موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

رمپ دیجیتال مارکتینگ

رمپ دیجیتال مارکتینگ

توسط 26 نفر دنبال می‌شود

رمپ دیجیتال مارکتینگ یه سایت آموزشی و اطلاع رسانی در زمینه دیجیتال مارکتینگه. تا جایی که بتونیم سعی میکنیم مطالب مفیدی در اختیارتون قرار بدیم.

وبینارهای برگزارکننده

ما در این وبینار به صورت عملی اصول طراحی و توسعه لندینگ پیج و تکنیک های بهینه سازی محتوای آن را به شما خواهیم گفت./
7 مهر 00 - ساعت 18:00
وبینار روش های تدوین تقویم تولید محتوا-در این وبینار به صورت عملی روش های تحقیق و تولید تقویم تولید محتوا و بازاریابی محتوا را به شما خواهیم گفت.
17 شهریور 00 - ساعت 18:00
در وبینار وردپرس مارکتینگ قراره بهتون بگیم با چه تکنیک هایی یک سایت وردپرسی رو که شاید سالهاست بدون درآمد در حال فعالیت هست به درآمد برسونین.
3 شهریور 00 - ساعت 18:00
برای بهبود سئو؛ بازاریابی محتوا یا تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ؛ انجام فرآیند تحقیق کلمات کلیدی ضروری است. این وبینار کاملا عملی و پروژه محور است.
8 اردیبهشت 00 - ساعت 17:30
در هر زمینه ای در دنیای مارکتینگ گذرتون به تولید محتوا و بازاریابی محتوا خواهد افتاد. ما در این وبینار به طور اختصاصی از تولید محتوا صحبت خواهیم کرد.
10 اسفند 99 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi