موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

لیلی فتحی

لیلی فتحی

توسط 18 نفر دنبال می‌شود
مدرس مهارت های زندگی

کارشناس ارشد مترجمی دانشگاه تهران/ تالیف کتاب: پنچرگیری چرخ زندگی/ دارای مدرک مستری (استادی) از آکادمی MPT اتریش/ دوره بلند مدت مدرس حرفه ای در دانشگاه تهران/ برگزاری وبینار افزایش کیفیت 5 برابری مطالعه در دانشگاه صنعتی شیراز/ برگزاری کارگاه روش های صحیح درس خواندن در دانشگاه شیراز/ برگزاری کارگاه مایندمپ (نقشه ذهنی) دانشگاه شیراز/ کارگاه شناخت مغز و تاثیر آن بر رفتار ما/ سه دوره برگزاری کارگاه چالش سحرخیزی/ برگزاری کارگاه برنامه ریزی/ مدیر وب سایت آموزشی lfathi.com/ ترجمه 4 جلد کتاب...

وبینارهای مدرس

اینجا شما به یه شناخت عمیق و متفاوت از خودتون و دیگران دست پیدا می کنین و این قطعااا روابط شما رو فوق العاده بهتر میکنه.
30 مهر 99 - ساعت 16:30
این وبینار برگزار شده است
اگر می خوای فوت و فن ارتباط با همه جور آدمی رو یاد بگیری و توی روابط و کارت موفق و محبوب باشی، این تکنیک ها برات فوق العاده هست.
18 مهر 99 - ساعت 16:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi