موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چطور مشکل خجالتم را در فروش حل کنم تا بیشتر بفروشم؟

وبینار چطور مشکل خجالتم را در فروش حل کنم تا بیشتر بفروشم؟

وبینار چطور مشکل خجالتم را در فروش حل کنم تا بیشتر بفروشم؟

ذخیره کردن
وبینار چطور مشکل خجالتم را در فروش حل کنم تا بیشتر بفروشم؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

ممکن است شمایی که دارید این متن را می‌خوانید فردی خجالتی باشید که مجبور شده باشید یا انتخاب کرده باشید که کار فروش کنید. اگر با کسی درد دل کنید و به او بگویید که فروشنده‌ای خجالتی هستید و دارید از این بابت رنج می‌کشید، یا می‌گوید "شغلت را ببوس و کنار بگذار" یا می‌گوید "خجالت نکش! فروش خجالت نداره!"

 1. اگر به نصیحت اول او گوش دهید، باید شغلتان را کنار بگذارید و قید درآمد را بزنید، احتمالا خودتان می‌دانید که بعدش چه بر سرتان خواهد آمد.
 2. اگر به نصیحت دوم عمل کنید و بخواهید خجالت را کنار بگذارید، یکی دو روز این کار را انجام می‌دهید اما بعدش از خودتان بدتان می‌آید که چرا خودتان نبوده‌اید و نقش بازی کرده‌اید.

مساله خجالت با یک نصیحت حل نمی‌شود، راه حل‌های دیگری دارد. خیلی خوب می‌دانم که چطور خجالت دارد شما را در کار فروش اذیت می‌کند:

 • اول اینکه باعث می‌شود برای فروش بیشتر سراغ خیلی‌ از مشتری‌ها نروید، چون می‌ترسید نه بگویند و شما از خجالت سرخ شوید و خودخوری کنید.
 • دوم اینکه قبل از هر بار مکالمه با مشتری و رفتن به سراغ او کلی با خود کلنجار می‌روید و به خود و دیگران بد و بیراه می‌گویید.
 • سوم اینکه وقتی سراغ مشتری می‌روید نمی‌توانید به راحتی با او مکالمه کنید و محصولات و خدماتتان را به راحتی و مسلط معرفی کنید
 • چهارم اینکه نمی‌توانید نظرتان را به راحتی مقابل مشتری بیان کنید و در برابر فشارهای بیش از حد او در گرفتن تخفیف و یا خدمات بیشتر مقاومت کنید.

بعد از این وبینار درخواهید یافت که راه حل مشکل خجالتتان چیست و چطور با وجود خجالت می‌توانید بیشتر بفروشید، بدون اینکه از خجالت سرخ شوید، عرق کنید و به خود بد و بیراه بگویید.

من چه کسی هستم؟

من اشکان واحدی هستم؛ مربی رشد شغلی و فردی. لیسانس را مهندسی صنایع خوانده‌ام. کارشناسی ارشد را در دانشگاه صنعتی شریف MBA خواندم.

زمینه‌های کاری متفاوتی را تجربه کرده‌ام؛ از صنایع لبنی تا مخابراتی؛ از استارتاپ‌ تا شرکت‌های خیلی بزرگ، از کار تمام‌وقت تا پاره‌وقت، از کار برای دیگران تا کار برای خودم؛ تجربه کار فروش را از ویزیتوری تا فروش در استارتاپ‌ها و شرکت‌های بزرگ داشته‌ام. علاوه بر تجربه عملی در حوزه فروش و بازاریابی، دوره‌های مختلفی را در حوزه روانشناسی گذرانده‌ام؛ از جمله دوره رسمی مربیگری مهارتهای زندگی، دوره طرحواره درمانی، دوره مایندفولنس، دوره برنامه‌ریزی توسعه فردی، دوره اصول و فنون مشاوره و صدها جلد کتاب جور و واجور را در حوزه پیشرفت فردی و شغلی. بنابراین به خوبی می‌دانم که شما در کار فروش از نظر روانی با چه چالش‌هایی روبرو هستید و تیپ شخصیتی‌تان، پیشینه زندگی‌تان و باورها و افکارتان چگونه روی خجالتی شدن شما اثر گذاشته و چطور باید آن را حل کرد.

سرفصل‌های وبینار
 • بررسی خواهیم کرد که در هر مرحله از فروش چطور می‌توانید مشکل خجالت را از زمان ارائه پیشنهاد خرید به مشتری تا مکالمه با او، شنیدن درخواست‌هایش و وصول مطالبات حل کنید.
مخاطبین
 • اگر قبل از هر بار ارتباط با مشتری حس خجالت باعث می‌شود از خودتان بدتان بیاید و از خود بپرسید که چرا دارید این کار را انجام می‌دهید
 • اگر از نه شنیدن از مشتری می‌ترسید و به همین خاطر نمی‌توانید با او راحت صحبت کنید، پیشنهاداتتان را ارائه دهید و در برابر فشارهای مشتری مانند گرفتن تخفیف و خدمات بیشتر مقاومت کنید
 • اگر بعد از هر بار نه شنیدن از سمت مشتری خجالت‌زده می‌شوید
 • اگر می‌خواهید خجالت را کنار بگذارید و بیشتر بفروشید و درآمد بیشتری کسب کنید

" این سمینار مخصوص شماست"

سوالات متداول

سوال دیگری دارید؟

اگر در ارتباط با هر کس دیگری اعتماد به نفس ندارید، در برابر من راحت باشید و در تماس و کمک گرفتن از من خجالت نکشید. من اینجا هستم تا به مراجعانم کمک کنم مشکلشان را حل کنند. این شماره کاری من است: 09024278540 می‌توانید با من تماس بگیرید و هر سوالی دارید بپرسید. در واتساپ هم می‌توانید زنگ بزنید و یا پیام دهید.

اشکان واحدی
اشکان واحدی

مربی و مشاور رشد فروش

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.7 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.7 از 5
4.8 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه 1
چهارشنبه 2 مهر 1399
ساعت 20:00
ساعت 21:15
Host Cover
برگزارکننده: اشکان واحدی
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت