موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار مشاورین املاک موفق

وبینار مشاورین املاک موفق

وبینار مشاورین املاک موفق

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار مشاورین املاک موفق
توضیحات وبینار

مجموعه املاک داران قصد دارد با دیدگاه علمی و تخصصی به حرفه مشاوره املاک، علاوه بر رشد و توسعه این کسب و کار، بیشتر به آموزش مشاورین املاک بپردازد.

مجموعه املاک داران که ارائه کننده خدمات گسترده ای در حوزه خرید وفروش، مشاوره حقوقی املاک، رهن و اجاره، تهاتر، مشارکت در ساخت و غیره است، همواره به بُعد تخصصی و حرفه ای این کسب و کار نگاهی ویژه داشته است.

شغل مشاوره املاک در سراسر جهان، همگام با گسترش روز افزون دانش در تمامی حرفه ها چالش ها و موقعیت های خوب و جدیدی یافته است. به طور مثال بحث تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در سراسر جهان و در تمامی حوزه ها پیشرفت زیادی کرده است. برای ماندن در میدان رقابت باید به اصول و ترفندهای رقابت کردن نیز واقف بود، امروزه که بسیاری از مدیران به انواع و اقسام روش های تبلیغات روی آورده اند، بستر راه های بازاریابی و تبلیغات نیز گسترده تر شده اند.

شما به عنوان یک مشاور املاک حرفه ای اگر قصد دارید به کسب و کار خویش رونق بخشید و به دلایل موفقیت مشاوران املاک موفق پی ببرید، باید با تکنیک ها و ترفندهای این شغل آشنایی یابید.

کسب و کار مشاوره املاک در سال های گذشته رونق بیشتری گرفته است و از آنجایی که با گسترش یافتن کسب و کارها، علوم مربوط به آن شغل و رقابت در آن نیز افزایش می یابد افراد باید دانسته های خود را گسترش دهند. اگر اشخاص فعال در حرفه مشاوره املاک با دانش روز و تکنیک های آن که توسط بهترین و موفق ترین مشاوران املاک تعریف شده اند، آشنایی پیدا نکنند در بازار رقابت با همکاران خود عقب می مانند.

بسترهای تبلیغاتی و بازاریابی در کسب و کار مشاوره املاک افزایش یافته اند و همین مورد هم می تواند به نفع مشاوران املاک باشد و هم به ضرر آنها. به نفع آنهاست چون، مشاوران املاک می توانند امکانات بیشتری برای تبلیغات خود داشته باشند و مشتریان بیشتری را جذب کنند، و از این نظر به ضرر مشاوران املاک است که اگر با این جریان تبلیغاتی در فضای مجازی همراه نشوند از بقیه رقبای خود عقب می افتند. پس بهترین کار این است که از بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) در حوزه املاک بیشتری اطلاعات را کسب نمایند.

در این وبینار به مهمترین عوامل و تکنیک هایی که باعث می شوند یک مشاور املاک به موفقیت و کسب درآمد مناسب برسد پرداخته ایم. هر شغلی دارای جنبه های علمی و تخصصی خود بوده و عدم آگاهی از آنها می تواند مشکل ساز باشد. شغل مشاوران املاک به صورتی است که دارای شاخه های مختلف تخصصی است در این وبینار این موارد را بررسی خواهیم کرد.

جناب آقای مهندس علی حیدری دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی، شاخه تجارت الکترونیک هستند. همچنین ایشان بیشتر از بیست سال است که در زمینه مشاوره املاک فعالیت می کنند و در این زمینه به تدریس نیز پرداخته اند. از مدرسین دیگر در این وبینار سرکار خانم نعمتی، دارنده مدرک کارشناسی در رشته مدیریت MBA (شاخه استراتژی) از دانشگاه شهید بهشتی تهران و با سابقه تدریس در حوزه های مختلف مدیریتی هستند.

جناب آقای مهندس مهرداد سپیانی  نیز که در این وبینارها به تدریس موضوعاتی در حوزه مشاوره املاک می پردازند، مدیر بازاریابی و فروش  مجموعه املاک داران بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستند.

حال این سوال پیش می آید که در این دوره چه چیز هایی را یاد خواهید گرفت؟

  • ترفندهای مشاوره املاک که درصد پیروزی شما را چند برابر می کند

مشاوره املاک یکی از مشاغلی است که بسیاری از افراد به آن ورود می کنند، ولی از قواعد آن پیروی نمی کنند. دلیل موفقیت مشاوران املاک بر پایه رعایت قوانین نانوشته ای است که بین او و مشتری وجود دارند.

  • بازاریابی، بازوی قدرتمند مشاوران املاک

بازاریابی اینترنتی در بیشتر مشاغل کولاک کرده است و اگر کسی از آن عقب بماند یعنی کسب و کار خود را باخته است. اما کمتر می بینیم که مشاورین املاک در کشور ما به این حوزه وارد شوند.

  • مشاوران املاک ناکام ، بدترین شنوندگان اند

یک مشتری به سراغ هر کسی برود و خواهان هرگونه کالا و خدماتی که باشد به کسی اعتماد می کند که حرف ها و نیازهای او را بفهمد. متاسفانه مشاوران ما چه در عمل و چه در یادگیری به آن همت نمی ورزند.

  • قوانین نانوشته در کسب و کار مشاوران املاک

نود درصد موفقیت مشاوران املاک به تعادلی که آنان بین خود و مشتری ایجاد می کنند بستگی دارد. این تعادل به این بستگی دارد که چقدر شما مورد اعتماد و متخصص باشید و در عین حال مشتری را هم پس نزنید.

سرفصل‌های وبینار
  • دیجیتال مارکتینگ

آموزش تبلیغات اینترنتی در حوزه املاک

نحوه نوشتن متن تبلیغاتی

چگونه از طریق فضای مجازی کسب و کار خود را رشد دهیم؟

انواع تبلیغات

  • خودشناسی

اصول اعتمادسازی

خود باوری

مداومت و پیگیری در کار املاک

  • زبان بدن و فنون مذاکره

تا کجا آموزش ببینیم؟

چطور تمرین کنیم تا استاد شویم؟

پیگیری و مداومت در کار املاک

  • CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری

سیستم های حساباری و دارایی و ثبت اطلاعات

داوری در قراردادهای ملکی

  • هنر جذب مشتری

نحوه بازدید ملک

شناخت ذائقه مشتری

نحوه فایل یابی

تکنیک های فروش حضوری و تلفنی

 

مخاطبین

اما این وبینار چه ویژگی هایی دارند؟ این وبینار برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال دانستن راه های موفقیت مشاوران املاک هستید و می خواهید در کسب و کار خود میزان فروش خود را افزایش دهید، حتما به تماشای این وبینار بپردازید. افرادی که تازه پا به کسب و کار مشاوره املاک می گذارند، شاید پس از مدتی ناامید شوند. همچنین کسانی هم هستند که در این زمینه فعالیت می کنند اما در مدت زمان فعالیت خود نتیجه مناسبی نگرفته اند. برای این دسته از مشاوران املاک پیشنهاد می کنیم که روش های و ترفندهای موثری که در این حرفه وجود دارند پی ببرند.

مجموعه املاک داران با برگزاری وبینار رایگان مشاوران املاک موفق، این شرایط را برای مشاورین املاک فراهم کرده است که در یک دوره 15 جلسه ای، این ترفندها و راهکارها فرا بگیرید.

سوالات متداول

این وبینار را چه کسانی باید ببینند؟

مشاورانی که می خواهند در بیشتر موقعیت های خود پیروز شوند، مشاوران املاکی که قصد دارند گستره دانش و علم خود را افزایش دهند و از علوم مورد نیاز کسب و کار خود سر در بیاورند.

وقتی از مشکلات مشاوران املاک می پرسیم تقریبا پاسخ های یکسانی می گیریم، چگونه می توان این مشکلات را حل کرد؟

عدم آگاهی، دلیل اصلی بیشتر این مشکلات است. یک مشاور املاک متخصص، قابل اعتماد و موفق باید از تکنیک ها و علوم مورد نیاز شغل خود آگاه باشد. مثل نا آگاهی از مسائل حقوقی که باعث بیشتر این مشکلات است.

این وبینار برای چه کسانی مناسب نیست؟

کسانی که نمی خواهند با علم روز پیش بروند، مشاوران املاکی که نمی خواهند تکنیک های جدید و تاثیرگذار کسب و کار خود را بدانند و قصد گسترش شغل خود را ندارد.

نکات مثبت و ویژگی های این وبینار چیست؟

با گذشت زمان ترفندهای بیشتری به کسب و کارها افزوده شده است که عقب ماندن از آنها به معنی عقب ماندن از دیگر رقباست. در این وبینار به این موارد مهم خواهیم پرداخت.

Teacher Avatar
مهرداد سپیانی مدیر بازاریابی و فروش مجموعه املاک داران
Teacher Avatar
مریم نعمتی مدیرعامل شرکت نیکو شمیم سپاهان
Teacher Avatar
علی حیدری مدیریت مجموعه املاک داران

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه سوم وبینار : دکوراسیون آژانس املاک
چهارشنبه 24 فروردین 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:00
جلسه چهارم وبینار : تیپ ظاهری مشاورین املاک
چهارشنبه 31 فروردین 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:05
جلسه پنجم وبینار : زبان بدن در شغل مشاور املاک
چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:05
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: املاک داران
adds-cart
adds-cart