موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مارتک آکادمی | MartechAcademy

مارتک آکادمی | MartechAcademy

توسط 55 نفر دنبال می‌شود

مارتک آکادمی، رسانه تخصصی حوزه تکنولوژی مارکتینگ است. در مارتک آکادمی تلاش می‌کنیم با ارائه محتوای متنی، ویدئویی و صوتی راجع به ابزارها و تکنولوژی‌های مارکتینگ، دانش مخاطبان را در این زمینه افزایش دهیم. همچنین با برگزاری دوره‌ها و وبینارهای رایگان و غیر رایگان تلاش داریم زمینه را برای آموزش هرچه بهتر دانش در این حوزه فراهم کنیم.

وبینارهای برگزارکننده

ستاره نیک نژاد، پروداکت مارکتر کافه بازا قرار است در این وبینار، راجع به روش‌های بازگرداندن مشتری برای خرید بیشتر از اپلیکیشن و یا سایت شما توضیح دهد.
31 فروردین 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
امیر تقی آبادی، قرار است در وبیناری شما را با ترفند‌هایی آشنا کند که به وسیله آن، پس از خروج کاربر از محصول بتوانید نرخ تبدیل خود را بهبود بدهید.
28 فروردین 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
حسین فضلعلی، قصد دارد تناسب بازار محصول یا همان پروداکت مارکت فیت را برای ما تشریح کرده و سنجه‌هایی را برای اندازه گیری آن در اختیارمان قرار دهد.
24 فروردین 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
نجمه باقدرت، مدیر دیجیتال مارکتینگ نت سلوشنز، قرار است در این وبینار، راجع به بهینه سازی تبلیغات با استفاده از کانورژن ترکینگ صحبت کند
21 فروردین 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار، حجت قناد، چند جرنی بسیار کاربردی که هر مارکتری باید در کسب و کار خود آنها را بشناسد را بررسی کرده و نحوه پیاده سازی آن را تشریح می کند.
15 فروردین 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
اگر می‌خواهید نقشه راهی برای شروع تجربه کاربری به عنوان یک حرفه پیش روی شما قرار بگیرد، تجربه نیلوفر موجی در این مسیر را از دست ندهید.
20 اسفند 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
اگر می‌خواهید دانش خود در زمینه ابزارها و روش‌های سنجش KPI در بازاریابی محتوایی بیشتر بدانید، این وبینار برای شما طراحی شده است.
25 اسفند 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قرار است علیرضا کریمی راجع به بخش بندی مشتریان و اثر آن بر رونق کسب و کار صحبت کند.
22 اسفند 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار راجع به تاثیر بهره‌گیری از مارکتینگ آتومیشن در کسب‌وکارهای خرده فروشی (retail) صحبت می‌کنیم.
14 اسفند 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار راجع به اهمیت تجربه مشتری با هم حرف می‌زنیم و روش‌ها و ابزارهای رسم نقشه سفر مشتری را بررسی می‌کنیم.
18 اسفند 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار، قرار است مرتضی چرخ‌زرین، کارشناس بازاریابی بازگشتی دیتاآرت، راجع به تفاوت بازاریابی چندکانالۀ یکپارچه و بازاریابی چند کاناله صحبت کند.
28 تیر 00 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar