موضوعات
سبد خرید (0)
دوره جامع دیجیتال مارکتینگ چارسوق

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ چارسوق

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ چارسوق

افزودن به تقویم
ذخیره کردن
دوره جامع دیجیتال مارکتینگ چارسوق
بلیت‌های وبینار
فیلم قابل دانلود
تومان
زودهنگام انفرادی (30%)
فعال از 1 شهریور تا 16 شهریور ― ( ویدئو دارد )
دارد
زودهنگام گروهی 2 نفره (40%)
فعال از 1 شهریور تا 16 شهریور ― ( ویدئو دارد )
دارد
دیرهنگام
فعال از 15 شهریور تا 3 مهر ― ( ویدئو دارد )
دارد
گواهی پایان دوره (این بلیط مخصوص شرکت کنندگان در دوره می باشد)
فعال از 1 شهریور تا 15 آبان ― ( ویدئو ندارد )
ندارد
توضیحات وبینار

فرصت مناسب برای رشد با استفاده از فضای دیجیتال مارکتینگ!!!

برندینگ شخصی، افزایش فروش، رشد کسب و کار و اساسا اجبار دوران کرونا و پساکرونا برای زندگی موثر در فضای انلاین واقعیتی انکارناپذیر است.

اما موفقیت در این فضا مستلزم کسب مهارت و دانشی است که دیجیتال مارکتینگ نام دارد. مهارت و دانشی که به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از فضای آنلاین مانند وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و دیگر ابزارهای دنیای دیجیتال داشته باشید.

چرا دوره دیجیتال مارکتینگ؟؟؟

موفقیت نسبی در کسب و کار در صورتی که خودمان حداقل هایی از اصول و مبانی دیجیتال مارکتینگ را دانسته و بر اجرا و پشتیبانی آن تسلط داشته باشیم به مراتب بسیار بیشتر از حالتی است که بدون اطلاعات پایه ای بخواهیم تمامی درخواست هایمان را به فرد یا تیم دیگری برونسپاری کنیم. ضمن اینکه خیلی اوقات صرفه اقتصادی هم ندارد که برای کوچکترین کاری محتاج دیگران شویم و چه بسا بدقولی ها و کیفیت پایین خروجی هایشان را تحمل کنیم.
هرچند دوره حاضر مدعی آموزش های خیلی موثرتر و حرفه ای تریست در حدی که چه بسا شما بتوانید خود ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ به مخاطبین خود باشید.

چرا دوره دیجیتال مارکتینگ چارسوق؟؟؟

برای شناخت کامل و داشتن اطلاعات کافی در زمینه دیجیتال مارکتینگ، نیاز به کسب دانش و مهارت به صورت کاملا کاربردی و حرفه ای و به صورت جامع با اساتید متخصص و باتجربه در این زمینه است. مجموعه چارسوق این نیاز را شناسایی نموده و دوره‌ای کاربردی با کامل ترین سرفصل های آموزشی با بهترین اساتید در این حوزه، طراحی نموده است. نکته حائز اهمیت در این دوره، بررسی case  study های واقعی است. بدین صورت که در ابتدای دوره شرکت کنندگان به تیم های 4-5 نفره تقسیم بندی شده و هر تیم در طی دوره و براساس آموزش های دریافت شده بر روی یک case واقعی تمرین مینماید. این قابلیت ضمن ارتقای کیفیت آموزش، می تواند موقعیت همکاری با شرکت مذکور در پایان دوره را نیز فراهم آورد همچنین با شرکت در این دوره می توانید گواهی معتبر دریافت نموده و افرادی که به سطح خاصی از مهارت رسیده باشند به سازمان های معتبر جهت کار معرفی خواهند شد. علاوه بر این فیلم کامل دوره به همراه جزوه های آموزشی در طول دوره در اختیارتان خواهد گرفت.

اما چرا چارسوق؟؟

دوره های دیجیتال مارکتینگ بسیاری در سراسر ایران به صورت آنلاین و حضوری در حال برگزاری که بسیاری از آنها دارای درجه قابل قبولی از اعتبار با اساتید مجرب برگزار می شود اما مزیت دوره دیجیتال مارکتینگ چارسوق در جامعیت، قیمت و تخصصی بودن آن و از همه مهمتر ظرفیت معرفی به بازار کار درصورت پذیرفته شدن در آزمون پایان دوره است. 

همچنین پایان دوره به معنای پایان ارتباط ما با شما نیست، علاوه بر وجود پشتیبانی 3 ماهه پس از اتمام این دوره، مجموعه چارسوق در زمینه های مختلف کسب و کار و ارائه مشاوره های تخصصی در این زمینه، در کنار شما خواهد بود.

همچنین طی توافق صورت گرفته با اتاق بازرگانی اصفهان، مخاطبین برتر دوره که موفق به گذراندن آزمون پایان دوره شوند می توانند به عنوان فردی یا تیمی در قالب مشاوران این اتاق در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ همکاری نمایند.

این دوره چگونه برگزار خواهد شد؟

این دوره طی 40 ساعت و در 13 جلسه برگزار خواهد شد. کلاس ها به صورت آنلاین بوده و در روزهای آخر هفته (پنجشنبه و جمعه) جهت رفاه حال افراد شاغل و پرمشغله برگزار خواهد شد. در کلاس ها امکان تعامل کامل با استاد و اشتراک گذاری تصویر و صدا وجود داشته و شما کاملا تجربه ای مشابه با کلاس های حضوری خواهد داشت. همچنین بخش هایی از کلاس اختصاص به پرسش و پاسخ خواهد یافت تا استاد مربوطه اطمینان حاصل نماید که تمامی مطالب گفته شده، توسط شما درک شده باشد

علاوه بر این چون مباحث از پایه گفته خواهد شد هیچ نگرانی بابت داشتن پیش نیاز و یا اطلاعات اولیه در رابطه با موضوعات مطروحه وجود نخواهد داشت.

در ادامه برنامه کامل تری از زمان بندی کارگاه آورده شده است:

برنامه زمان بندی دوره:

ردیف نام استاد سرفصل دوره عنوان تعداد ساعت تاریخ روز
1 بهنام کشانی اصول و مبانی بازاریابی الکترونیکی Basic of Digital Marketing 4 1399/7/3 پنجشنبه
2 سینا مومنی استراتژی های بازاریابی آنلاین1 Online Marketing Strategy1 3 1399/7/4 جمعه
3 سینا مومنی استراتژی های بازاریابی آنلاین 2 Online Marketing  Strategy2 3 1399/7/4 جمعه
4 مرضیه محمدی طراحی وبسایت با CMS  Website Design   3 1399/7/10 پنجشنبه
5 هومن رضوانی طراحی محصول Digital Product Design 3 1399/7/11 جمعه
6 محسن اکبرپور بهینه سازی موتورهای جستجو1 Search Engine Optimization1 3 1399/7/24 پنجشنبه
7 محسن اکبرپور بهینه سازی موتورهای جستجو 2 Search Engine Optimization2 3 1399/7/24 پنجشنبه
8 مهسا رحیمی بازاریابی و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی1 Social Media Marketing 1 3 1399/7/25 جمعه
9 مهسا رحیمی بازاریابی و تولیدمحتوا در شبکه های اجتماعی 2 Social Media Marketing 2 3 1399/7/25 جمعه
10 مجید فتحی اتوماسیون بازاریابی و بازاریابی ایمیلی Email Marketing & Marketing Automation 3 1399/8/1 پنجشنبه
11 سعید شجاعی دیجیتال مارکتینگ برای استارتاپ ها Digital Marketing for Staetups 3 1399/8/2 جمعه
12 امیرحسین صالح سنجه های کلیدی عملکرد و تجزیه و تحلیل آنها1 Google Analytics & KPI 1 3 1399/8/8 پنجشنبه
13 امیرحسین صالح سنجه های کلیدی عملکرد و تجزیه و تحلیل آنها2 Google Analytics & KPI 2 3 1399/8/8 پنجشنبه
سرفصل‌های وبینار
 • اصول و مبانی بازاریابی الکترونیکی
 • استراتژی های بازاریابی آنلاین
 • طراحی محصول دیجیتال
 • طراحی وب سایت با CMS
 • بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
 • بازاریابی و تولیدمحتوا در شبکه های اجتماعی
 • اتوماسیون بازاریابی و بازاریابی ایمیلی
 • دیجیتال مارکتینگ برای استارتاپ ها
 • سنجه های کلیدی عملکرد و تجزیه و تحلیل آنها (Google Analytics & KPI)
مخاطبین
 • دانشجویان و افراد علاقه مند به حوزه دیجیتال مارکتینگ
 • افراد جویای کار و افراد علاقه مند به فعالیت های فریلنسری
 • صاحبان کسب و کار و استارتاپ ها
 • کسب و کارهای سنتی علاقه مند ورود به فضای مدرن و دیجیتال
سوالات متداول

دوره های دیجیتال مارکتینگ بسیار زیاد شده.چرا باید در این دوره ثبت نام کنم؟

انتخاب با شماست اما چند نکته مهم را در نظر بگیرید: 1.دوره حاضر مشتمل بر 13 کارگاه تخصصی مجزاست که در کنار یکدیگر موثرتر می شود 2. اساتید دوره همگی باتجربه و در این حوزه سرشناس و صاحب نظر می باشند. 3. دوره ای در این سطح و با پوشش کامل سرفصل ها با این قیمت پیشنهاد تکرار شدنی ای نیست! 4.معرفی به بازار کار در قالب طرح هم پیمان و همچنین همکاری به عنوان تیم مشاوران اتاق بازرگانی اصفهان برای مخاطبین در سراسر کشور

معرفی دانش پذیران برتر به شرکت های حوزه دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟

طبق توافق به عمل آمده با شبکه هم پیمان، مقرر گردیده است کلیه دانش آموختگان این دوره که موفق به دریافت گواهی پایان دوره می شوند در معرض فرصت های شغلی مرتبط قرار گیرند.

آیا این دوره کل دیجیتال مارکتینگ را پوشش می دهد؟

بله.این دوره کل دیجیتال مارکتینگ را پوشش می دهد ضمن اینکه تاکید جدی بر مهارت محوری و آموزش نکات عملیاتی و کاربردی را دارد.

آیا این دوره برای من مناسب است؟

این دوره به صورت کاملا عملیاتی طراحی و اجرا می گردد. شما می توانید این انتظار را داشته باشید که در پایان این دوره مهارت های اساسی مورد نیاز برای بازاریابی دیجیتال را کسب کرده اید.

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟

با توجه به اینکه در این دوره مباحث از پایه آموزش داده می شود، صرفا آشنایی با اینترنت و توانایی استفاده از آن کافیست.

آیا مدرک پایان دوره هم اعطا می شود؟

بله. برای متقاضیانی که موفق که گذراندن موفق آزمون و مصاحبه پایان دوره می شوند از مجموعه شرکت های تخصصی دیجیتال مارکتینگ موسوم به هم پیمان مدرک معتبر دریافت می نمایند.

ساعت و روزهای برگزاری کلاس چه روزیست؟

باتوجه به اینکه بیشتر مخاطبین این برنامه افراد شاغل و دانشجویان هستند سعی شده کلاس ها در روزهای پایانی هفته برگزار می شود. برنامه دقیق کارگاه در جدول مجزایی آمده است.

به نظر می رسد دوره حاضر با توجه به همه محاسنی که برای آن برشمرده شده خیلی ارزان تر از دوره های مشابه است.چرا؟؟؟؟؟؟

چون رسالت مجموعه چارسوق به عنوان برگزار کننده این دوره، صرفا برگزاری دوره آموزشی نیست که بخواهد تنها درآمدزایی حاصل از برگزاری دوره های آموزشی را معیار موفقیت خود بداند مهارت آموزی به مخاطبین برای ورود به بازار کار یکی از جدی ترین ارزش های چارسوق است و در این راستا لازم است کارگاه های آموزشی با حداقل هزینه و حداکثر بهره وری نیز برگزار شود.

آیا این دوره پشتیبانی هم دارد؟

بله این دوره 3 ماه پشتیبانی رایگان دارد.

اگر نتوانستم به هر دلیلی در یکی از کارگاه ها شرکت کنم، چه کار باید بکنم؟

فیلم ضبط شده کارگاه را می توانید دریافت کنید، همچنین اشکالات خود را می توانید از اساتید دوره در گروه واتساپ بپرسید. علاوه بر این، این امکان وجود دارد که همین کارگاه را در دوره های بعد بتوانید شرکت نمایید.

ثبت نام به صورت اقساطی چگونه است؟

دوره ای که مشتمل بر 13 کارگاه تخصصی است حداقل ارزشی معادل 5000000 تومان دارد. اما با حمایت های ویژه اسپانسرهای محترم، این برنامه با تخفیفی بالغ بر 90% تخفیف و با رقمی معادل 950000 تومان برگزار می شود یعنی هر کارگاه 3 ساعته چیزی در حدود 70000 تومان و یعنی هر ساعت آموزش مهارت محور فقط 23750 تومان!!!!! اما باز هم این عدد مشمول تخفیف های دیگری می شود که در مراحل ثبت نام آن ها را خواهید دید با این همه اگر به هر دلیل نمی خواهید و یا نمی توانید همه هزینه را یکجا پرداخت کنید فقط کافی است مبلغ 400000 تومان را پرداخت کرده و رزرو خود را قطعی نمایید و تا روز برگزاری اولین کارگاه مابقی هزینه را پرداخت کنید.

اگر اطلاعات بیشتری در رابطه با دوره داشتم چطور می تونم بپرسم؟

با شماره واتساپ 09134098357 و یا ادمین پیج اینستاگرام charsooq.center@ در ارتباط باشید.

منظور از معرفی به اتاق بازرگانی اصفهان به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همچنین طی توافق صورت گرفته با اتاق بازرگانی اصفهان، مخاطبین برتر دوره که موفق به گذراندن آزمون پایان دوره شوند می توانند به عنوان فردی یا تیمی در قالب مشاوران این اتاق در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ همکاری نمایند. لازم به یادآوری است این فرصت برای کلیه شرکت کنندگان در سطح کشور می باشد.

موضوع بررسی case study چیست؟

طی هماهنگی به عمل آمده با چندین شرکت معتبر و به منظور ارتقای کیفیت آموزش ها، کلیه ثبت نام کنندگان در این دوره در قالب تیم های 4-5 نفره آموزش های عملیاتی دریافتی را بر روی case های تعیین شده اجرایی کرده و نتایج آن را دنبال می نمایند.

معرفی به بازار کار چگونه است؟

در صورتی که گروه های تعیین شده برای هر case study بتوانند به نتایج مطلوبی دست یابند امکان معرفی و بکارگیری ایشان در شرکت های مذکور میسر خواهد بود. به غیر از آن فرصت های معرفی به شرکت های معتبر دیگر و از جمله شرکت های عضو گروه همپیمان که در کل کشور توزیع شده اند نیز پیش بینی شده است.

Teacher Avatar
امیرحسین صالح مدیر کمپین تبلیغاتی همراه اول
Teacher Avatar
بهنام کشانی دیجیتال مارکتر - همبنیانگذار آژانس دیجیتال مارکتینگ بینام
Teacher Avatar
مهسا رحیمی مشاور مارکتینگ و بلاگر
Teacher Avatar
مرضیه محمدی کارشناس دیجیتال مارکتینگ
Teacher Avatar
سینا مومنی مدیر بازاریابی و فروش یکتانت
Teacher Avatar
هومن رضوانی طراح محصول تسکولو
Teacher Avatar
مجید فتحی بنیان گذار اتوماسیون بازاریابی آونگ
Teacher Avatar
سعید شجاعی مدیر عامل ایران رادا
Teacher Avatar
محسن اکبرپور دیجیتال مارکتینگ سئو تاپ
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول دوره
3 مهر 1399
ساعت 9:00
ساعت 11:00
جلسه دوم دوره
3 مهر 1399
ساعت 11:30
ساعت 13:30
جلسه اول کارگاه دوم
4 مهر 1399
ساعت 9:00
ساعت 12:00
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: مجموعه ی چارسوق
گزارش دادن
 انتخاب بلیت