موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار جعبه ابزار فروش

وبینار جعبه ابزار فروش

وبینار جعبه ابزار فروش

شروع وبینار:   1 خرداد 00 - ساعت 18:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار جعبه ابزار فروش
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

 

 هدف از برگزاری این دوره چیست؟

آیا می‌دانید تحقیقات معتبر علمی چه حقایقی را در مورد بازاريابي برملا کرده‌اند؟ آیا شما هم از اینکه در کسب ثروت از دیگران عقب مانده‌اید نگران هستید؟

آيا دوست ندارید حال شما و كسب و كارتان بهبود يابد؟ آيا نمي‌خواهيد زماني كه به پايان ساعت كسب و كار خود نزديك شده‌ايد با شوق مراجعه مجدد به كسب و كارتان به خانه برگرديد و براي يك روز و درآمدي ديگر لحظه شماري كنيد؟ يا اينكه دوست نداشته باشيد زماني كه در خواب به سر مي‌بريد همچنان بفروشيد و حساب بانكي‌تان در شبي كه براي تفريح و استراحت به گشت و گذار سپري كرده بوديد و حسابتان را تا ريال آخر جارو كشيده بوديد، صبح روز بعد حسابتان را با صفرهاي ميليوني و يا ميليارد توماني تحويل بگيريد؟! 

حتما زندگي بسياري از افراد موفق در ايران و خارج از ايران را خوانده‌ايد كساني كه حتي با رعايت تنها بخش‌هايي از آن چيزي كه شما در اين دوره فرا خواهيد گرفت صدهاميليون و ميلياردها تومان يا دلار قرارداد امضا كرده‌اند.

اما چرا شما با اين اوضاع و بدهكاري‌ها و چك و قسط‌هايي كه محاصرتان كرده است يكي از ميلياردرهاي بعدي نباشيد. همه اين‌ها مطمئنا به شما و انتخاب‌هايتان بستگي دارد.

بنا به محتوای ارائه شده در این وبینار معتقدیم که این وبینار بسیار ارزان است، حتی مقایسه این وبینار و با وبینارهای دیگری که چنین سرفصل‌هایی را ندارند نیز موید این موضوع است اما به ياد داشته باشيد: «مسئله اين نيست كه خريد دوره چقدر گران تمام مي‌شود، مسئله اين است اگر در اين دوره شركت نكنيد چقدر برايتان گران تمام مي‌شود و چقدر فروشتان کمتر و کمتر خواهد شد».  

 

براي اطلاعات بيشتر مي‌توانيد به شماره 09337644232 در واتس اپ پيام دهيد.

 

داستان شكل گيري دوره

در فضايي كه آموزش‌هاي درست و نوين كسب و كاري وجود ندارد و بسياري آموزش‌هايي كه وجود دارند با استفاده از آسيب‌هايي كه افراد و كسب و كارها ديده‌اند و تشنه نوشدارو و مسكني براي رفع آني درد و رنج خود هستند، متاسفانه برخي از افرادي كه به عنوان مدرس كسب و كار و ثروت‌سازي و... در حال فعاليت هستند اقدام به تجويز و دادن جوي آلوده و فزاينده به افراد هستند كه در آن راه و روشي را آموزش مي‌دهند كه با احترام به شما و عذر خواهي چرت و پرتي بيش نيست و ضمن نداشتن حقيقت با واقعيت جامعه در بهترين حالت هم فرسنگ‌ها فاصله دارد.

متاسفانه سوء استفاده اينگونه مدرسان از اين فضا و دادن آدرس‌هاي غلط به جاي آموزش صحيح و درست در راستاي ايجاد كسب و كار، درآمد واقعي و دائمي با استفاده از مكانيسم‌ها و فرايندهاي انگيزشي منجر مي‌شود كه افراد جامعه به صورت كذب و توهم آوري به اين باورها چشم بدوزند. بر اين اساس،‌ متاسفانه با توجه به اهدافي كه در سر مي‌پرورانند آنان را به سمت و سوهاي مختلف مي‌كشانند كه نتيجه آن افزايش عدم اعتماد جامعه از آموزش‌ها و اقدامات در جهت توسعه و پيشرفت صحيح  است كه رفته رفته سلب مي‌شود.

يكي از سوالاتي كه بايد خيلي از افرادي كه در اين زمينه فعاليت مي‌كنند از خود بپرسند اين است كه تحت چه شرايطي با چه نگاهي و با چه انگيزه‌اي اميد عده كثيري را نااميد مي‌كنيد و انگيزه و اقدام افراد را به سخره گرفته‌ايد. شايد عجيب‌تر از آن دادن اختيار و دادن ارزش و توجه به اين گونه افراد باشد كه بدون دانستن کوچک‌ترین اطلاعاتي از نظریات اقتصادی و اقتصاد رفتاری، شروع می‌کنند به ارائه یک سری تکنیک‌ها و راهکارهای فوری و بی پشتوانه! و باز گذاشتن فرايندهاي دستيابي به ثروت و در گام آخر انداختن توپ به درون زمين شركت كننده براي عدم دستيابي به موفقيت. شركت كنندگاني كه بر اساس هيجانات ناشي از تبليغات پر زرق و برق، نشان دادن ماشين‌ها و خانه و ويلاهاي لاكچري اجاره‌اي باشد كه در ادامه با پول‌هايي كه به واسطه شركت كنندگان اين دوره‌ها به حساب‌هاي بانكي آنان سرازير مي‌شود به دارايي‌هاي نداشته آنان اضافه مي‌شود و افراد آن‌ها را به تعبير خود افراد موفقي مي‌خوانند كه درست كارشان را انجام دادند و درخواست كردند و نصيبشان شده است. اما غافل از آنكه چه پرده‌هايي اجرا شده و چه كلاهبرداري‌ها صورت گرفته تا اين ثروت ايجاد شود. 

همانطور كه در بالا نيز بدان اشاره شد، به مرور اينگونه اتفاقات منجر به اين مي‌شود كه متاسفانه افراد جامعه به دنبال آموزش اصولی و صحیح و برنامه ریزی‌های دراز مدت كسب و كاري و مالی نروند، در گام‌هاي خود بدون تامل و تفكر و آموزش اقدام كنند و هر تجربه‌اي را تجربه كنند، لحظات زندگيشان را لحظه به لحظه، روز به روز و يكي پس از ديگري در اين مسير به هدر دهند و مطمئنا با شکست خوردن و در دام کلاهبرداری‌ها افتادن برای ثروتمند شدن سریع، دیگر اعتمادشان را بيش از پيش به آموزش و یادگیری هم از دست خواهند داد.

از اينرو، بر آن شديم با توجه به اتفاقات اخير در جامعه كه كسب و كارهاي زيادي دچار نوسان‌هاي شديد اقتصادي شده و در آن معيارها و درگاه‌هاي جديدي براي ايجاد درآمد باز شده و بسياري از درگاه‌ها و روش‌هاي قبلي جاي خود را به روش‌هاي نوين داده‌اند؛ در جهت ارتقاي فضاي كسب و كار و بازشناسي استراتژي‌هاي درست كسب و كار اقدامات جدي‌تري را برحسب نياز بازار ارائه دهيم تا كسب و كارها با بكارگيري آن بتوانند از اقدامات جدبد و جدي‌تري در جهت احياي درآمدهاي از دست رفته خود به انجام برسانند.

ضمن اينكه همه ما بايد بر اين باور درست و شايسته باشيم كه اگر محصول و خدماتي مي‌توانيم ارائه دهيم كه بر اساس آن افراد بسياري بتوانند زندگي و كسب و كار خود را ارتقا دهند، اگر اين كار را نكنيم جفا در حق خود و سايرين انجام داده‌ايم چرا كه مي‌توانستند با آموزش به سطح جديدي از توانمندي و مهارت دست يابند كه عدم عرضه اين فرصت را از آن‌ها گرفت و كسي غير تو در اين بين مسئول نيست.

در این وبینار، به شما از منظر روانشناسی و با تحليل‌هاي مغزي مي‌گوييم كه تحلیل مناسبي از وضعيت‌ها و شرايط داشته باشيد. نکاتی که بازگو خواهيم كرد، شما را به دروغ سنجي مجهز خواهد كرد تا مانعي براي گول خوردن حرف‌های مدرسین یک شبه و فوری را كه خود در اين مسير حقيقت‌ را حتي در مورد خودشان به شما نمي‌گويند، باشد. قصد اين وبينار اين است تا شما را با اصول و مهارتي آشنا سازد كه با تقويت آن در هر كسب و كاري بتوانيد نقش تعيين كننده‌ در تعيين استراتژي‌هاي كسب و كاري خود داشته باشيد. قصد ما اين است با اين آموزش جلوي سوء استفاده از ثروت و دارايي شما را بگيريم و با مهارت‌هايي كه به شما خواهيم آموخت، به شما بياموزيم كه در دام اين آموزش‌ها و افراد نیفتید و هرگز پول و سرمایه خودتان را به بازی نگیرید و از طرفي اقدامات موثري در جهت فروش و مهارت‌هاي مربوطه بدست آوريد.

جعبه ابزار فروش

حقيقتا فروش فرايند پيچيده و سنگيني است كه براي تحقق آن مي‌بايست بسياري از مسائل و سوالات پاسخ مناسب و مطمئنا متناسب با خود را دريافت نمايند. بر اين اساس كمك به اين فرايند و راهنمايي و هدايت و به طور كلي راهنمايي خريداران براي داشتن بهترين خريد مي‌تواند زيباترين حس را برايشان به همراه داشته باشد. از ديدگاه ويليام گلسر تعلق يكي از نيازهاي اساسي انسان است. پس كساني كه بتوانند در راستاي ايجاد اين حس به درستي از خود واكنش نشان دهند و مي‌توانند اثري ماندگارتر از خود بر جاي بگذارند. بر اساس تحقيقات نويني كه در اين خصوص انجام شده است، اين اثر بسيار ماندگارتر از آن چيزي است كه شما تصور مي‌كنيد. به طوري كه با اثر گذاري بر ذهن و فرايندهاي مربوطه در مغز در هر جا و مكان حتي بدون حضور شما مي‌تواند يادآور شما باشد. حتما شما هم از ديرباز به اين مهم و قدرت تعريف و تمجديد از زبان ديگران بسيار واقفيد كه اثر آن بيشتر از هزاران بار گفتن از زبان شما و شايد ميلياردها توماني باشد كه در اين راستا هزينه مي‌كنيد.

بنابراين با توجه به اين موضوع و اينكه براي درك اهميت و آن چيزي كه شما به ديگران ارائه مي‌كنيد، زبان مشترك با ادبيات مخصوص به خريد در راستاي نياز، خواسته و تقاضاي مشتري يا خريدار وجود داشته باشد مي‌تواند در به سرانجام رسيدن فروش كمك شاياني نمايد.

بنابراين به نظر مي‌رسد در جهت تسهيل اين فرايند پيچيده، داشتن جعبه ابزاري كه بتواند با كمك آن فرايندهاي مربوطه را آسان‌تر از هميشه با استاندارد خاص دنبال نمود و با كمك آن به فروش حداكثري و بيشتري در مقايسه با رقبا دست زد بيش از پيش به اهميت موضوع مي‌افزايد.

در اين بين، وبينار«جعبه ابزار فروش» با تدارك مجموعه‌اي از مهارت‌ها اين قدرت را به شما اعطا مي‌كند كه به صورت عملي براي متقاعد سازي و غلبه بر اعتراضات ابزار قدرتمندي را در اختيار داشته باشيد.

اين دوره آموزشي كه براي تهيه و تدوين آن زحمت بسيار زيادي كشيده شده است و مرجعي قدرتمند براي فروش و افزايش درآمد سيستماتيك را در اختيار شما قرار مي‌دهد. چرا كه در اين دوره شما با مهارت‌هاي فروش آشنا مي‌شويد و با يادگيري مهارت سرمايه‌اي ارزشمند براي خود پس‌انداز مي‌كنيد.

بر اين اساس اعتقاد همه دانشمندان و افراد موفق بر اين است كه يادگيري مهارت نوعي سرمايه‌گذاري ارزشمند محسوب مي‌شود. 

 

در اين وبينار طولاني چه مي‌گذره؟!

اين وبينار كه در پايان بعد از برگزاري به محصولي تحت همين نام به ارزش 36.000.000 ريال تبديل خواهد شد، شامل 14 سرفصل است كه در 8 جلسه 2 ساعته به ارائه آن خواهيم پرداخت.

ضمن اينكه، به كساني كه در اين دوره ثبت نام مي‌كنند دوره «سبك زندگي» به عنوان هديه كه داراي ارزش 3.300.000 ريال است تقديم مي‌گردد. اين هديه تنها مخصوص كساني است كه به صورت آنلاين در جلسه حضور يابند. دوره بي‌نظيري كه تاثير شگرفي در زندگي و كسب و كار شما خواهد داشت و مسير پيشروي شما را با مهارت‌هايي كه كسب مي‌كنيد هموارتر خواهد نمود.

 1. ساختار مغز
 2. فروش 
 3. بازاریابی عصبی
 4. مخاطب شناسي
 5. تبلیغ نويسي
 6. مهارت‌ فن بيان
 7. مذاكره
 8. متقاعدسازی
 9. مهارت مشتري‌مداري
 10. جایگاه سازي
 11. بازاریابی رسانههای اجتماعی
 12. ساخت پیشنهاد رد نشدنی
 13. ترفندهای بازاریابی عصبی
 14. سبك زندگي (هديه شركت در دوره - براي شركت كنندگان آنلاين در دوره به صورت فايل ويديويي به همراه فايل‌ها و... ارسال مي‌گردد)

 

اين وبينار كه در 8 جلسه براي شما تدارك ديده شده است. شامل سرفصل‌هايي به شرح زير است كه در كل ساختاري يكپارچه داشته اما براي درك بهتر و تمركز و شناسايي بهتر هركدام از آن‌ها به طوري كه در زير بيان شده است در 8 جلسه  كه  در ادامه نيز سرفصل‌ها بدان اشاره شده است تدريس مي‌شود.

جلسات
 1. ساختار مغز
 2. فروش و بازاريابي عصبي
 3. مخاطب شناسي
 4. تبليغ نويسي
 5. مهارت فن بيان، مذاكره و متقاعدسازي
 6. مهارت مشتري مداري و جايگاه سازي
 7. بازاريابي رسانه‌هاي اجتماعي
 8. ساخت پيشنهاد ردنشدني و ترفندهاي بازاريابي عصبي

در اين دوره با اصول علمي فروش آشنا خواهيم شد. قرار نيست كه در اين دوره از قوانين به اصطلاح جذب و نظاير آن صحبت شود.

قرار نيست در اين دوره از خواستن‌ها تا شدن‌ها صحبتي كنيم. قرار است در اين دوره شما را با آخرين اصول و متد روز دنيا براي فروش ارزشمند و مداوم آشنا سازيم. قرار است موانع و علل موفقيت در فروش و عدم فروش و علت‌هاي آن را بازگو نماييم. در اين دوره ضمن آموزش نحوه درست فروش با ابزار و الگوهايي كه مي‌توانند منجر به موفقيت بيشتر شما در فروش شوند آشنا مي‌شويد.

قرار نيست حرفاي انگيزشي بزنيم، انگيزه حتما قوه محركه خوبي براي كار و اقدام است ولي كافي نيست و نكته مهمتر اين است كه، ممكنه با كارهاي الكي و بي‌خود اين منبع مهم را با ناآگاهي به هدر دهيم. بنابراين انگيزه‌اي كه ندانيد چطور و در چه جهت از آن استفاده كنيد مثل دادن چاقو دست كسي است كه هنوز نمي‌تواند كاري با آن به انجام برساند و يا از كاركردش آگاه نباشه و نداند براي چه كاري و در كجا به چه نحو و... مي‌شود از آن استفاده كرد. اينطوري منبع مهمي كه مي‌توانست در جهتي مثبت و خاص بر اساس اهدافتان به شما كمك شاياني بكند به ناگاه تبديل به ابزاري خواهد شد كه  نه تنها با آن نتيجه‌اي نمي‌گيريد بلكه در راستاي استفاده از آن به خودتان هم آسيب خواهيد زد. 

 

حضور شما در اين دوره موجب ايجاد تفاوت در نگرش‌ها و توانمندي‌هاي شما خواهد شد. اما فرق اساسي و عمده آن زماني است كه بخواهيد از آن در راستاي كار و فعاليت خود به نحو حتي حداقلي استفاده نماييد و به كار ببريدش. فرق عمده و اساسي شما در اقدام كردن شما در جهت آموزش‌هايي است كه در اين دوره مي‌بينيد. 

با شركت در اين دوره اطلاعات بسيار زياد و خوبي به دست خواهيد آورد اما به ياد داشته باشيد كه بدون اقدام كردن اتفاقي براي شما نخواهد افتاد و مانند هر همايش و يا مراسم مذهبي كه در پايان تصميماتي مي‌گيريد ولي بعد از چند روز آن را به فراموشي مي‌سپريد اينجا هم اگر نخواهيد كه دست به اقدام بزنيد همين اتفاق تكرار مي‌شود. جالب است كه بدانيد كه با دليل و علت اين اتفاق و نظاير آن در اين دوره به خوبي آشنا خواهيد شد.

 

 

اين دوره چكيده‌اي از آموزش‌ها و بررسي‌ها و مطالعات علمي و آكادميك است كه براي آن بالغ بر 78 ميليون هزينه شده است. تنها كافي است كه بدانيد براي يك قسمت از آموزش‌هايي كه در اينجا در اختيار شما قرار گرفته است 1750 دلار هزينه شده است. 

حتما قبول داريد كه فروش يعني بازي اعداد. در اين دوره قرار بر اين است كه به صورت علمي با حساب و كتاب كار كنيم. 

بنابراين محتواي اين دوره به جرات مي‌توان گفت مانند يك غذاي فست فودي است كه در اختيار شما قرار مي‌گيرد و كافي است شما با استفاده از مهارت‌هايي كه فراگرفته‌ايد سس مورد علاقه خودتان را متناسب انتخاب و ميل كنيد.

 

اين دوره براي چه كساني نيست؟!
 • اين دوره براي كساني كه قرار نيست روي پيشرفتشان سرمايه‌گذاري كنند، نيست.
 • اين دوره براي كساني كه فكر مي‌كنند با پول دارشدنشون برخي فقير مي‌شوند نيست، اما از طرفي اين دوره براي كساني كه مي‌خواهند باورهايشان را تغيير دهند و يا به جالش بكشند بسيار عالي است.
 • اين دوره براي كساني كه به قصد ندارند كارهاي متفاوت از آنچيزي كه قبلا انجام دادند را براي رشد و پيشرفتشان انجام بدهند، نيست.
 • اين دوره براي كساني كه نمي‌خواهند از گله و شكايت دست بردارند نيست.
 • اين دوره براي كساني كه خودشان رو مسئول كارها و عواقب كاري كه انجام مي‌دهند، نمي‌دانند نيست.
 • اين دوره براي كساني كه خود را بهترين مي‌دانند نيست.
 • اين دوره براي كساني كه به آموزش و يادگرفتن اعتقادي ندارند نيست.
 • اين دوره براي كساني كه همه چيز را با استعداد توجيه مي‌كنند نيست.
 • اين دوره براي كساني كه هستند ولي نيستند نيست! كساني كه در هنگام فروش و حضور مشتري در فروشگاه به جاي اينكه به ملاقات با مشتری بروند، سرشان در گوشي فرو رفته است،‌ نيست.

امااااااااا

اين دوره براي چه كساني است؟!
 • اين دوره مخصوص تمامي افرادي است كه مي‌خواهند افسار زندگي و كسب و كار دست خودشان باشد و نه ديگران و رخ دادهاي زمانه
 • اين دوره مخصوص كساني است كه ثروت آفريني را دوست دارند و براي آن مسئولانه و به جد تلاش مي‌كنند
 • اين دوره مخصوص كساني است كه فروش و فروختن را جزئي از خدمت مي‌دانند و در اين حرفه و كمكي كه به ديگران مي‌كنند شاد و خوشحال هستند.
 • اين دوره براي كساني است كه از فروش خجالت نمي‌كشند و در هرجايي كه هستند براي دادن ارزشي كه مي‌فروشند تلاش مي‌كنند.
 • اين دوره مخصوص كساني است كه قصد دارند حقيقت فروش را دريابند
 • اين دوره براي كساني است كه در پي يادگرفتن و آموزش و اصلاح هر روزه  كار و فعاليت خود هستند خواهد بود.

اين دوره با توجه به محتواي ارزشمندي كه  براي آن زحمت بسياري كشيده شده است، هزينه‌هاي بالايي براي تهيه آن نيز پرداخت شده است. همه اين هزينه‌ها انجام شد تا محصولي كه به دست شما مي‌رسد داراي بالاترين كيفيت باشد. اما بخاطر رونمايي از اين دوره لازم است كه بدانيد اين آموزش تقريبا با يك پنجم قيمت اصلي آن ارائه شده است، كه در ماه‌هاي آتي كم‌كم با توجه به تبديل شدن آن به محصول با قيمت اصلي ارائه خواهد شد.

بنابراين چيزي كه شما اكنون با يك كيسه برنج 20 كيلويي يا 4 كيلو گوشت قرمز، يا 3 عدد مرغ ارگانيك مي‌توانيد خريد كنيد. فردا براي تهيه‌اش بايد 5 برابر بيشتر بپردازيد.

 

 

ضمانت بازگشت وجه

ضمن اينكه اين خريد به دليل داشتن ضمانت 100% بازگشت وجه اصلا ريسكي براي شما ندارد. 

براي اطمينان شما اين دوره مانند ساير دوره‌ها ضمانت 100% بازگشت وجه دارد و درصورتي كه شما از آن رضايت نداشتيد مي‌توانيد با ايميلي كه در پايان دوره در اختيار شما قرار مي‌گيرد تمام وجه خود را پس بگيريد.

 

اما يك خبر مهم: ما به اين دوره آن چنان باور و اعتقاد داريم كه درصورتيكه شما بعد از انجام تمرينات دوره و رعايت اصول آموزش داده شده، همچنان از اين دوره رضايت نداشتيد مي‌توانيد 2 برابر وجه واريزي را دريافت نماييد.

 

 

مدرس این دوره کیست؟

مدرس این دوره كاميار ميردار، نویسنده، مدرس و مشاور خصوصی كسب و كارها است.

وی مدرس فروش و خودسازی است.

از وي تا کنون دو کتاب با نام های «کسب و کارهای کاکتوسی» و «بازاریابی عصب شناختی» منتشر شده است.

وي مشاوره خصوصي برخي از فعالان اقتصادي و نمايندگان كشور، شركت‌ها و بيش از 42 كسب و كار در زمينه توليد محصولات، خدمات و... بوده است. 

 

اهم سوابق و فعاليت‌هاي اجرايي
 • طراح آموزشی
 • مجري بيش از 200 ساعت همايش و كلاس آموزشي
 • مدرس  و پژوهشگر حوزه نوروماركتينگ
 • نويسنده كتاب بازاريابي عصب‌شناختي
 • نویسنده کتاب الكترونيك كسب و كار كاكتوسي 
 • همكار پژوهشي در پروژه‌هاي پژوهشي ملي
 • نویسنده بیش از 10 عنوان مقاله آموزشی
 • بنیانگذار آكادمي آموزشي كاميارشو
 • دارای مدرک Mastery بين‌المللي 
 • بنيانگذار و مدير عامل شركت فناوري اطلاعات «سپهر» و اپليكيشن «نيكاپي»
 • صاحب امتياز و مدير مسئول نشريه سراسري «دوباره ايران»
 • صاحب امتياز و مدير مسئول كانون آگهي و تبليغاتي «فردايي بهتر»
 • مدير و صاحب امتياز انتشارات كارنيك و آلفابت
 • دبیر اجرایی پنجمین و ششمین همایش دانشگاه‌هاي منطقه‌ 3 آموزشي كشور
 •  عضو کمیته اجرایی همایش‌هاي ملي
 • سرپرست مسابقات بين‌المللي دانشجویی کشورهای حوزه دریای خزر.
 • مسئول دبیرخانه‌ مسابقات دانشگاه‌هاي منطقه 3 كشور
 • مدیر مسئول و دبير خبرنامه مسابقات كشوري
 

 

 

سرفصل‌های وبینار
 1. ساختار مغز
 2. فروش 
 3. بازاریابی عصبی
 4. مخاطب شناسي
 5. تبلیغ نويسي
 6. مهارت‌ فن بيان
 7. مذاكره
 8. متقاعدسازی
 9. مهارت مشتري‌مداري
 10. جایگاه سازي
 11. بازاریابی رسانههای اجتماعی
 12. ساخت پیشنهاد رد نشدنی
 13. ترفندهای بازاریابی عصبی
 14. سبك زندگي (هديه شركت در دوره - براي شركت كنندگان آنلاين در دوره به صورت فايل ويديويي به همراه فايل‌ها و... ارسال مي‌گردد)

 

جلسات

 1. ساختار مغز
 2. فروش و بازاريابي عصبي
 3. مخاطب شناسي
 4. تبليغ نويسي
 5. مهارت فن بيان، مذاكره و متقاعدسازي
 6. مهارت مشتري مداري و جايگاه سازي
 7. بازاريابي رسانه‌هاي اجتماعي
 8. ساخت پيشنهاد ردنشدني و ترفندهاي بازاريابي عصبي
مخاطبین
 1. بازاریابان
 2. بازارسازان
 3. فروشندگان حضوری
 4. فروشندگان غیرحضوری، تلفنی و...
 5. وزیتورهای شرکت ها
 6. مدیران کسب و کار
 7. مدیران فروش
 8. مدیران سازمان ها و ادارات
 9. مدیران و فروشندگان بازاریابی شبکه ای
 10. مدیران روابط عمومی سازمان ها و ادارات
 11. فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی
 12. ادمین های اینستاگرام، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی
 13. و...
سوالات متداول

چرا در این دوره شرکت کنم؟

در اين دوره با اصول و مهارت‌هايي آشنا خواهيد شد كه از آن طريق مي‌توانيد علاوه بر آنكه به درآمدهای خود بیافزایید، مهارت‌هاي كسب و كاري و ارتباطي خود را افزايش دهيد. يعني با يك تير چند نشان زده‌ايد.

چرا اين دوره رو برگزار مي‌كنيد؟

طی چندین ماه گذشته يا شايد بهتر بشه گفت يك سال اخير واقعا مساله كسب و كار و كسب درآمد، بيشتر از هر زماني برای همه مردم ایران به مسئله‌اي جدي و چالش برانگيز تبديل شده. با شرایطی که توی کشور ایجاد شده و کاهش ارزش ریال، شايد اين موضوع به دغدغه اصلي و شايد جدي‌ترين اون در زندگي هر شخصي از مردم تبدیل شده باشه. اين دوره به شما كمك مي‌كنه با توجه به ابزارها و مهارت‌ها، بتوني در جهت جلب توجه و متقاعدسازي راحتتر براي مخاطبان خودتون كه خريد كردن براشون سخت‌تر از گذشته ممكنه شده باشه، درآمد كسب كني و در اين شرايط با ارزشي كه براشون ايجاد كردي در ذهنشون ماندگار بموني و اون‌ها هم از خريدشون راضي باشن.

اين دوره براي چه كساني مناسبه؟

اين دوره براي همه كساني كه مي‌خواهند درآمد داشته باشند و يا بر درآمد خود بيفزايند موثر است.

من كه براي فروش محصولي ندارم چطور مي‌توانم درآمد كسب كنم؟

اشتباه بزرگ بسیاری از افراد هم همین جاست، شما باید بدانید که حتما لازم نيست كه خودتان توليد كننده يا سازنده محصولي باشيد. شما مي‌توانيد با مهارت‌هايي كه در اين دوره با آن آشنا خواهید شد با كساني كه تولید کننده هستند همكاري كنيد و با فروش محصولات آن‌ها براي خودتان درآمد كسب كنيد

منظور از خدمت چيه؟ چطور مي‌شه ازش درآمدي كسب كنم؟

خدمت، استفاده از مهارت و فعالیتی است كه شما بر اساس آن مي‌توانيد خواسته افرادی که به آن نياز دارند را پاسخ دهید. مثلا اگر فرض كنيم كه، شما مهارت حسابداري و دانش حسابداري داريد و اين مهارت را در اختیار فرد یا شركت و يا نهادی که بدان نیاز دارد قرار ‌دهيد؛ اين اقدام شما فروش خدمت محسوب مي‌شود؛ و شما در ازاي اين خدمت احتمالا حقوق يا دستمزدي دريافت مي‌كنيد. با شركت در اين دوره مي‌توانيد نسبت به بهتر فروختن خدمات خودتون بيشتر از گذشته كسب درآمد داشته باشيد.

آیا صلاحیت آموزش دادن در این حیطه را دارد؟

اين موضوع، چيزي نيست كه بخواهيم با حرف زدن به آن بپردازيم، سوابق فعاليت، كارآفريني‌ها و افتخارات كسب شده ايشان كه در متن به بخشي از آن اشاره شده است، از جمله تاليف كتاب‌هايي در همين زمينه انجام داده‌اند، نشان مي‌دهد كه ايشان داراي تجربه كافي در اين خصوص مي‌باشند.

چه قولی به ما می‌ديد؟

بعد از پايان اين دوره و انجام دادن تكاليف آن اين قول به شما داده مي‌شود كه شما با ديد بهتري به فروش نگاه كنيد و با به كاربردن اصولي كه در‌ آن آموخته‌ايد بتوانيد در ميان هياهوي تبليغاتي خود را بهتر و موثرتر به مشتريان بشاناسانيد و در ذهن مخاطب ماندگار بمايند و درآمد بسيار بالايي را تجربه كنيد.

برخی مدرسان، عینا از شما تقلید می‌کنند، آیا شما ناراحت نمی‌شید؟

هر اقدامي كه منجر به رشد فضاي كسب و كار شود استقبال مي‌كنم. مطمئنا زماني كه آن‌ها در حال تقليد از من هستند من گام‌هاي بلندتر، متفاوت‌تر و بهتري برداشته‌ام و خواهم برداشت و اين موضوع حتما ضمن رشد فضاي كسب و كار موجب رشد من هم خواهد شد. من در مقام تدريس هرگز شاگردي را فراموش نكرده و نمي‌كنم. زماني كه اين اتفاق رخ دهد زمان مرگ پيشرفت‌هاست.

یعنی شما ادعا می‌کنید که این دوره معجزه می‌کند؟

نه اين دوره و نه هيچ دوره ديگري معجزه نمي‌كنه، معجزه خود شماييد كه بايستي با به كار بردن تكنيك‌ها و آموزش‌ها در جهت آن بكوشيد. آنچيزي كه شما در اثر اقدام مي‌آفرينيد مي‌تواند معجزه باشد نه اين آموزش و ديگر آموزش‌ها

هزینه وبینار چقدر زياده؟

شايد سوال درست به نظر من البته و حتما شما مي‌تواند اين باشد كه آيا به ارزشي كه در اثر آن به دست مي‌آوريد هم نگاه كرده‌ايد؟ چه چيزي در قبال چه چيزي؟! آيا شما به آنچه كه در اثر محروم شدن از آن و بي‌بهره ماندن ثروتي كه مي‌توانستيد با شركت در اين دوره بدست آوريد فكر كرده‌ايد؟ كدام به نظر شما بيشتر است؟ محتواي بسيار ارزشمندي كه در با توجه به اسناد علمي و آكادميك و نيز توأم با تجربه و بررسي متون و تكست‌هاي به روز دنيا گردآوري شده و در عرض 1080 دقيقه شما از آن بهره‌مند مي‌شويد، در عوض عمر و زمان خود. زماني كه تنها براي تجربه كردن آن بيش از آن چيزي كه سرمايه‌گذاري مي‌كنيد، ارزشمند است. تجربه‌اي كه در انتها شايد متوجه شويد هم سرمايه شما هدر رفته و هم زمان ارزشمند شما، چيزي كه هرگز باز نمي‌گردد. پرداخت هزينه براي ارتقاي سطح دانش ومهارت به نظر من اصلا هزينه نيست بلكه سرمايه‌گذاري است. هميشه به ياد داشته باشيد كه سرمايه‌گذاري‌هايي كه بر روي خودتان مي‌كنيد شما را به مهارت‌هايي مجهز مي‌كند كه در هر جا و مكان مي‌توانيد از آن بهره‌مند شويد. انتخاب با شماست سرمايه‌گذاري كنيد يا تجربه كنيد. به پاس حضور ارزشمند شما، قيمت اصلي اين وبينار كه بعدا به محصول تبديل خواهد شد 3.600.000 تومان است كه شما مي‌توانيد اگر خوش شانس باشيد آن را به مبلغ هفتصد و نود هزار تومان تهيه نماييد؛ در غير اينصورت با اتمام اين بليط، قيمت با 50 درصد تخفيف به مبلغ يك ميليون و هشتصد افزايش مي‌يابد. ضمن اينكه براي راحتي خيال شما و به پاس در اختيار قرار دادن وقت ارزشمندتان اين محصول مطابق ساير محصولات داراي ضمانت 100% بازگشت وجه بدون چون و چراست.

پشتيباني داريد؟

بله، شما با شركت در اين دوره مي‌توانيد سوالات خود را با ايميلي كه در پايان دوره در اختيارتان قرار مي‌گيرد مطرح كرده و پاسخ‌هاي خود را دريافت نماييد.

کِی و کجا برگزار مي‌شه؟

اين وبينار در تاريخ‌هاي اعلامي مطابق دستور كار جلسات كه در بالا بدان اشاره شده است در ايسمينار برگزار مي‌شود.

كاميار ميردار
كاميار ميردار

مدرس مهارت‌هاي ارتباطي و كسب و كار

جلسات وبینار زمان برگزاری
ساختار مغز
شنبه 1 خرداد 1400
ساعت 18:00
ساعت 20:00
فروش و بازاريابي عصبي
یک‌شنبه 2 خرداد 1400
ساعت 18:00
ساعت 20:00
مخاطب شناسي
دوشنبه 3 خرداد 1400
ساعت 18:00
ساعت 20:00
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: فردايي بهتر
 انتخاب بلیت