موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار صدرنشینی در گوگل با تکنیک‌های جادویی رپورتاژ آگهی

وبینار صدرنشینی در گوگل با تکنیک‌های جادویی رپورتاژ آگهی

وبینار صدرنشینی در گوگل با تکنیک‌های جادویی رپورتاژ آگهی

شروع وبینار:   5 آبان 00 - ساعت 19:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار صدرنشینی در گوگل با تکنیک‌های جادویی رپورتاژ آگهی
توضیحات وبینار

آماده‌اید تا از مهمترین راز سئو برای شما بگوییم همانی که علی بابا را با کلمه خرید بلیط هواپیما، دیجی کالا را با کلمه خرید گوشی به رتبه اول گوگل رساند؟!

 

راه میانبر و کسب نتیجه بسیار سریع در سئو چیزی جز رپورتاژ آگهی نیست. رپورتاژ آگهی می‌تواند زودتر از زمانی که شاید حتی متصور شوید سایت شما را در صفحه اول گوگل قرار دهد.

 

در پروسه سئو هیچ‌چیزی اتفاقی نیست و هر نتیجه درخشانی قطعاً دارای علتی است در نحوه نوشتن و انتشار رپورتاژ آگهی نیز این مورد کاملاً صادق است. شما ممکن است با صرف هزینه چند میلیونی از سایت‌های بسیار بزرگ هم نتوانید نتیجه خوبی بگیرید و حتی در مواردی نتیجه منفی برایتان اتفاق افتاده بیفتد.

 

در وبینار صدرنشینی در گوگل با تکنیک‌های جادویی رپورتاژ آگهی، هر آنچه برای یافتن رسانه مناسب، اصول نوشتن رپورتاژ آگهی حرفه‌ای، نحوه انتشار و اقدامات قبل از انتشار و On-Page سئو را به شما یاد خواهیم داد.

 

سایت شما اگر از نظر محتوایی آماده نباشد هر عملی برای ساخت رپورتاژ آگهی ریسک بزرگی برای شما محسوب می‌شود. یک‌بار برای همیشه این مشکل را برای شما حل خواهیم کرد تا بدون دغدغه بتوانید از رسانه‌های مختلف برای سایت خود بک لینک رپورتاژی تهیه کنید.

 

در این وبینار به شما یک تکنیک بسیار عالی برای یافتن اثربخش‌ترین سایت و رسانه برای انتشار رپورتاژ آگهی یاد خواهیم داد که به صورت تضمینی سایت شما نتایج شگفت‌انگیزی را در کمتر از 7 روز کسب کند.

 

روش جذاب و بسیار تأثیرگذاری را برای قدرتمندسازی رپورتاژ آگهی‌ها بعد از انتشار به شما یاد خواهیم داد که همانند سوخت موشک اثربخشی و تغییرات رتبه سایت شما را رقم بزند.

 

برای کسانی که به تازگی نیز سایت خود را راه‌اندازی کرده و یا قصد راه‌اندازی آن را دارند نیز یک نقشه راه بسیار قدرتمند خواهیم داد که به صورت گارانتی شده در مدت 6 ماه جز 5 کسب و کار برتر صنعت خودشان باشند.

 

همان‌طور که می‌دانید اثربخشی بک لینک‌های رایگان به شدت کاهش یافته است تا جایی که اگر نگوییم به صفر ولی می‌توان گفت بسیار ناچیز شده است. در این وبینار به شما خواهیم گفت چگونه از ترکیب خرید بک لینک و ساخت بک لینک رایگان به صورت یک متد ترکیبی استفاده خواهیم کرد و رقبای قدرتمند و چندین ساله کسب‌وکارمان را مبهوت کنیم.

 

از تحلیل الکسا و دیتای سایت Moz برای آنالیز عمیق رسانه‌ها استفاده خواهیم کرد و به صورت کاملاً فیلتر شده سایت مناسب با کسب‌وکارمان را از بین صدها سایت دیگر انتخاب کنیم.

 

تقویم تولید محتوا قبل از شروع کمپین رپورتاژ آگهی چیزی است که باید آن را بدانید. اگر قصد دارید در مدت کمتر از 10 روز در صفحه اول و رتبه 1 تا 3 باشید باید این متد رو کامل بیاموزید در غیر اینصورت بیشترین نتیجه‌ای که کسب خواهید کرد صفحه دوم و یا صفحه اول در رتبه‌های پایین‌تر خواهد بود.

 

ما در این وبینار دقیقاً خودمان یک کمپین واقعی را برای یکی از صفحات مهم سایت مدیر سرور پیاده‌سازی خواهیم کرد که شما بتوانید نتیجه آموزش‌ها را عیناً خودتان مشاهده کنید.

سرفصل‌های وبینار

تکنیک On-page قبل شروع کمپین رپورتاژ آگهی

تقویم محتوایی رپورتاژ

انتخاب کلمات کلیدی هدفمند و پر ترافیک

بررسی آنالیز و تحلیل رقبا و وضعیت کمپین رپورتاژ آگهی آن‌ها

رموز انتخاب بهترین رسانه برای انتشار رپورتاژ آگهی

تدوین استراتژی و پلن انتشار هدفمند رپورتاژ آگهی

تکنیک افزودن سوخت جت به کمپین‌های رپورتاژ آگهی و کسب رتبه 1 گوگل

تحلیل رسانه‌ها و انتخاب مهم‌ترین رسانه مرتبط با کسب‌وکار شما با ابزارهای Moz و Alexa

اصول نوشتن رپورتاژ آگهی حرفه‌ای

مخاطبین

متخصصین سئو

مدیران سایت

تمامی علاقه‌مندان به سئو

کارآفرینان و کسب‌وکارهای اینترنتی

سوالات متداول

آیا این وبینار برای کسانی که تازه با سئو آشنا شده و یا سایتی ندارند هم مفید است؟

این وبینار برای تمامی کسانی که قصد راه‌اندازی سایت را دارند و یا از قبل سایتی فعالی داشته‌اند مفید است. در این وبینار ما مسیر سئو شما را چندین سال کوتاه‌تر خواهیم کرد.

در این وبینار آیا تکنیک‌ها و رموزی که خودتان از آن بهره می‌گیرد را آموزش می‌دهید؟

برای آنکه به شما نشان دهیم این وبینار 100 درصد عملی و راهبری است عیناً با هم یک کمپین هدفمند را گام‌به‌گام بر روی سایت مدیر سرور اجرایی خواهیم کرد.

آیا با این آموزش می‌توانم سایتم را سئو کرده و رتبه 1 گوگل را بگیرم؟

با آموزشی که در این وبینار خواهید دید فرقی نمی‌کند سایت شما در چه وضعیتی باشد بدون شک کلمه کلیدی شما را به صفحه اول گوگل خواهیم رساند. البته با کمک خود شما

پیمان محمدپور
پیمان محمدپور

مدیریت وب‌سایت مدیر سرور

جلسات وبینار زمان برگزاری
صدرنشینی در گوگل با تکنیک‌های جادویی رپورتاژ آگهی
چهارشنبه 5 آبان 1400
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: پیمان محمدپور
adds-cart
 انتخاب بلیت