موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

دکتر بهروز رضوان

دکتر بهروز رضوان

توسط 13 نفر دنبال می‌شود
مدیر مدرسه کیوساکی ایران

با داشتن مدرک دکترای کسب و کار از دانشگاه اصفهان و فوق لیسانس سیستم های اطلاعات پیشرفته از دانشگاه تهران پروژه های زیادی در سطح ملی، استانی و شرکتی را راهبری و اجرا نموده اند. همچنین ایشان در سال 1392 در اولین جشنواره دانشگاههای علمی کاربردی بعنوان کار آفرین برتر انتخاب گردیدند. ایشان با داشتن تحقیقات و تالیفات متعدد درست به ترجمه آثار رابرت کیوساکی زده و برای اولین بار برای آموزش های سواد مالی و سرمایه گذاری مدرسه کیوساکی ایران را تاسیس نموده است. برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام مراجعه فرمایید.

وبینارهای مدرس

چرا ثروتمندان ثروتمندتر و فقرا فقیرتر می شوند؟
11 بهمن 00 - ساعت 17:17
جریان نقدی ملکه همه ثروتمندان است شما با آموزش برقراری جریان نقدی زندگی خود راهی که همه ثروتمندان پیموده اند را طی میکنید تا زندگی عادیتان تغییر کند.
22 دی 00 - ساعت 17:17
مدرسه کیوساکی ایران تقدیم میکند: برای سرمایه گذاری باید چکار کنیم؟ چطور سرمایه گذاری کنیم گه به آزادی مالی برسیم؟سود سرمایه بهتر است یا جریان نقدینگی؟
8 دی 00 - ساعت 17:17
مدرسه کیوساکی ایران تقدیم میکند؛ دوره مالی متفاوت درس سوم: وام گرفتن خوب است یا بد؟ ما هم وام خوب داریم و هم وام بد. در این درس آن را خواهید فهمید!
24 آذر 00 - ساعت 18:00
مدرسه کیوساکی تقدیم میکند:تفاوت حساب‌وکتاب آدم معمولی با یک ثروتمند مثل تفاوت نقشه کاغذی است باGPS. با شرکت تو این دوره جی‌پی‌اس مالیت‌ را راه بیانداز
27 آبان 00 - ساعت 16:30
مدرسه کیوساکی ایران تقدیم میکند: قبل از اینکه پولدار بشی باید بدونی نظر یک ثروتمند در مورد پول چیه و چجوری کار میکنه؟
16 مهر 00 - ساعت 16:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar