موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آکادمی دیجی‌فای

آکادمی دیجی‌فای

توسط 211 نفر دنبال می‌شود

برگزار کننده رویدادهای تخصصی در حوزه کسب‌وکارهای خرد و مستقل (SMB) | کسب‌وکارهای بزرگ ساخته می‌شوند

وبینارهای برگزارکننده

در این وبینار شما یاد می‌گیرید در بازار رقابتی مد و فشن، کمپین‌های تأثیرگذار و موفق را طراحی و به بهترین روش اجرا و ارزیابی کنید.
15 شهریور 01 - ساعت 18:00
در این وبینار شما یاد می‌گیرید دراپ شیپینگ چیست، چطور محصول و تأمین‌کننده انتخاب کنید، چگونه فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی و کسب درآمد کنید.
8 شهریور 01 - ساعت 18:00
در این کارگاه حضوری شما یاد می‌گیرید در دنیای رقابتی کسب‌وکارهای اینستاگرامی، درآمدتان را افزایش دهید.
3 شهریور 01 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
با شرکت در این وبینار شما با قواعد بازاریابی و رشد کسب‌وکارهای تولیدی و مهارت‌محوری که از تولید تا فروش آنها یکجا انجام می‌شود آشنا می‌شوید.
22 مرداد 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با شرکت در این وبینار، علاوه بر آموزش عملی ساختن سایت فروشگاهی در یک ساعت، با راه‌های جذب مشتری به سایت و تکنیک‌های بازاریابی اینترنتی نیز آشنا می‌شوی
11 مرداد 01 - ساعت 18:00
با شرکت در وبینار «تکنیک‌های فروش آنلاین محصولات مد و پوشاک»، به صورت اختصاصی با تکنیک‌های فروش و بازاریابی این نوع از محصولات آشنا می‌شوید.
4 مرداد 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با شرکت در این وبینار شما با قواعد بازاریابی و رشد کسب‌وکارهای تولیدی و مهارت‌محوری که از تولید تا فروش آنها یکجا انجام می‌شود آشنا می‌شوید.
29 تیر 01 - ساعت 18:00
شما با شرکت در وبینار «تکنیک‌های افزایش فروش در اینستاگرام» یاد می‌گیرید چگونه از اینستاگرام برای افزایش فروش و سود کسب‌وکارتان استفاده کنید.
5 تیر 01 - ساعت 18:00
شما با شرکت در وبینار «تبلیغ مؤثر کسب‌وکار در اینستاگرام» یاد می‌گیرید چگونه از تمام ظرفیت‌های اینستاگرام برای تبلیغ کسب‌وکار و محصولتان استفاده کنید.
24 خرداد 01 - ساعت 18:00
شما با شرکت در وبینار «آموزش کاربردی عکاسی برای کسب‌وکارها» با روش صحیح عکاسی از محصول در خانه و با گوشی شخصی آشنا می‌شوید.
23 خرداد 01 - ساعت 18:00
شما در وبینار «محاسبه سود و زیان کسب‌وکار» یاد می‌گیرید که چگونه یک سیستم مالی کارآمد در کسب‌وکار خود داشته باشید و داده‌های آن را تحلیل کنید.
17 خرداد 01 - ساعت 18:00
با شرکت در وبینار «اصول قیمت‌گذاری و تخفیف محصولات» یاد می‌گیرید کالا و خدماتتان را به شیوه‌ای قیمت‌گذاری کنید که سود و فروش شما تضمین شود.
18 خرداد 01 - ساعت 18:00
ما در این وبینار به شما کمک می‌کنیم تا با اصول برندینگ در شبکه‌های اجتماعی آشنا شوید و برندتان را در ذهن مخاطب ماندگار کنید.
10 خرداد 01 - ساعت 18:00
شما با شرکت در وبینار «تولید محتوا در اینستاگرام» یاد می‌گیرید چگونه از تمام ظرفیت‌های این شبکه اجتماعی برای افزایش مخاطب و فروشتان استفاده کنید.
11 خرداد 01 - ساعت 18:00
شما با شرکت در وبینار «اصول راه‌اندازی کمپین دیجیتال در اینستاگرام» یاد می‌گیرید چگونه متناسب با هدفتان بیشترین بازدهی را از تبلیغاتتان بگیرید.
3 خرداد 01 - ساعت 18:00
با تحقیقات بازار شما درک عمیقی از رقبا، مشتریان بالقوه و رفتار مصرف‌کننده به دست می‌آورید و تصمیمات داده‌محور و منطقی‌ای برای کسب‌وکارتان می‌گیرید.
2 خرداد 01 - ساعت 18:00
در وبینار «اینستاگرام مارکتینگ» شما اصول عملی و کاربردی بازاریابی در این شبکه اجتماعی چون کپشن‌نویسی، هشتگ‌گذاری، تبلیغات و … را یاد می‌گیرید.
27 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
شما با شرکت در وبینار «ایده‌‌پردازی برای راه‌اندازی کسب‌وکار» با هر آنچه در فرایند ایده‌پردازی برای کسب‌وکار نیاز دارید بدانید آشنا می‌شوید.
20 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
شما در وبینار «ترسیم مسیر تولید محتوای خلاق» یاد می‌گیرید که چگونه با استفاده از اصول داستان‌سرایی، به صورت خلاقانه تولید محتوا کنید.
19 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
شما در وبینار آموزشی «از قیمت‌گذاری تا فروش» یاد می‌گیرید چگونه محصولات و خدماتتان را قیمت‌گذاری کنید که فروش و حاشیه سود بالایی داشته باشید.
26 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
وبینار تعیین «استراتژی و بازاریابی محتوا» به شما کمک می‌کند تا با شناخت مخاطب و نیازهای بازار، بهترین استراتژی محتوایی را برای کسب‌وکارتان تعیین کنید.
11 اردیبهشت 01 - ساعت 19:00
ما در وبینار «نقشه راه فروش اینترنتی» به شما کمک می‌کنیم تا با فروش اینترنتی به عنوان یک تخصص آشنا شوید و سود و درآمد کسب‌وکارتان را افزایش دهید.
5 اردیبهشت 01 - ساعت 19:00
در هر مرحله از کسب‌وکارتان که باشید همیشه نیاز به اصلاحاتی برای بهینه شدن فرآیندهای مختلف وجود دارد تا هزینه‌ها کاهش پیدا کنند و فروش افزایش.
6 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
وقتی تصمیم میگیرید محصول یا خدمات خود را در اینستاگرام بفروشید تازه وارد یک بازی پیچیده یعنی مدیریت فروشگاه اینستاگرام می‌شوید. این وبینار برای شماست.
30 فروردین 01 - ساعت 19:00
سخت‌ترین مرحله در راه‌اندازی کسب‌وکار شروع کردن است. ما در این وبینار با راهکارهای عملی همراه شما هستیم تا یک رویا را به واقعیت تبدیل کنید.
22 فروردین 01 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar