موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سورس ایران

سورس ایران

توسط 274 نفر دنبال می‌شود

مجموعه آموزش برنامه نویسی و طراحی وبسایت سورس ایران از سال 1391 شروع به فعالیت کرده، که در این 9 سال بیش از 13500 نفر در دوره های آموزشی این مجموعه شرکت کرده اند. تعداد زیادی از این شرکت کننده ها در حال حاضر به صورت کارمندی یا فریلنسری مشغول به کسب درآمد از برنامه نویسی هستند. اگر بخواهیم از ویژگی های مجموعه سورس ایران نام ببریم، باید به تجربه محور بودن وبینارها و محصولات آموزشی و پشتیبانی واقعی از دانشجویان اشاره کنیم. کافیه به امتیازات وبینارهای مجموعه سورس ایران و نظرات شرکت کننده ها در صفحات هر وبینار توجه کنید تا متوجه تفاوت وبینارها و دوره های آموزشی این مجموعه شوید.

وبینارهای برگزارکننده

در این وبینار انواع حوزه های برنامه نویسی را بررسی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که برنامه اصولی و اجرایی از یادگیری تا درآمد
19 اسفند 00 - ساعت 20:00
مهارت ارائه از جمله مهارت‌های مهمی هستند که می‌توانند نقش قابل توجهی در موفقیت عاطفی، شغلی و موفقیت تحصیلی ما داشته باشد.
5 اسفند 00 - ساعت 21:00
در این وبینار به شما یاد میدهیم چگونه فریلنسر پولساز، حرفه ای، موفق و فردی با جایگاه اجتماعی بالا باشیم؟
21 بهمن 00 - ساعت 21:00
در این وبینار تمام روش های کسب درآمد از برنامه نویسی به همراه تعدادی ایده جذاب و فوق العاده پولساز را معرفی و به صورت کامل در مورد آنها توضیح میدهیم.
29 مهر 00 - ساعت 21:00
در این وبینار به شما یاد میدهم چطور درآمد دلاری داشته باشید و از چه روش هایی برای نقد کردن این درآمد استفاده کنید.
31 تیر 00 - ساعت 21:30
در این وبینار به شما آموزش میدهیم چطوری از طریق تخصص و مهاجرت چطوری مهاجرت کنید به صورت کاملا تجربی و بر اساس تجربیات افرادی که مهاجرت کردند.
16 اردیبهشت 00 - ساعت 21:00
چگونه در شرکت‌های بزرگ و معتبر ایرانی استخدام شویم؟ از نحوه فکر کردن به استخدام شدن در این شرکت‌ها تا کار کردن در آنها را برایتان بازگو می‌کنیم
30 بهمن 99 - ساعت 20:00
اگر فریلنسر در حوزه های مختلف {برنامه نویسی، طراحی سایت، گرافیک و ...} هستید بعد از دیدن این وبینار یاد خواهید گرفت چطور همیشه سفارش پروژه داشته باشید
6 شهریور 99 - ساعت 21:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar