موضوعات
سبد خرید (0)
دوره جامع پرایس اکشن

دوره جامع پرایس اکشن

دوره جامع پرایس اکشن

شروع وبینار:   1 مرداد 01 - ساعت 17:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
دوره جامع پرایس اکشن
توضیحات وبینار

«پرایس اکشن» (Price Action) یکی از شیوه‌های برتر معامله‌گری است که در آن سطوح و داده‌های قیمت، مبنای تحلیل قرار گرفته و باعث می‌شود معامله‌گر بتواند نقاط  ورود و خروج را برای معامله شناسایی کند. در روش پرایس اکشن هیچ اندیکاتوری برای تحلیل استفاده نمی‌شود؛ بلکه تحلیل‌ها روی نمودار قیمتی ساده انجام می‌گیرند. این شیوه کمک بزرگی به معامله‌گران می‌کند تا بتوانند حرکات قیمتی را زنده و واقعی دنبال کرده و مانند اغلب اندیکاتورها از قیمت‌های بازار جا نمانند.

پرایس اکشن یا حرکات قیمت یکی از شیوه معاملاتی حرفه ای میباشد که نوسانات قیمت را در تایم فریم های مختلف مورد بررسی قرارمیدهد و با استفاده از آن میتوان مناطق  پرعرضه و تقاضا را در تمامی بازارها از قبیل بازار سهام، کریپتوکارنسی، بورس و ...شناسایی کرد. لازم به ذکر است که این روش را می‌توان در قالب‌های متفاوت نموداری مثل کندل استیک به کار گرفت.

در واقع در این نوع تحلیل، کار تحلیل‌گران و تریدرها برای پیش‌بینی قیمت و تخمین درست آن به شدت آسان خواهد شد. در دوره جامع پرایس اکشن، نکات کلیدی و جزئیات زیادی تدریس می‌شود و  تمام علاقمندان باید با دقت آن‌ها را تمرین کرده و به مهارت تبدیل کنند.  دوره جامع پرایس اکشن توسط آقای احمد اکبری تحلیلگر و معامله‌گر بازارهای مالی، به ساده‌ترین و کاربردی‌ترین شکل ممکن تدریس شده است.

رفتار قیمت مبنای تمام تحلیل‌های فنی نمودارهای سهام، کالا یا سایر دارایی‌ها را تشکیل می‌دهد. پرایس اکشن به طور کلی به تغییرات قیمت اوراق بهادار در طول زمان اشاره دارد. پرایش اکشن را می توان با استفاده از نمودارهای قیمتی مشاهده و تفسیر کرد. معامله گران از ترکیب نمودارهای مختلف برای بهبود توانایی خود در تشخیص و تفسیر روندها، شکست ها و معکوس ها استفاده می کنند. بسیاری از معامله‌گران از نمودارهای شمعی استفاده می‌کنند، زیرا با نمایش مقادیر باز، زیاد، پایین و بسته در چارچوب جلسات بالا یا پایین، به تجسم بهتر حرکات قیمت کمک می‌کنند.

به جرات میتوان گفت که این دوره قوی ترین و کاربردی ترین دوره پرایس اکشن بوده، همچنین جهت تدوین این دوره جامع از معتبر‌ترین و کاربردی‌ترین سبک‌ها و منابع در دنیا استفاده شده است. دو سبک مرجع این دوره پرایس اکشن آل بروکس و پرایس اکشن لنس بگز است. شما در معاملات خود می‌توانید از مزیت‌های هرکدام از این شیوه‌ها استفاده کنید. در آخر می‌توان گفت که شیوه‌ی معاملاتی شما به حرفه‌ای‌ترین، کامل‌ترین و جامع‌ترین شکل تقویت خواهد شد.

 

مدرس دوره:

 • مهندس احمد اکبری، تحلیلگر و مدرس بازار سرمایه
 • نویسنده کتاب "تحلیل تکنیکال پایه"

امکانات دوره:

 • ارائه ویدئو ضبط شده تمام جلسات دوره
 • پشتیبانی و پرسش و پاسخ در گروه تلگرامی کلاس

طول دوره:

 • 24 ساعت
 • شروع دوره از 1 مرداد تا 19 شهریور 1401

روزهای برگزاری:

 • شنبه ها 
 • به صورت غیر حضوری و آنلاین

ساعت برگزاری:

 • 17 الی 20

هزینه دوره: 

 • یک میلیون تومان
 • 20 درصد تخفیف برای دانشجویان دوره قبل و مشتریان فعال کارگزاری
سرفصل‌های وبینار

مخاطبین
 • معامله‌گران  بازارهای مالی داخلی و بین‌المللی (بورس، فارکس، ارز دیجیتال)
 • علاقه‌مندان به تحلیل بازارهای مالی
 • سرمایه گذاران و علاقه‌مندان به حوزه سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی
احمد اکبری
احمد اکبری

مدرس و تحلیل‌گر بازارهای مالی, مدرس دوره های تحلیل تکنیکال،امواج الیوت، ارز دیجیتال نویسنده کتاب تحلیل تکنیکال پایه

جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
شنبه 1 مرداد 1401
ساعت 17:00
ساعت 20:00
جلسه دوم
شنبه 8 مرداد 1401
ساعت 17:00
ساعت 20:00
جلسه سوم
شنبه 15 مرداد 1401
ساعت 17:00
ساعت 20:00
نمایش همه جلسات
تحلیل آنلاین
تحلیل آنلاین
گروه مالی زمرد
گروه مالی زمرد گروه مالی زمرد، مجموعه‌ای از تحلیل‌گران با رویکرد بنیادی و دارای دانش تخصصی در صنایع مختلف است؛ که با هدف ایجاد ارتباط بین «داده‌های مالی و اقتصادی» و ...
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت