موضوعات
سبد خرید (0)
وبینارحرفه ای توجه و تمرکز

وبینارحرفه ای توجه و تمرکز

وبینارحرفه ای توجه و تمرکز

شروع وبینار:   27 مرداد 01 - ساعت 17:30
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینارحرفه ای توجه و تمرکز
توضیحات وبینار
تمرکز و توجه

شاید این جمله تکراری باشد که تمرکز یکی از مهمترین و کلیدی ترین مهارت­های قرن 21 ام است. امروزه در دنیای دیجیتال بسیاری از افراد یکی از مشکلات اساسیشان این است که به زبان ساده به کارهایشان و برنامه­هایشان نمی­رسند. خیلی ­ها مدام موبایلشان را چک می­کنند و این باعث می­شود کاری که مثلا 6 ساعت زمان مفید نیاز داشته باشد یک هفته یا بیشتر به طول بینجامد؛ به علاوه بسیاری از افراد افسار توجهشان در اختیار خودشان نیست و در اختیار ابزار و افراد است. به عنوان مثال اگر هر بار پس از یک اعلان موبایل شما موبایلتان را ناخودآگاه چک می­کنید به این معنی است که تسلطی به توجهتان ندارید؛ در این حالت اگر اعلان ضروری نباشد کار درست این است که در کار اصلی متمرکز باشید و بعد از این­که کار را انجام دادید یا در زمان مشخص دیگر اعلان را بررسی کنید. موقعیت­های بسیاری در زندگی روزمره افراد وجود دارد که توجهشان به نقاط مختلف بدون کنترل جابه­ جا می­شود. یکی از اهداف این دوره این است که به توجهتان تسلط پیدا کنید.

 

من احمد نجفی این دوره را طراحی کرده و آموزش می­دهم. اگر دوره را به دقت مشاهده کنید و تمرینات را به درستی انجام دهید افزایش تمرکز و  افزایش عملکرد حداقل دو برابری را تجربه خواهید کرد. شاید این عدد برای شما قابل سنجش نباشد ولی خودتان احساس خوب از بازدهی بالا در کارها را تجربه خواهید کرد. اگر دلیل قوی برای فرد متمرکز بودن داشته باشید نتیجه­ی بهتری خواهید گرفت. بسیاری از افراد به کودکان  و یا دانش­آموزان می­گویند متمرکز باش ولی نه به آن­ها روش می­گویند و نه دلیل. پس اولین و مهمترین بخش این دوره دلیل و چرایی شما برای شرکت در این دوره است.

روند دوره چهار جلسه ای

روند این دوره به این شکل است که شما هر هفته یک جلسه را شرکت می کنید و تمرینات مربوط به آن را انجام می­دهید. حضور در جلسات و انجام تمرینات از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین واضح است که صرف ثبت­نام در این دوره کافی نیست و حتما باید در جلسات حضور داشته باشید و تمرینات را انجام دهید. اگر یک روز را در تمرینات از دست دادید مشکلی ندارد ولی اگر بشود دو روز، روزهای بیشتری را از دست می­دهید و عملکردتان تحت تاثیر قرار می­گیرد. خبر خوب این است که تمرینات معمولا زمان جداگانه ای نمی خواهند و در کارهای روزمره­ ی شما هستند.

جلسه اول: پنجشنبه 20 مرداد ساعت 17:30 الی 19:30

جلسه دوم:پنجشنبه 27 مرداد ساعت 17:30 الی 19:30

جلسه سوم:پنجشنبه 3 شهریور ساعت 17:30 الی 19:30

جلسه چهارم:پنجشنبه 10 شهریور ساعت 17:30 الی 19:30

سرفصل‌های وبینار

کارکرد ذهن

توجه و تمرکز

حواس پرتی

مدیریت فضای دیجیتال

روش های توسعه اراده

افزایش بهره وری

مخاطبین

دانش آموزان و دانشجویان و هر کسی که اهل یادگیری است.

سوالات متداول

این دوره چند جلسه است؟

این دوره چهار جلسه است و جلسه اول آن بدون هزینه است. بعد از جلسه ی اول کسانی که تمایل داشتند می توانند در جلسات بعد این دوره ثبتنام کنند.

چقدر باید برای این دوره و تمریناتش زمان صرف کنیم؟

حواس پرتی در یک ماه به وجود نیامده که با یک ماه از بین برود ولی شما با این دوره یک روند رو به رشد برای غلبه بر حواس پرتی در بلندمدت خواهید داشت.

چقدر طول می کشد تا به فرد متمرکز تبدیل شویم؟

حواس پرتی در یک ماه به وجود نیامده که با یک ماه از بین برود ولی شما با این دوره یک روند رو به رشد برای غلبه بر حواس پرتی در بلندمدت خواهید داشت.

این دوره برای چه سنی مناسب است؟

کسی نیست که از افزایش تمرکز و بازدهی سود نبرد. مدرس این دوره را از نظر سنی از پایه هفتم به بعد توصیه می‌کند.

وسایل همراه و مورد نیاز در این دوره چیست؟

برای این دوره فقط یک ذهن آماده‌ی یادگیری نیازمندیم.

بعد از این دوره به فرد متمرکزی تبدیل می‌شویم؟

آموزش‌ها در تمرکز شما تفاوت چشمگیری خواهند داشت ولی به یاد داشته باشید که حواس پرتی یک روزه یا یک ماهه بوجود نیامده است که در این زمان نیز از بین برود.

اگر سوال دیگری داشتیم چطور می توانیم بپرسیم؟

هم می توانید از طریق واتساپ به شماره 09913459038 پیام بدهید و هم از طریق تلگرام به آدرس t.me/teacher101 پیام دهید.

احمد نجفی
احمد نجفی

مدرس مهارتهای یادگیری وتندخوانی

جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
پنج‌شنبه 27 مرداد 1401
ساعت 17:30
ساعت 19:20
Host Cover
برگزارکننده: احمد نجفی
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت