موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وبینارهای دسته بندی زبان های خارجی

(249 مورد یافت شد)
خانه همه ویدئوها

زبان های خارجی

مرتب‌سازی براساس:
در این وبینار 2 ساعته به شما راهکارهایی عملی ارائه می‌کنیم تا بتوانید انگلیسی را زیبا‌تر، صحیح‌تر و روان‌تر صحبت کنید و از 100% دانش‌تون استفاده کنید.
27 خرداد 01 - ساعت 11:00
این وبینار سرفصل‌هایی چون آشنایی با نحوه ارزیابی، برگزاری آزمون، کتاب‌ها و روش مطالعه و نکات آزمون دولینگو را مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد.
22 خرداد 01 - ساعت 21:30
کشور استرالیا یکی از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت است و هر ساله مهاجرین بسیاری از سراسر دنیا جذب این کشور زیبا می شوند.برای آگاهی بیشتر شرکت کنید.
2 خرداد 01 - ساعت 20:30
در این وبینار سرفصل‌هایی چون آمادگی برای مهارت Writing، Listening ، Speaking ،Reading  در آزمون آیلتس و آزمون دولینگو مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
25 اردیبهشت 01 - ساعت 21:30
برای افرادی که دغدغۀ یادگیری زبان انگلیسی و بهبود در مهارت‌ها دارند؛ شامل نکاتی برای تمامی سطوح، به‌ویژه متقاضیان آزمون‌ها (ارشد، دکتری، آیلتس، تافل)
22 اردیبهشت 01 - ساعت 17:30
یادگیری زبان انگلیسی با موسیقی
2 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
یادگیری لغت و گرامر با کمک مجله انگلیسی
26 فروردین 01 - ساعت 18:30
مهاجرت به کشور کانادا با زبان فرانسه و بررسی سطوح مختلف این زبان، حداقل سطح مورد نیاز زبان فرانسه برای اخذ اقامت کشور کانادا
10 فروردین 01 - ساعت 20:30
فائزه فرشاد مدرس زبان انگلیسی آموزش بازی های کلاسی به معلمان زبان
10 فروردین 01 - ساعت 19:00
یادگیری اصولی زبان انگلیسی چگونه میتوانم انگلیسی صحبت کنم؟ چقدر زمان لازمه تا زبان انگلیسی را یاد بگیرم؟ چطوری برنامه‌ریزی درستی برای زبان داشته باشم؟
8 فروردین 01 - ساعت 17:30
General english به ارتقا سطح دانش و علم فرد در زبان انگلیسی کمک بسیاری خواهد کرد.
7 فروردین 01 - ساعت 21:30
نوشتن ایمیل رسمی به انگلیسی
25 اسفند 00 - ساعت 19:00
تحصیل در هلند یک انتخاب عالی است.در سال های گذشته بیش از 85000 دانشجو از سراسر جهان برای تحصیل به هلند آمدند.برای آگاهی بیشتر در این وبینار شرکت کنید.
23 اسفند 00 - ساعت 20:30
معرفی روش های کسب درآمد دلاری از زبان انگلیسی و مهارت های مکمل مورد نیاز برای ورود به این شغل ها
17 اسفند 00 - ساعت 19:00
تکنیک‌های جدید یادگیری را بیاموزید و آموزش خودتان را متحول کنید .
16 اسفند 00 - ساعت 18:00

چرا زبان‌های خارجی دارای اهمیت می‌باشند؟

زبان مهترین ابزار برای ارتباط انسان ها با یکدیگر می باشد. هر کشور و جامعه‌ای زبان مختص به خود را در دنیا درا است که همه مردم با استفاده از آن با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. گاها برای انجام کارها و یا مهاجرت نیاز به آموختن زبان‌های دیگر مانند زبان انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسوی، هندی، ژاپنی و ... به وجود می‌آید. آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها را می‌توان در قالب وبینارها و یا ویدئوهای آموزشی به صورت آموزش آنلاین آموخت.

در سایت ایسمینار با وبینار زبان انگلیسی و سایر وبینارها مانند وبینار زبان عربی، وبینار زبان آلمانی، فرانسوی، هندی، ژاپنی و ... می‌توانید بدون نیاز به حضور در کلاس‌های حضوری زبان خود را قوی نمایید.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar