موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار مشارکت در نمایشگاه های تخصصی

وبینار مشارکت در نمایشگاه های تخصصی

وبینار مشارکت در نمایشگاه های تخصصی

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار مشارکت در نمایشگاه های تخصصی
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار
با توجه به درخواست اعضا انجمن خرما در خصوص برگزاری وبینار با موضوع مشارکت در نمایشگاه های تخصصی به ویژه نمایشگاه های مجازی فعلی ، دوره آموزشی با تدریس خانم دکتر مهر علی بیگی برنامه ریزی گردید.

حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی یک روش بسیار محبوب بازاریابی محصول، خدمات و کسب ‌و کار بوده است. با پیشرفت در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و تکنولوژی اینترنت، ارزش و مزایای بازاریابی از طریق حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی آشکارتر شد. اگرچه فناوری، بازاریابی کسب ‌و کار را به سرعت تغییر می‌دهد ولی حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی چندین مزیت دارد. در زیر به چند مورد از مزایای حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی برای بازاریابی کسب‌ و کار اشاره می‌کنیم:

 • جذب بازار هدف

نمایشگاه‌ها یک بازار بسیار هدفمند را جذب می‌کنند که به محصول شما علاقه‌مند هستند. اگرچه این رویداد تنها چند روز طول می‌کشد؛ ولی هزاران نفر از مشتریان علاقه‌مند به یک محل می‌آیند تا به طور خاص در مورد محصولات شما اطلاعاتی به دست آورند. بنابراین حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی فرصتی برای تبلیغ و فروش محصول شما است.

 • جذب مخاطبان جدید

 این بازار بسیار هدفمند اغلب به یک جنبه‌ی اصلی توجه می‌کند: محصولات جدید. مخاطبان به نمایشگاه‌ها می‌آیند تا در مورد برندهای جدید، محصولات جدید و راه‌حل‌های جدید برای شیوه‌ی زندگی خود اطلاعات کسب کنند. حضور در نمایشگاه‌، فرصتی عالی برای راه‌اندازی یک محصول جدید و توسعه یافته است.

 • رابطه ساز

حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی فرصتی برای دیدار با مشتریان بالقوه فراهم می‌کند. ارتباط رو در رو با مشتریان به این معنا است که شما می‌توانید آن ارتباط را خلق کنید و درباره‌ی طرح‌های بلند مدتی که دارید با مشتریان صحبت کنید. تعامل شخصی با مشتریان که به واسطه‌ی حضور در نمایشگاه‌ها فراهم می‌شود به شما این امکان را می‌دهد یک ارتباط مستقیم و بسیار مؤثر با مشتری خود ایجاد کرده و این رابطه‌ی ‌بخصوص در آینده با ارزش است؛ چرا که وقتی بتوانید این ارتباط را حفظ کنید، می‌توانید کسب ‌و کار و شبکه‌ی خود را از طریق سایر مشتریان توسعه دهید.

 • افزایش جذب مشتری و فروش

 روابط جدید و ارتباطات عمیق‌تر کانال‌هایی برای جذب مشتریان جدید فراهم می‌کند. شما ممکن است یک بازار جدید را پیدا کنید که هنوز بهره‌برداری نشده است و یا ممکن است نیاز به یک محصول جدید بالقوه را کشف کنید.

 

 • تبلیغ و شبکه‌یابی مقرون‌به‌صرفه

حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی یک راه‌حل مقرون ‌به ‌صرفه برای بازاریابی برند و فروش محصولات شما است. با استفاده از یک غرفه‌ی ساده اما زیبا، برخی از لوازم جانبی فناوری و محصولات برای فروش، این نمایشگاه‌ها راه‌های ساده و ارزان برای معرفی برند شما به بازار هستند.

 • تبلیغات و بازاریابی برای تمام سال

حتی یک ملاقات در یک نمایشگاه می‌تواند به بازاریابی در تمام سال برای شما و مشتری شما منجر شود. توزیع بروشورها یا توضیح محصول و معرفی محصولات تبلیغاتی، آگاهی مشتری در مورد شرکت و برند شما را افزایش می‌دهد. این آگاهی را می‌توان در تمام سال حفظ کرد. اگر شما به تماس‌های تبلیغاتی ادامه دهید و رابطه با مشتری را حفظ کنید.

 • فروش مستقیم

مهم‌ترین دلیلی که شرکت‌ها در نمایشگاه‌ها به بازاریابی می‌پردازند، فروش مستقیم محصولاتشان است. فروش مستقیم پیچیدگی‌ها و سختی‌های فروش اینترنتی یا فروش تلفنی را ندارد و برای شرکت‌ها این امکان را فراهم می‌کند که با مشتری برای فروش موفق محصول خود تعامل برقرار کنند

سرفصل‌های وبینار
 • معرفی نمایشگاه های صنایع غذایی داخلی و بین المللی
 • شرایط برگزاری نمایشگاه ها در وضعیت فعلی
 • معرفی نمایشگاه های مجازی
 • اصول حضور موفق در نمایشگاههای تخصصی
دکتر مریم مهر علی بیگی
دکتر مریم مهر علی بیگی

دکترای مدیریت کسب و کار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
مشارکت در نمایشگاه های تخصصی
پنج‌شنبه 16 بهمن 1399
ساعت 12:00
ساعت 15:00
Host Cover
برگزارکننده: شرکت هادیان توسعه فردا
adds-cart
 انتخاب بلیت