موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار "تو فرمانروایی" (۶ گام تسلط بر احساسات منفی)

وبینار "تو فرمانروایی" (۶ گام تسلط بر احساسات منفی)

وبینار "تو فرمانروایی" (۶ گام تسلط بر احساسات منفی)

ذخیره کردن
وبینار "تو فرمانروایی" (۶ گام تسلط بر احساسات منفی)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

بعضی مواقع فکر می کنیم که کنترل احساسات ما دست کسی دیگر است. شاید بگوییم "تو من را عصبانی میکنی" یا " ناراحتم کردی"

فقط خودمان هستیم که این قدرت را داریم. ما تصمیم میگیریم عصبانی یا ناراحت بشویم، چون یک معنی به اتفاقی که افتاده داده ایم که باعث شده این حس را تجربه کنیم.

برای اینکه قدرت را کاملا دست خودمان بگیریم می توانیم مسئولیت کامل این حس را به عهده بگیریم و از خودمان سئوال قدرتمندی بپرسیم. مثلاً "معنی این حس چیه؟" یا این حس چه پیامی داره به من میده؟" یا "چی باید در من حل بشه؟"

"تو فرمانروایی" - در این کارگاه توسعه فردی یک فرآیند کوچینگ را به همراه تیمور میری تجربه کنید، با اجرای 6 گام پشت فرمان زندگی خود بنشینید و با نوع دیگری از تفکر یا اقدامات جدید نتیجه دلخواه خود را بدست بیاورید.

در منابع زیر می توانید با مطالعه جزوه کوچینگ چست و مشاهده وبینار قبلی ما با عنوان "5 پله تا عبور از بحران" برای حضور در این وبینار آماده شوید.

 

 

تیمور میری کیست؟

تیمور میری لیدرشیپ کوچ، و بنیان‌گذار آکادمی کوچینگ FCA انگلستان، اولین مدرسه‌ی بین‌المللی تربیت کوچ به زبان فارسی می باشد.

ایشان بیش از سی سال تجربه در نقش مدیریت و رهبری دارد. هفده سال تجربه کاری در صنایع نفت و گاز داشته و از سال ۲۰۰۳ کسب وکار شخصی خود را در خدمات کوچینگ آغاز نموده است.

 به عنوان مدیر مسئول شرکت MTMi انگلستان و بطور فردی با شرکت‌های بین المللی در سراسر دنیا به‌خصوص اروپا و خاورمیانه همکاری می‌کند.

تمرکز ایشان بر ارتقا سطح مدیریت و کار تیمی بیزینس‌ها و سازمان‌ها و ایجاد فرهنگ کوچینگ و نگاه نقاط قوت برای افزایش و بهبود عملکردشان است.

تا سال ۲۰۱۷ بیش از ۴۰۰۰ ساعت کوچینگ فردی و گروهی داشته و از سال ۲۰۱۳ آموزش تایید شده مهارت های کوچینگ را آغاز کرده است.

تیمور میری، دارای مدرک از مؤسسه گالوپ (Gallup) به عنوان کوچ نقاط قوت و دارای بالاترین تأییدیه یک کوچ (MCC) و بالاترین تاییدیه دوره های آموزشی کوچینگ (ACTP) از فدراسیون بین المللی کوچینگ  (ICF)  می‌باشد.

سرفصل‌های وبینار
  • احساسات منفی یعنی چی؟ (چی باید حل بشه؟)
  • آموزش 6 گام تسلط بر احساسات منفی
  • نمونه کوچینگ گروهی و فردی
مخاطبین

کلیه افراد بزرگسالی که علاقمند به مدیریت احساسات خود هستند. بویژه افراد حرفه ای، کارآفرینان ، صاحبان کسب و کارها، مدیران و رهبران سازمان ها

تیمور میری
تیمور میری

تیمور میری لیدرشیپ کوچ و بنیان‌گذار آکادمی کوچینگ FCA انگلستان، دارای مدرک از مؤسسه گالوپ به عنوان کوچ نقاط قوت و دارای بالاترین تأییدیه یک کوچ (MCC) و بالاترین تاییدیه دوره های آموزشی کوچینگ (ACTP) از فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) می‌باشد.

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 6 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
کارگاه آنلاین
یک‌شنبه 2 آذر 1399
ساعت 19:00
ساعت 21:00
 انتخاب بلیت