موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار سرمایه گذاری در آینده

وبینار سرمایه گذاری در آینده

وبینار سرمایه گذاری در آینده

شروع وبینار:   9 آذر 99 - ساعت 17:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار سرمایه گذاری در آینده
بلیت‌های وبینار
فیلم قابل دانلود
تومان
بلیط سرمایه گذاری در آینده
فعال از 30 مهر تا 9 آذر ― ( ویدئو ندارد )
ندارد
توضیحات وبینار

سرمایه گذاری هوشمنددر فرصت طلایی بازار ، نیازمند شناختی عمیق ، دانشی به روز و استفاده صحیص از ابزارهای محتلف تصمیم گیری در دنیای اقتصاد و بازارهای مالی جهانی است.در ابن میان ، بسیاری از سرمایه گذاران پیشرو که اصطلاحأ مالک پول های هوشمند هستند ،به دنبال شناسایی و کسب این دانش بوده تا توانایی خود را برای استفاده بهتر از این موقعیت کم نظیر سرمایه گذاری پرورش دهند.

بازارهایی همچون سکه و طلا،ارز،بورس،مسکن،ارزهای دیجیتال،خودرو و .... بازارهای سرمایه گذاری جذاب برای سرمایه گذاران بوده اند.و همچنین انتخاب از میان هر کدام از این بازارها چالشی اساسی برای سرمایه داران و آینده نگران هوشمند بوده است.

کوین پلاس مجموعه ای از افراد حرفه ای و با سابقه و جوان در راستای مشاوره سرمایه گذاری و تحلیل ارزهای دیجیتال و اطلاع رسانی به کاربران با هدف رفع نیاز کاربران ایرانی برای سرمایه گذاری در این حوزه در بهار 1394 تاسیس گردید.

 

شرکت کوین پلاس و اساتید برجسته در این صنعت اقدام به برگزاری سلسه سمینارها و وبینارهای تخصصی و عمومی سرمایه گذاری در آینده که فرصتی است بینظیر برای شناسایی بازار های جذاب و کمتر شناخته شده.

سرفصل‌های وبینار

بلاکچین چیست؟ رمز ارزها و سرمایه گذاری در این حوزه 

مخاطبین

سرمایه گذاران 

سرمایه گذاری هوشمنددر فرصت طلایی بازار ، نیازمند شناختی عمیق ، دانشی به روز و استفاده صحیص از ابزارهای محتلف تصمیم گیری در دنیای اقتصاد و بازارهای مالی جهانی است.در ابن میان ، بسیاری از سرمایه گذاران پیشرو که اصطلاحأ مالک پول های هوشمند هستند ،به دنبال شناسایی و کسب این دانش بوده تا توانایی خود را برای استفاده بهتر از این موقعیت کم نظیر سرمایه گذاری پرورش دهند

Teacher Avatar
دکتر امین زربخش مدیر اسبق مشتریان بزرگ بانک آینده
Teacher Avatar
دکتر علی ذاکری هم بنیان گذار شرکت کوین پلاس
جلسات وبینار زمان برگزاری
اولین دوره وبینار سرمایه گذاری در آینده
9 آذر 1399
ساعت 17:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: کوین پلاس
گزارش دادن
 انتخاب بلیت