دارد مهاجرت کنیم؟
 • شرایط اخذ اقامت در کشور مقصد به چه شکل است؟
 • آیا میشه به موسسات مشاوره مهاجرت اعتماد کرد؟
 • و ده‌ها سوال دیگه در مورد مهاجرت از طریق تخصص و مهارت

 

مهاجرت از طریق تخصص و مهارت

شرط ورود به بازار کار در هر موقعیت اجتماعی داشتن تخصص و مهارت در اون زمینه است. این تخصص و مهارت می تواند برای یک مکانیک و جوشکار باشد یا برای یک بنا، یا برای یک مهندس و یک پزشک. فرقی ندارد ما کجا هستیم اینکه کی هستیم اهمیت خودش را نشان می دهد. گاهی یک فلافل فروش در تهیه خمیر چنان ترکیبی از ادویه جات را اضافه می کند که با تمام فلافل فروش های شهر متفاوت می شود. می بینید همین فلافل فروش با همین یک مهارت به ظاهر ساده شهره شهر می شود. داشتن مهارت و تخصص، متفاوت بودن ما را سریع به رخ می کشد. شما همه اینها را با مثال های بهتر و عینی تر هم در زندگی روزمره تان می بینید.


همانطور که بارها در سایت و کانال سورس ایران گفتیم داشتن تخصص و مهارت زمینه ساز شغل در آینده است. به همین جهت پکیج های فوق العاده ای در جهت متخصص شدن در حوزه برنامه نویسی ارائه کرده ایم. ما براین باوریم کسی که در قرن 21 تخصص و مهارت ندارد باید ورزش دوندگی را خوب یاد بگیرد تا همیشه دنبال پول بدود. نیروهای کاربلد و متخصص همیشه و فارغ از هر شرایطی، در هر جایی مورد نیاز هستند. نیرویی که ورودش به رشد و بالندگی یک سازمان و شرکت کمک می کند ارزش ویژه ای دارد.

 

امروزه به دلایل مختلفی افراد زیادی تصمیم به مهاجرت می گیرند. این دلایل شامل ناامنی مختلف (شامل بیماری، مشکلات اقتصادی، قحطی، وجود جنگ و عوامل دیگری) می باشد.، دلیل دیگر مهاجرت می تواند شرایط و عوامل مساعد جذب کننده مقصد مهاجرت باشد مانند آموزش بهتر، درآمد بیشتر، مسکن بهتر، آزادی های سیاسی بیشتر، امکانات بهداشتی و… است که به خاطر آن تصمیم به چنین عملی می گیرند. یکی از کشورهایی که مردمانش به فکر مهاجرت هستند، ایران است.

یکی از روش های پرکاربردی که اکثر متقاضیان شاغل برای مهاجرت از آن استفاده می کنند، مهاجرت از طریق تخصص و مهارت است. بدین معنی که بسیاری از افرادی که در زمینه های خاص پزشکی، فیزیک، ساختمان، ترجمه، ورزش، آشپزی، برقکاری، تاسیسات، برنامه نویسی و …. تخصص دارند می توانند از طریق ویزای کار و تخصص، برای مهاجرت اقدام کرده و خیلی سریع ویزای کاری و تخصصی خود را دریافت کنند.

 


همه ما در برهه ای از زندگی هوس مهاجرت و رفتن به فکرم خطور کرده است. همین شمایی که در حال همین توضیحات هستی مطمئنا روزی میل به پرواز در وجودت شکل گرفته و چند روزی را خودت مشغول کسب اطلاعات مختلف کرده ای. موسسات مختلف، اطلاعات متفاوت و یک سردرگمی عجیب. بعد سراغ افراد مختلفی رفتی که ممکن است قبلا مهاجرت کردند و برگشتند و یا کسایی که آشنایی در آن ور آبها دارند. روایت های مختلف و توضیحات متفاوت از افراد یک چیز عادیست. هرکسی مسیری را طی کرده و همان را بازگو می کند. آن چیزی که نصیب من پرسشجوگر می شود فقط ابهام بیشتر از گزینه های متعدد است.

 

ابهامات مهاجرت از طریق تخصص


ما در وبینار چگونه از طریق تخصص مهاجرت کنیم؟ شما را از ابهام و سردرگمی در می آوریم. سعی می کنیم مسیر درست و دقیق را به شما نشان دهیم. این وبینار بر اساس تحقیقات مختلف و صحبت با افرادی که از طریق تخصص و ویزای کار، مهاجرت کرده اند برگزار می شود. یعنی هر چیزی که اینجا گفته می شود بر اساس واقعیت و به دور از هر گونه تعصب است. 

 

چطور به کیفیت این وبینار اعتماد کنیم؟

 

اگر بخواهم جواب این سوال را دهم، می توانم شما را به وبینارهای قبلی خود ارجاع دهیم. در دو وبینار قبلی بنده، که چند وقت پیش برگزار شد، بیش از 700 نفر به صورت آنلاین در این وبینارها شرکت کردند و رای فوق العاده و عالی 4.8 از 5 به این وبینارها داده شده است. :)

حتما به صفحات وبینارهای قبلی مراجعه کنید و نظرات کاربران را مطالعه کنید. از بیش از 700 نفری که به صورت آنلاین در این دو وبینار شرکت کردند، حتی یک نفر ناراضی نبود.

برای اطمینان از این وبینار، کافیه به صفحه دو وبینار: وبینار چطور همیشه سفارش پروژه داشته باشیم؟ و وبینار چگونه در شرکت‌های بزرگ و معتبر ایرانی استخدام شویم؟ مراجعه کنید. در این صفحه نظرات کاربران و امتیاز آنها وجود دارد که با مشاهده آن متوجه می شوید وبینارهای که توسط بنده برگزار می شود در بهترین کیفیت ممکن قرار دارد و معمولا تجربیات با مطالب جدید ارائه می شود.

امتیازات وبینارهای محمد همتی

سرفصل‌های وبینار

چرا مهاجرت از طریق تخصص و مهارت 
شناسایی نیازمندی های پیش از مهاجرت
بهترین تخصص ها برای مهاجرت
آگاهی از فرآیند مهاجرت بعد متخصص شدن
تشریح شرایط اخذ اقامت در کشور مقصد
بررسی موسسات مشاوره مهاجرت
انتخاب کشور مناسب جهت مهاجرت با توجه به تخصص شما
نحوه رزومه سازی برای مهاجرت
ارائه توضیحات کامل در مورد مراحل کامل مهاجرت
و ...

مخاطبین

هر کسی که تخصص و مهارت دارد و هدفش مهاجرت است

سوالات متداول

آیا این وبینار پشتیبانی دارد؟

بله - اگر بعد از دیدن وبینار سوالی برای شما پیش آمد و نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از مدرس پشتیبانی بگیرید.

آیا بعد از پایان وبینار، ویدیو آن در اختیار شرکت کننده ها قرار میگیرد؟

بله - می توانید از طریق پنل کاربری آن را دانلود کنید.

محمد همتی
محمد همتی

موسس و مدیر سورس ایران، مدرس و منتور کسب و کار و طراحی سایت

جلسات وبینار زمان برگزاری
چگونه مهاجرت کنیم؟
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1400
ساعت 21:00
ساعت 23:00
Host Cover
برگزارکننده: سورس ایران
 انتخاب بلیت