موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار فرمول 4 مرحله‌ای مدیریت زمان

وبینار فرمول 4 مرحله‌ای مدیریت زمان

وبینار فرمول 4 مرحله‌ای مدیریت زمان

شروع وبینار:   9 تیر 01 - ساعت 16:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار فرمول 4 مرحله‌ای مدیریت زمان
توضیحات وبینار

🅰️اگه قبلا مدیریت زمان کردی، اما

 

وقتی برای فعالیت‌هات زمان بندی انجام میدی، شوکه میشی که چرا برای عمده فعالیت‌هات زمان نداری و این تو رو خیلی بهم میریزه

.

اگه با وجود اینکه مطمئنی درست اولویت گذاری کردی، در چینش برنامه هنر کافی به خرج دادی، از آموزش‌هایی که دیدی کامل استفاده کردی، ولی برخلاف انتظارت باز هم وقت کم میاری و حتی تا آخر شب هم به کارهای مهمت نمی‌رسی و این اتفاق مثل آبی که روی آتیش ریخته میشه تو رو از مدیریت زمان دلسرد می‌کنه.

.

👇 تصور کن 👇 

.

به یک فرمول شگفت انگیز دست پیدا کردی که وقتی از اون فرمول برای مدیریت زمان استفاده می‌کنی، تک تک دقیقه‌ها تو مشتته و هیچ کار مهمی نیست که به سرانجام نرسونی، می‌تونی هم به کارهای روزمره‌ت برسی و هر روز 3 تا فعالیت اساسی داشته باشی، هم وقت هدر رفته‌ت به صفر دقیقه برسه، هر روز راحت‌تر به کارهات می‌رسی وآرامش زیادی داری حتی بدون اینکه از خواب یا تفریحت بزنی و دچار خستگی بشی.

.

〰️

.

🅱️اگه تاحالا مدیریت زمان نکردی و

.

همه‌ش نگرانی که از صبح تا شب وقتت چطور می‌گذره و چرا انبوهی از فعالیت‌های مهمت هر روز عقب میفته و این نگرانی اینقدر بزرگ شده که تو رو به وحشت مینداره که عمرت داره به هدر میره و از موفقیت روز به روز دورتر میشی، این باعث شده اعتماد به نفست خیلی کم بشه و اصلا به هدف‌های خیلی بزرگ فکر نکنی.

.

اگه اهداف هیجان انگیزی داری و قلبت برای رسیدن به خواسته‌هات تندتند میزنه اما از اینکه نمی‌دونی چطور باید وقتت رو صرف رسیدن به اون‌ها کنی کلافه میشی و سردرگمی زیاد تو رو خسته کرده و راه حل مطمئنی پیدا نکردی.

.

👇تک تک جمله‌هات رو می‌فهمم اما می‌خوام تصور کنی👇

.

با باور درست و مهارت کامل، زمانت رو مدیریت می‌کنی و مثل موفق‌ترین افرادی که می‌شناسی زمان رو ابزار رسیدن به خواسته‌هات کردی، خودت رو یک آدم توانمند می‌بینی و احساس غرور می‌کنی از اینکه با اطمینان هر هدفی رو می‌تونی تیک بزنی، هرکسی زندگی تو رو می‌بینه از تعداد دستاوردهات متعجب میشه و دوست داره سبک زندگی تو رو تقلید کنه.

.

همین باعث میشه هم خودت از زندگیت لذت ببری و هم الهام بخش افراد دیگه باشی.

.

آیا این احساس برات لذتبخش نیست؟

.

〰️

.

من هم مثل شما بودم 😉

همیشه دوست داشتم وقتم رو صرف مهم‌ترین و بهترین کار ممکن کنم و به هدف‌هایی که دوست دارم برسم اما همش نگران بودم، نگران اینکه دچار روزمرگی بشم، نگران بودم که وقت کم بیارم، نگران بودم نتونم درست زمانم رو مدیریت کنم و این اعتماد به نفسم رو ازم گرفته بود. تعداد زیادی کتاب و مقاله معتبر خونده بودم و از پلنرهای آماده استفاده می‌کردم ولی هرروزی که برنامه ریزی می‌کردم با اولین اتفاق ناخوشایندی که برام میفتاد و وقتم تلف میشد به خودم می‌گفتم مدیریت زمانت افتضاحه، ولش کن بیخیال امروز از دستم رفت، انگار من برای مدیریت زمان ساخته نشدم...

.

وقتی دوباره میرفتم سراغ مدیریت زمانم از همون اول ناامید بودم و انگار میدونستم امروز هم وقتم صرف کارهای بیهوده میشه، باورم نمیشد اینقدر ناتوان باشم به خودم میگفتم بابا همه‌ش 16 ساعت بیداری قرار نیست برای صد سال، زمانتو مدیریت کنی.

.

با اینکه خیلی به برنامه‌ریزی علاقه داشتم این حس بد همیشه با من همراه بود و از همه پنهانش می‌کردم تا اینکه...

.

بعد از 8 سال تجربه مدیریت زمان و شرکت در دوره‌های حرفه‌ای، در شدیدترین چالش زندگیم قرار گرفتم، بعد از دو سه روز انگار بار خیلی سنگینی از روی دوشم برداشته شد، در اوج مشغله‌هام احساس کردم هیچ وقت تو زندگیم اینقدر از زمانم خوب استفاده نکرده بودم. فرمول 4 مرحله‌ای که بهش رسیدم همون گمشده‌ای بود که زندگی منو زیر و رو کرد.

.

دوران خیلی سختی بود اما به طرز عجیبی، هر ماه به اندازه یکسال فعالیت می‌کردم. انگار همه دانش و تجربه‌م ریخته شده تو کوره زندگی و حالا دارم خروجیش رو میبینم، خیلی راحت هر روز بیدار میشدم و بدون اتلاف وقت، کارهایی که منو به شدت به هدفم نزدیک می‌کرد به سرانجام می‎‌رسوندم. شب که می‌شد با لذت عجیب و حال شورانگیزی می‌رفتم بخوابم حسی که تا عمرم تجربه ش نکرده بودم. انگار تا قبل از این اصلا زندگی نمی‌کردم و فقط زمان رو می‌گذروندم.

.

👈تو این وبینار به شما می‌گم اون فرمول قدرتمند چیه؟  و همینطور بهت آموزش میدم چطور باید تو زندگیت پیاده ش کنی تا بتونی 10 برابر عملکردت رو افزایش بدی و در یک ماه به اندازه یکسال به اهدافت نزدیک بشی

.

همین الآن تا قبل از اینکه فرصت رو از دست بدی بلیط وبینار رو تهیه کن. ظرفیت وبینار محدوده و فقط 50 نفر می‌تونن این فرمول شگفت انگیز رو یاد بگیرن.

.

.

درباره مدیریت زمان باورهای غلط زیادی وجود داره اگه تو هم فکر می‌کنی مدیریت زمان:

 • چندتا تکنیک ساده است
 • فقط هنر اولویت بندی کارها است
 • ربطی به باور و نگرش افراد نداره
 • با یه پلنر ساده امکان پذیره
 • ربطی به شخصیت افراد نداره

قطعا نتایج شگفت انگیز مدیریت زمان رو درک نخواهی کرد.

.

در این وبینار با تلفیق آموزه‌های مبتنی بر:

 • روانشناسی
 • نوروساینس
 • تفکر استراتژیک
 • کوچینگ
 • مفاهیم دینی

بهت پیچیدگی‌های مدیریت زمان رو نشون می‌دم و یاد می‌گیری چطور به زمانت مسلط بشی و در یک ماه به اندازه یکسال پیشرفت کنی!

.

✅برای ثبت نام در وبینار

همین الآن دکمه خرید بلیط رو بزن و اطلاعات خودت رو وارد کن. این وبینار می‌تونه زندگی شغلی و تحصیلی تو رو متحول کنه شرکت کن

 

پیج اینستاگرام کافه تندخوانی
 
مخاطبین
 • مدیران
 • وکلا
 • پزشکان
 • اساتید دانشگاه
 • دانشجویان
 • دانش آموزان
 • صاحبان کسب و کار
 • افراد چندشغله
سوالات متداول

برای شرکت در وبینار چه پیش نیازی وجود داره؟

اگر به دنبال تغییر عملی در زندگی هستید، مشغله‌های فراوان خسته‌تون کرده، از زمان کمی که دارید شکایت می‌کنید و استرس دارید، این وبینار دقیقا برای شماست.

به نظرم مهارت کافی در مدیریت زمان دارم آیا وبینار برای من هم مفیده؟

حدود 30 درصد مباحث این وبینار در هیچ منبعی گردآوری نشده و برای اولین بار به صورت مدون ارائه میشه. هم چنین اگر مهارت کافی در مدیریت زمان دارید وقتشه که با یه آموزش مختصر، بهره‌وری خودتون رو چندبرابر کنید.

آیا مباحث تکراری مثل قورت دادن قوباغه و ماتریس آیزنهاور تدریس میشه؟

تکنیک‌های مدیریت زمان تنها یک چهارم مباحث وبینار رو تشکیل میدن. ضمناً هر تکنیک برای شرایط خاص مفیده و برای موثر بودن باید نکات ظریفی رو رعایت کنید که در این وبینار کامل توضیح داده میشه. بنابراین حتی اگر با تکنیک‌های مدیریت زمان آشنا هستید این وبینار کاملا عملکرد شما رو تغییر میده.

آیا فیلم وبینار در اختیار قرار میگیره؟

برای کسانی که به صورت VIP ثبت نام میکنند، فیلم وبینار ضبط میشه و بعد از تدوین ارسال میشه. حتما ایمیل و شماره تماس رو با دقت وارد کنید.

مهندس حسین فیروزی
مهندس حسین فیروزی

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت مدرس تندخوانی فانتوم، دانش آموخته مطالعه شریف

جلسات وبینار زمان برگزاری
در 1 ماه به اندازه 1 سال دستاورد بسازید!
پنج‌شنبه 9 تیر 1401
ساعت 16:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: کافه تندخوانی
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت