موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور (۱۲ جلسه)

وبینار تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور (۱۲ جلسه)

وبینار تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور (۱۲ جلسه)

شروع وبینار:   29 خرداد 01 - ساعت 17:00
مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور (۱۲ جلسه)
توضیحات وبینار
۲۴ ساعت کارگاه آموزشی در قالب ۱۲ جلسه ۲ ساعته

 

ادامه تحصیل با هدف توسعه مهارت های شخصی یا تجربه زندگی در سطح جهانی برای بسیاری از فارغ التحصیلان جذابیت بالایی دارد. از دیگر مواردی که می تواند باعث توجه فارغ التحصیلان به ادامه تحصیل در کشور های اروپایی، کانادا و آمریکا باشد، امکان اقامت و زندگی پس از فارغ التحصیلی می باشد. فرقی نمی‌کند شما در کدام دسته قرار دارید، برای شروع اپلای در دانشگاه های خارج از کشور نیاز به طی کردن مسیری دارید که استفاده از تجربیات و کمک افرادی که پیش از شما این مسیر را طی کرده‌اند ضروری می‌باشد. 

در این وبینار با بهره‌گیری از ۶ مدرس از اروپا و کانادا و آمریکا: فزراد بیان، الهه سعیدی، حمیده بهگر، نیاز آزادیخواه و سایدا سبحانی و همچنین ایمان مویدی مشاور رسمی و مجاز جهت انجام امور مهاجرتی به کانادا سعی می‌کنیم که به صورت عملی شما را در طی کردن مسیر مهاجرت راهنمایی کنیم. 

معرفی مدرس‌های دوره:

ایمان مویدی:

دکتر ایمان مؤیدی مؤسس مانا مهاجرت است و دارای گواهینامه ‌RCIC از کانادا است. ایشان با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ مهاجرت به کانادا، متخصص ارزیابی، مشاوره و خدمات مربوط به مهاجرت هستند. برای آشنایی بیشتر پیج اینستاگرام آقای ایمان مویدی رو دنبال کنید.


 فرزاد بیان:

آقای فرزاد بیان در حال حاضر در دارمشتات آلمان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد Media Technology and Society است. نکاتی در خصوص انگیزه نامه با شما به اشتراک می‌گذارد که می‌تواند نتیجه نهایی را زیر و رو کند. برای آشنایی بیشتر پیج اینستاگرام آقای فرزاد بیان رو دنبال کنید.

الهه سعیدی:

 

 

خانم الهه سعیدی در خصوص تجربه تحصیل و تدریس در دانشگاه های آمریکا نکات اساسی و مهمی رو به اشتراک می‌ذاره که برای همه کسانی که قصد ادامه تحصیل و تدریس دارن ضروری است. برای آشنایی بیشتر پیج اینستاگرام خانم الهه سعیدی رو دنبال کنید.

سایدا سبحانی:

خانم سایدا سبحانی در آمریکا در مقطع دکتری در حال تحصیل هستند، در این دوره درباره مراحل اپلای، سابمیت کردن اپلیکیشن، رزومه و پورتفلویو در کنار ما هستند تا به صورت حرفه‌ای در چارچوب زمان‌بندی های مربوطه نکات مهمی را با شما در میان خواهند گذاشت. برای آشنایی بیشتر پیج اینستاگرام خانم سایدا سبحانی رو دنبال کنید.

حمیده بهگر:

خانم حمیده بهگر به ما کمک می‌کنند تا با شیوه صحیح نگارش رزومه و استادی پلن در رشته‌های هنری آشنا بشیم. ایشون در مقطع کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در کانادا مشغول به تحصیل هستند.

نیاز آزادیخواه:

خانم نیاز آزادیخواه با ما در خصوص تجربه کسب مهارت کار فریلنسری در خارج از کشور صحبت می‌کنند که موضوع بسیار مهمی در حین تحصیل و پس از فارغ التحصیلی است. برای آشنایی بیشتر پیج اینستاگرام خانم نیاز آزادیخواه رو دنبال کنید.

 

 

چرا در این وبینار شرکت کنم؟

اگر بدون شناخت قبلی وارد مسیر ادامه تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت از طریق تحصیل در کشورهای اروپایی و کانادایی شوید، می‌تواند به تجربه ای خیلی سخت تبدیل شود. اما با کمک افرادی که این مسیر را طی کرده اند و حضور یک مشاور رسمی و مجاز جهت انجام امور مهاجرتی این تجربه می‌تواند سریع‌تر و راحت تر باشد. 

با توجه به محدودیت زمانی از دست دادن هر فرصت ممکن است به شش ماه تا یک سال تاخیر در فرآیند ادامه تحصیل شما یا مهاجرت شما منجر شود. ما توصیه می‌کنیم این فرصت را از دست ندهید و با بهره گیری از تجربیات مدرسان این دوره، ریسک های مربوط به تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت را به حداقل کاهش دهید.

 

توضیحات مدرس‌های دوره در خصوص سرفصل‌ها:
سرفصل‌های وبینار
  • نحوه نگارش انگیزه نامه
  • تجربه تحصیل و تدریس در دانشگاه آمریکا
  • تجربه کسب مهارت کار فریلنسری
  • نحوه اپلای، نگارش رزومه، استادی پلن 
  • زمانبندی و پیش نیازها، پورتفولیو و رزومه، مکاتبه و بورسیه
  • بایدها و نبایدها ی مهاجرت تحصیلی، ویزای تحصیلی و مسیر اقامت
مخاطبین

مخاطبین این وبینار به صورت عام کلیه فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. تجربیات این وبینار فارغ از رشته تحصیلی شما می‌تواند باعث پیشرفت در فرآیند تحصیل و مهاجرت شما شود.

مخاطبین وبینار به صورت خاص فارغ التحصیلان رشته های هنری هستند که با پوشش چند جلسه پیرامون پورتفولیو و نکات مهم در استادی پلن رشته های هنری می تواند مباحث تخصصی‌تر را پوشش دهد. 

سوالات متداول

آیا فیلم ضبط شده وبینار در اختیار من قرار می‌گیرد؟

بله فیلم ضبط شده وبینار در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

آیا امکان مطرح کردن سوالات وجود دارد؟

بله، در هر جلسه زمانی مشخص برای سوالات شما در نظر گرفته شده است؟

این وبینار چند ساعت است؟

این وبینار از ۱۲ جلسه ۲ ساعته در مجموع ۲۴ ساعت تشکیل شده است. که از تاریخ ۲۹ خرداد الی ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ادامه دارد.

مدرسان فشن رفلکشن
مدرسان فشن رفلکشن

فشن رفلکشن قدرت گرفته از مدوپیا

جلسات وبینار زمان برگزاری
نحوه نگارش انگیزه نامه
یک‌شنبه 29 خرداد 1401
ساعت 17:00
ساعت 19:00
زمانبندی و پیش نیازها، پورتفولیو و رزومه، مکاتبه و بورسیه
سه‌شنبه 31 خرداد 1401
ساعت 20:00
ساعت 22:00
بایدها و نبایدها ی مهاجرت تحصیلی
چهارشنبه 1 تیر 1401
ساعت 20:00
ساعت 22:00
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: فشن رفلکشن
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت