موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تحصیل رایگان در ایتالیا

وبینار تحصیل رایگان در ایتالیا

وبینار تحصیل رایگان در ایتالیا

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار تحصیل رایگان در ایتالیا
توضیحات وبینار

وبینار تحصیل رایگان در ایتالیا به مطرح کردن مطالب کلی در مورد مهاجرت تحصیلی رایگان به ایتالیا خواهد پرداخت.

این وبینار توسط شرکت بین المللی مشاوره ای BE ترکیه حمایت گردیده است. این شرکت با دارا بودن شعب فعال در ترکیه و آذربایجان در طول مدت ده سال و نیزبا دارا بودن بیش از هزار پرونده موفق در امر مشاوره مهاجرت تحصیلی موفق به یکی از معتبرترین و تخصصی ترین شرکتهای مشاوره مهاجرتی در دنیا مبدل گردیده است. مشاور این وبینار، دکتر کمال شایق، دارای مدرک دکترای زبانشناسی فرهنگی از اسپانیا می باشند که به عنوان یکی از مشاوران ارشد این شرکت انجام مسئولیت می نمایند.

سرفصل‌های وبینار

1- آشنایی با دانشگاههای ایتالیا: در این بخش به معرفی دانشگاههای دولتی ایتالیا که مورد تایید وزارتین علوم و بهداشت ایران می باشند پرداخته خواهد شد. اطلاعات در مورد استان محل تحصیل، هزینه های جانبی استان محل تحصیل و زیبایی های شهر و استان محل تحصیل از دیگر مطالب مطرح در این بخش خواهد بود.

2- شرایط اخذ پذیرش از دانشگاههای ایتالیا: در این بخش به مطرح کردن و بررسی شرایط دقیق و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای دولتی ایتالیا پرداخته خواهد شد.

3- شرایط اخذ بورسیه تحصیلی: در این بخش به مطرح کردن و بررسی شرایط دقیق و مدارک لازم جهت اخذ بورسیه تحصیلی ایتالیا پرداخته خواهد شد.

4- شرایط اخذ ویزای تحصیلی: در این بخش به مطرح کردن و بررسی شرایط دقیق و مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا پرداخته خواهد شد.

5- شرایط اخذ اقامت و کار: در این بخش به مطرح کردن و بررسی شرایط دقیق و مدارک لازم جهت اخذ اقامت تحصیلی و نیز اقامت دائم ایتالیا پرداخته خواهد شد.

6- قوانین نظام وظیفه: در این بخش به مطرح کردن و بررسی شرایط دقیق برای استفاده داوطلبان ذکور فاقد کارت پایان خدمت از مرخصی تحصیلی برای تحصیل در دانشگاههای ایتالیا پرداخته خواهد شد.

 

مخاطبین

داوطلبان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و نیز داوطلبان دیپلم نظام جدید و نظام قدیم

دکتر کمال شایق
دکتر کمال شایق

مشاور تحصیلی شرکت بین المللی BE ترکیه

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
توضیحات کلی در مورد تحصیل رایگان در ایتالیا
پنج‌شنبه 30 بهمن 1399
ساعت 21:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: شرکت بین المللی BE ترکیه
adds-cart