موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمد محمودی

محمد محمودی

توسط 1 نفر دنبال می‌شود
ایده پرداز و برنامه نویس

محمد محمودی متولد 1370 در شهرستان فسا از استان فارس هستم. از دوران نوجوانی علاقه مند به راه اندازی کسب و کار آزاد و تاسیس شرکت و کارآفرینی بودم و هستم. به همین دلیل در طول این سالیان با کنجکاوی و در راستای اهداف خودم، از شروع تحصیلاتم در دانشگاه کم کم با افراد صاحب نظر و حرفه ای در زمینه کسب و کار آشنا شدم و به دنبال اهداف و علایقم، کم و بیش اطلاعاتی در حوزه های محتلف مثل مدیریت، بازاریابی و فروش، روانشناسی، ایده پردازی و خلاقیت، کسب و کارهای استارتاپی و کامپیوتر و... کسب کردم که این دوره نیز حاصل اطلاعاتی است که کسب کردم. فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز و دانشگاه دولتی جهرم هستم و حوزه تخصصی من کامپیوتر می باشد.

وبینارهای مدرس

این دوره به شما کمک می کند تا با مدل های درآمدزایی آنلاین آشنا شوید و کسب و کار آنلاین خود را شروع و به تدریج به درآمد عالی برسید.
18 بهمن 00 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi